reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Hej dziewczyny! Nie poczytam zbyt wiele ale z ostatnich dwoch stron mi sie udalo :)
Asix, fajnie ze juz jestes. Biedny Macius, ale sie wymeczyl :( A z twoim duzym M to tez niezbyt specjalnie... Powiedz mi skad ty jestes? Bo tak jakos mi znajome te miejscowosci co wymienilas :)

Aluska ty w lozeczku z Amandzia! Chcialabym to widziec:) Ja daje malemu cyca tak, ze sie nad nim nachylam ale ja mam 'wymiona' wiec to jest mozliwe. Aha i moj maly tez mnie bije, gryzie szczypie i ogolnie sie wyzywa na mnie :| No i nie tylko na mnie. Jak Przemka gryzie to jest ok, a jak mnie ugryzie to za chwile placze :|

U nas w koncu sie wyjasnilo wszystko. Dostalismy pieniadze socjalne i wychodzimy na prosta.
Domisiowi chyba ida zeby bo od dwoch dni nie ma apetytu, dziaselka jakies troche bardziej miekkie. Nie wiem... Aha i opanowal sztuke siadania :) Sposobem oczywiscie! Jak lezy na plecach to sie przekreca na brzuszek, staje na raczkach i siada w momencie. Teraz sie boje o niego rano bo moze mi zejsc z lozka. Aha i dzisiaj sam stanal na nozki. Przy materacu na ziemii. :))
 
reklama
dla mnie kawusie poprosze!!:-D

Asix... jak synus??? czytalam Twoje posty i widze, ze nie bylo za rozowo... i ten wirus jeszcze... ojoj, oby juz wsio bylo super... a co do meza, to moze napisz cos wiecej na zamknietym... bo jakos tak smutno mi sie zrobilo... ze bierzecie tak po prostu opcje rozstania...:-:)szok: Buziak;-)

kochana nie martw sie o nas powinno byc ok.
potem cos naklikam na zamknietym...
buziolek dla ciebie!!!!
 
Dzień dobry

Dziewczyny przepraszam, ale nie popisze z wami :zawstydzona/y::-(
mam doła, nie wiem co mam robić i myśleć, jest mi strasznie snutno - cały czas myśle tylko o tym moim problemie.
Nawet do Davidka jest mi się ciężko uśmiechnąć, nic mi się niechce. :-:)-:)-(
 
Ladinko... mykaj do gina... och, zawsze cos jak nie urok to...:wściekła/y:

Anitt, dobrze, ze juz u Was sloneczko wyglada i optymizm wraca:tak: no i super zdolniacha z Dominika...
Oskar juz wczoraj tez sam usiadl, zlapal sie ochraniacza w lozeczku:-D, albo na naszym lozku opar o poduszke (lezal) tez sie dzwignal, ale sam nie stanie jeszcze. Pieknie poki co stawia kroczki jak go trzymam pod paszki.

Asix, trzymam za slowo - ma byc dobrze!!!


Dziewczyny, martwie sie troche o zeberka Oskara, ma takie odstajace... ogladalam nasze filmiki jakbyl malutki i zauwazylam ze mial ogromny brzuszek - w koncu pil mleko ciagle... duzy sie urodzil i jakos musial sie wykarmic:-D i nie wiem czy ten duzy brzuszek tak narozrabial, ale normalnie pod klatak piersiowa ma wasko a ciut nizej odstaja zebra... wyprostuje sie to... czy mam isc do lekarza? Jakiego???
 
anitt-ja jestem z elbląga a bogaczewo to taka miejscowosc wypoczynkowa kolo moraga (niedaleko olsztyna)
i gratulacje dla dominisia!!!

wisienka-o co chodzi?

anulka-tak jest!!
 
Anulka
zebra moga sie odksztalcic jak sie probuje za wczesnie dziecko sadzac...Pokaz lepiej to lekarzowi, bo moga to byc tez objawy krzywicy.A moze zo poprostu taka jego uroda w kazdym badz razie lepiej lekarzowi pokazac:tak:

Wisienko ja tak czytam z doskoku i nie wiem o co chodzi? Ale mam nadzieje, ze to nie jakis powazny problem:baffled:
 
reklama
Asix mam rodzinke w Braniewie ;)

no i wszystko jasne ;P

ja wlasnie czekam na goscia z ubezpieczalni (kolejny)
no i mam mu pokazac samochod i wszystko wytlumaczyc tylko ja nie wiem gdzie byl stukniety , M mi narysowal na kartce ale jak to po angielsku wytlumaczyc to kompletnie nie wiem :( takze stresuje sie troche, ale jakos bedzie..
wisienka pisz nam tu szybciutko o co lotto...
 
Do góry