reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

ale mam nerwa...
puscic gdzies faceta!
normalnie zawiodl mnie na calej lini!
pojechal ok 17.00 na nurkowanie ok godziny jazdy od nas... oki zgodzilam sie, niech facet ma w koncu odkad maly sie urodzil to nigdzie nie bylismy, niech facet zna moje dobre serce ze puszczam go samego.... (od ok 8 lat my wszedzie razem lazimy).
ok godz 21.00 pisze do niego esa jak tam sie bawi...., odp ze super i ze wlasnie wyszedl z wody. No se mysle oki, pewnie za ma 2 godziny bedzie....
no... nadal go nie ma :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i zadnych wiesci ze zyje!!!!!!!
dopiero laskawie odpisal mi na esa ze juz wraca i ze all mi powie w domu.
wiecie co dla mnie nie ma wytlumaczenia na to.... wystarczylo by gdyby napisal mi zebym sie nie martwila bo posiedzi dluzej czy cos takiego....
ale mna nosi !!!!!!!!! :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: no zachowal sie jak gowniaz! zero wiesci a ja z nerwow ze moze cos sie stalo to malo sie nie wgryzlam do lokci obgryzajac pazury!!!!
..ciakwe jak sie wytlumaczy... powinien za ok 40 min juz byc :-(
 
reklama
Dzień dobry:-)

Anineczko co robisz o tej godzinie na BB?:szok:
Larvuniu za kudły faceta i już:-D
Karina daj znać co ze sklepem:tak:
Wisienka pewnie już nerwowo się załamała ze tego neta nie ma:-D

Wstawać śpiochy ja już od 5,30 na npgach juz zmywarka jedna nastawiona zaraz odkurzać będę:-D
 
dziendobry kofane!!
ja wpadam na chwilke zeby sie przywitac no i zameldowac ze juz jestem ;)
opowiem wam wszystko jutro bo jeszcze dzis urwanie glowy mam...(rozpakowywanie itp.)
buziole dla was wszystkich!!!!!
 
Czesc Wam dziewczyny:tak:

Tak podczutuje sobie Was ale nie mam czasu zeby odpisac tak z glowy co pamietam to:

Beatko jejku ale wspolczuje Ci z Olenka jak dobrze ze nic sie nie stalo gorszego chociaz i tak szkoda malej:-(
i to co napisalas o martwym dzieciaczku:-(nie potrafie sobie tego wyobrazic ale serce rozerwaloby mi.
Lilka wspolczuje dziecka terrorysty ale charakterek mozna wyjsc z siebie no i przezyc ale dobrze ze tez nic powaznego nie stalo sie i mysle ze ta kora zamortyzowala upadek:-(
Masz bardzo duzo przezyc zeby nie odbilo to sie na przedwczesnym porodzie-uwazaj na siebie.Napisz jak sie czujesz????
Misia widze ze nadal walczysz z chorobstwami kurcze mam nadzieje ze szybko minie Wam;-)
Women jak u Ciebie z alimentami wiem ze sa przysadzone cos sie ruszylo dalej?????:tak:

Ja siedze cale dnie w sklepie na razie jest slabiutko kasy poszlo wiecej niz przypuszczalismy no i martwi mnie ten 400 metrowy sklep:-(
Szymus rozwija sie super ma juz trzy zabki jest z moja tesciowa ktora ostatnio mnie wkurzyla.Wsadzila u mnie w sklepie malego w rowerek (on uwiebia w tym jezdzic bo taki sam mamy w domu)i podjechala pod innego rowerki i tak go zostawila i poszla napic sie kawy przy ladzie ja w tym czasie obslugiwalam ale zdarzylam tylko powiedziec zeby uwazala bo nmaly ciagnie inne rowerki i przewroci sie i slychac tylko uderzenie:wściekła/y:Szymus lezy na posadzce a rowerek na nim ale bylam wsciekla wie ze nie mozna zostawiac dziecka wogole samego a tym bardziej w takim rowerku:wściekła/y:ta podleciala ze wezmie go na rece utuli ale nie dalam jej i przeprosilam klientow ze najpierw uspokoje malego.


Buziaki dla Was
 
Aaaa przypomnialam sobie Dziunia tez widze mialas jazde z mala z cisteczkami:-(dobrze ze pradzila sobie tylko Ty bidulko bylas przyobrana w nowe kolorki moj tez mnie tak zalatwil:tak:
 
Asix witaj po przerwie pisz jak tam urlopik no i jak z męzusiem:tak:
Karina oj rzadko zaglądasz zapracowana kobieto:-D
widzę że wszystkie nasze dzieciaczki to tacy mali kaskaderzy trzeba uważać jak nic.Sklepem się nie przejmuj bo to początki reklamy-ulotki poroznoś no i uruchom sprzedaż internetową Będzie dobrze;-)
 
larvuniu lej i patrz czy równo puchnie :cool2::angry::angry::angry:
Nooo ja bym tak zrobiła :sorry2:

ja też;-)

Wstawać śpiochy ja już od 5,30 na npgach juz zmywarka jedna nastawiona zaraz odkurzać będę:-D

ja o tej porze jestem nieprzytomna jeszcze ;-):-D

Karinko będzi elepiej - na początku zawsze jst cienko:dry: ale potem jak już ludziebęda wiedzieć co ijak to się napewno rozkręci.:tak::tak::tak:

Asix witamy spowrotem w świecie listopadówek;-)
 
reklama
no i mamy z mezem ciche dni....
poklucilam sie z nim o 3.00 nad ranem.
nie rozumiem jak mozna nie pomyslec zeby wyslac mi esa ze bedzie pozniej. Jego odp "nie pomyslalem zeby napisac, nie wiedzialem ze mi tyle zejdzie" ...mam maxa, szkoda slow na niego. Mial wrocic ok 21-22.00 a wrocil po 2.00 :wściekła/y:
 
Do góry