reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Jedziemy na obiadek do mamy:-)
Ale jestem głupek totalny kupiłam Olce zupki nowe Hippa 200g w takich fajnych duzych słojach i od 2 dni tak marudzi ze szkoda słów myslałam ze to przez upadek.Swoją drogą tez ale dzisiaj podczas karmienia czytam etykiete a tam seler i mleko odtłuszczone i stad ta wysypaka i marudzenie jeju ale głupia jestem.
Na przyszłosc rada czytać etykiety.Teraz będę sama wcinała tych 10 słoików:tak:
 
reklama
witajcie

jam chora,dopiero co wstalam ale ide spowrotem do lozka

Karina oby sie nic nie stalo pfu pfu
bo strasznie boli mnie brzuch,tam nisko i nie wiem czy to ogolnie od wielu przezyc czy od tego mojego masakrycznego kaszlu jak u gruzlika:confused:
pol nocy nei spalam,czuje sie jakbym miala goraczke ale jej nie mam
ledwo slysze,bo zatoki mam zawalone,i czuje sie ogolnie dodupnie :dry:

nie wiem czy jechac na pogotowie bo ostatnio mi pwoiedzieli ze mam brac paracetamol:wściekła/y:
i nie wiem czy jak tam pojade to czy nie bedzie to strata czasu

wogole czuje sie jakbym wstala lewa noga
na K.tylko burcze,ta mała mi cisnienie podnosi non stop pytaniami typu ''a czemu??'' :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
nawet kłaki na du.ie mi sie jeżą jak juz slysze to pytanie
a to tylko dziecko....

chyba pojde sie polozyc i przespac caly dzien :baffled:
 
no i na 99% stanęło ,ze nie jedziemy do Polski,wiec zaraz suwaczek wakacyjny zlikwiduje

nie jedziemy bo moj chce zmienic samochod i te pieniadze co mamy na PL,przeznaczyc na doplate do auta,i po drugie zlotowka tak sie umocnila ze korona norweska spadła na ryjek doslownie:baffled:
wiec tylko bysmy byli stratni....
 
Dzien dobry...

Larvuniu, ja bym mojego zatlukla jakby tak zrobil... a swoja droga bym do niego zadzwonila o ktorej ma zamiar byc...!!!

Lilka, ja brzusiu, jak zdrowko?? CO do urlopu to od poczatku uwazalam, ze autem to za daleko by jechac... Sluszna decyzja:tak::tak:

Karina, jestem w szoku, tesciowa zostawila 8miesiecznego maluszka na rowerku samego...??? i poszla pic kawe...????
Powodzenia w sklepie:tak:

Beatko, ja obiadek - juz po?? Bo u nas juz po, mezus zmywa, synus spi... jak wstanie jedziemy na zakupy - tzn, po jedzonko, i najwazniejsze arbuza dla mnie - wcinam na okraglo... mezus nie lubi a ja uwielbiaaaaam:-p:-p

Dzis na gieldzie kupilam super 2 walizki... mamy sowje takie na kolkach ale sa z materialu, i jak wloze cos- to boje sie zeby mi nie zmiazdzyli na lotnisku czy przy ukladaniu... a te sa z tworzywa, o niebo lzejsze, ladniejsze, porzadniejsze no i nic mi sie nie zgniecie czy nie potlucze;-);-):tak::tak::tak:
 
ale tu pusto....

Oskar pospal ponad 2 godzinki... teraz wstal i wyglupia sie z tatusiem... uwielbiam na nich patrzec:-D:-D:-D zaraz uciekamy na spacer i jakies zakupy, bo w lodowce pustki:zawstydzona/y:
 
cześć kochane!
wróciliśmy:-)
było super pomimo pogody średnio do opalania;-)
spedziliśmy tylko jeden dzień na plaży ale za to odwiedziliśmy ZOO w Gdańsku;-) Oceanarium w Gdyni i oczywiście Molo w sopocie :-) Kapik zachwycony...
w podróży super ...
w tamtą stronę 13 godzin zniósł extra bez żadnego marudzenia
teraz wracaliśmy 11 godzin no i niestety od krakowa do nowego sącza już nie było tak kolorowo;/ juz był znudzony bo wracaliśmy dłużej w dzień i mu niewygodnie było...
ale najważniejsze że już w domu

przepraszam że tak tylko o sobie ale jeszcze nie doczytałam co u was...

szkoda tylko że z Beatką nam się nie udało spotkać:-( biedna Oleńka mam nadzieje że już ok u was:-)

buziak
 
Cześć:-)

Inga śpi i ja chyba zaraz dołączę. Seban dziś pojechał, ja mam doła i nic mi się nie chce.

Asix, Sabinka, witajcie z powrotem. Wstawiajcie zdjęcia z wakacji.

Dziunia, niezła agentka z Twojej małej. Co tam, zdarza się.

Lilka, to masz sajgon jednym słowem. Ja bym chyba zatłukła gwiazdę. No i współczuję przeżyć Hani... Jakie autko chcecie kupić? Ja teraz czekam aż Seban mi kupi coś nowego bo chcę do niego jechac na wakacje... miałam dzisiaj jechać z nim, ale auto znowu nam umarło... właściwie w drodze do Białogóry. No i zapadł wyrok na mondziaka naszego...

Larvunia, ja bym chyba łeb ukręciła jakby mi S. taki numer wyciął...

Dziewczyny, ile Wasze maluch przesypiają w dzień? Inga śpi dwa razy po półgodziny a dzisiaj miała tylko jedną drzemkę 30 min. To wg. mnie zdecydowanie za mało...
 
Cześć:-)
Dziewczyny, ile Wasze maluch przesypiają w dzień? Inga śpi dwa razy po półgodziny a dzisiaj miała tylko jedną drzemkę 30 min. To wg. mnie zdecydowanie za mało...

Piotrek śpi przed południem 1,5 godziny i po poludniu 1 godzinke.
Jak śpi mniej to jest maruda straszna.:dry:
 
dobry wieczór
MAM TAKIEGO DOŁA ZE SZOK
Miłam straszną noc!!!
Mój tata mial zawal dziś w nocy,zabrało go pogotowie,odrazu na stół operacyjny.
W tej chwili jest po zabiegu,lezy w szpitalu i odpoczywa.
Ja ledwo żyje po całej nocy i dniu nie przespanym.
Do tego jestem teraz caly tydzien sama w domu,i podwójnie mi smutno.
Chce aby już wrócił do domu cały i zdrowy.
Boże jeden dzień a ja już czuje pustkę w domu i cholerną tęsknotę za nim!
 
reklama
Women ojej to straszne.
Współczuje bardzo i życze zdrowia tacie.
Biedna trzymaj się.Przytul do Dorianka i odeśpij wszystko.
Z tatą będzie wszystko dobrze.

Dzieciaki już spią.Troszke dziś pojeździliśmy,
Oczywiście musieliśmy zaliczyć punkt widokowy na lotnisku i Antek musiał pooglądać swoje wymarzone samoloty :cool2::-D
 
Do góry