reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
A więc dzień dobry
Chciałąm napisać o tych panelach hhe
Używam pronto z płynie nadające połysk bodajże brązowa naklejka
Myje nim tak jak bym myła normalnie podłogę,ładnie wszystko rozsmarowuję tak żeby nie było pozniej pustych miejsc.

Podłoga nie klei sie,wręcz robi sie ładnie gładka,pięknie błyszczy
Dodam jeszcze ze zalezy od rodzaju paneli czy macie z połyskiem czy mat
Bo mat ciężko nabłyszczyć,ale ja mam w przedpokoju i też dałam rade.A wiec do roboty laski hehe.

Bira fajnie że wakacje udane.
Misia zdrówka dla chłopaków

Z tą Cisowianką to widzę ze niezle jaja
Elbra kurde ładnie już młody waży,nie boisz sie...Że bedzie kiedyś otyły.
Bo ja mam na tym pkt schize :)

Co do Czarka to nie iwem czemu dziewczyny nie nadażacie bo co najmniej jabym mialam jednego faceta tygodniowo hehe.Na początku było fajnie a teraz już nie jest,po za tym złapałam go na tym jak mnie okłamuje,ale o tym to nap0isze na zamknietym


Anulka jak nocka?U nas n i eco lepiej,młody po raz pierwszy zasnął na brzuchu sam i wyje lam mu poduszke i tak sobie spał,pozniej go przełożylam.
 
Ufff... Oskar zasnal:cool2:

Women... nocka... hmmm, byslismy tak padnieci, ze wykapalismy Oskara k.21szej... zjadl i razem we trojke poszlismy spac... ...do naszego lozka:-p:zawstydzona/y::shocked2: no i Oskar happy:cool2::cool2: a ja niedospana:-p:-p

Misia, zdrowka zycze:tak::tak:

Lilka, jak tam dzionek sie zaczal z goscmi na pokladzie:-)

Bira, fajowo musialo byc - widzilam fotki suuuuuper:-):-)
 
reklama
A więc dzień dobry
Chciałąm napisać o tych panelach hhe
Używam pronto z płynie nadające połysk bodajże brązowa naklejka
Myje nim tak jak bym myła normalnie podłogę,ładnie wszystko rozsmarowuję tak żeby nie było pozniej pustych miejsc.
Podłoga nie klei sie,wręcz robi sie ładnie gładka,pięknie błyszczy
Dodam jeszcze ze zalezy od rodzaju paneli czy macie z połyskiem czy mat
Bo mat ciężko nabłyszczyć,ale ja mam w przedpokoju i też dałam rade.A wiec do roboty laski hehe.
Elbra kurde ładnie już młody waży,nie boisz sie...Że bedzie kiedyś otyły.

Co do Czarka to nie iwem czemu dziewczyny nie nadażacie bo co najmniej jabym mialam jednego faceta tygodniowo hehe.Na początku było fajnie a teraz już nie jest,po za tym złapałam go na tym jak mnie okłamuje,ale o tym to nap0isze na zamknietym

Anulka jak nocka?U nas n i eco lepiej,młody po raz pierwszy zasnął na brzuchu sam i wyje lam mu poduszke i tak sobie spał,pozniej go przełożylam.

Co do paneli to nabłyszczam tym samym:tak: Fajny efekt daje.

A co do wagi Piotrusia. To nie boję się bo co ja poradze, że tak wazy????:confused:
Je normalnie. Tzn:
rano - mleko 210 ml
w poludnie marcheweczke (lub brokuły to różnie)
po poludniu obiad
potem kaszka
na noc - mleczko 210.

i tyle. i tak co drugi dzień je deserek.
To kurcze nie jest więcej niż np ty pisałaś ile Dorianek je.
Także już taki urok Piotrusia że taki pączuś;-);-);-)
Ale musze piwiedzieć że ja do swoich 3 lat byłam pulpecik - to może ma to po mnie:sorry2:

A poza tym to mogłabym się martwić że będzie otyły jak będzie miał ok 4-5 lat i dalej taki będzie to wtedy zacznę się martwić ale teraz to tylko malutkie dzieciątko, któremu przecież nie zrobisz diety cud;-)
 
Do góry