reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Lilka ja tez najpierw odkurzam a potem woda z ajaxem myję
No jasne ze fajnie mieć córki zawsze jakaś pomoc w domu:-)

Beata ja robie tak że wylewam to na podłoge i myje mopem tak jak normalnie,i zostawiam do wyschnięcia i gotowe.
Women ale tym w sprayu czy takim Pronto lakierem do podłóg?
to nam sie watek porzadkowy rozwinał:-D

witam kochane mamuśki :-):-)
ja internetu dalej nie mam :no: to całe pudło nam padło 'lifebox' i niby wczoraj juz mieli przyslać nowe i coś go nie widać :angry:
jestem strasznie wściekła, bez neta czuje sie jak na jakimś odludziu
znów pisze z biblioteki.

pozatym to u mnie oki, Davidek tylko mi sie dziś rozchorował, ma gorączke 38,4 w uchu, niby nie dużo ale jest strasznie osłabiony i markotny.

pozdrawiam i mam nadzieje ze do weekendu bedze juz miała tego neta
papa
Wisienka wracaj szybko:-);-)
 
reklama
Elbra a to kawał chłopa z Piotrusia ale zobaczysz jak bedzie biegać to waga bedzie powoli już rosła jeszcze troszkę
Mam nadzieje ze na spotkaniu nam troszkę słonko dopisze bo na skwerek pójdziemy a i fotki porobimy zebyscie uwieżyły ze my to my a nie jak ta cisowianka20 (ale aferka sprawdźcie sobie)
Olka mnie wykańcz nie chce spać:wściekła/y:
 
Hej laski:-)

Wróciliśmy wczoraj:-) Przedłużyliśmy sobie pobyt o kilka dni, bo było rewelacyjnie. Piękna miejscowość, plaża, mało ludzi spokój:-) Żyć nie umierać:-):-)
 
Elbra a to kawał chłopa z Piotrusia ale zobaczysz jak bedzie biegać to waga bedzie powoli już rosła jeszcze troszkę
Mam nadzieje ze na spotkaniu nam troszkę słonko dopisze bo na skwerek pójdziemy a i fotki porobimy zebyscie uwieżyły ze my to my a nie jak ta cisowianka20 (ale aferka sprawdźcie sobie)
Olka mnie wykańcz nie chce spać:wściekła/y:

o co chodzi z ta cisowaniką20??:confused:

Hej laski:-)

Wróciliśmy wczoraj:-) Przedłużyliśmy sobie pobyt o kilka dni, bo było rewelacyjnie. Piękna miejscowość, plaża, mało ludzi spokój:-) Żyć nie umierać:-):-)

Witaj kochana!! Super że wakacje udane:tak:
 
Wróciłam dziewczyny od lekarza i okazało się że nie ma naszej pediatry i w zastępstwie była internistka.
Osłuchała ich, zajrzała w gardła i Igi ma jakieś pęcherzyki na gardle (infekcja wirusowa nie bakteryjna) a Wiku czysty. Mam im zbijać gorączkę panadolem na razie i pilnować czy po zbiciu wraca im chęć do życia. Jeśli tak to w porządku, muszą to przechorować, bo na gorączkę ani pęcherzyki na gardle nie ma antybiotyków.
Jeśli po zbiciu temperatury będzie dalej źle, tzn będa się słaniać to wtedy na ostry dyżur. Tak to wygląda. Na razie Wiku już śpi, a Igi szaleje bo mu zbiło do 37,5 i odzyskał wigor.
Nie wiem, może ponakładam ręce na moje dzieci i w ten sposób je uzdrowię :confused:
 
Hellooo

Bira
witaj :-)
Super,że wakacje się udały.Opalone?

Wisienko wracaj wracaj bo jakoś tak dziwnie bez Ciebie ;-)
Misia zdróweczka dla chłopaków. :tak:
Elbra waga imponująca :szok::-D

A cisowianki już nie ma.Zbanowana :cool2::-D
Laska 22 lata ściemniała,że jest mamą rocznych trojaczków i 2 tygodniowych bliźniaków :-D:-D:-D:-D:-D


Beatko miłego spotkanka z Sabinką.Tylko pamiętaj.Ona ma mocną głowe do picia :cool2::-D:-D:-D
Żartowałam :sorry2:
Uściskaj ją od nas.

Lilka i jak? Teściowa jest?
 
Bira no witaj ponownie wstawiaj fotki:tak:
Elbra to jakaś dziwna osoba ta cisowianka pisała ze ma 22 lata trojaczki a teraz bliźniaki.W konsekwencji okazało się że nie ma dzieci i robi dziwne zdjęcia na fotosiku jutro postaram wkleić linki:dry:
Misia no czasami tak bywa z tymi dziećmi jak nie urok to sraczka:tak:ja czekam od września jak mi się sezon na choróbska przedszkolne zacznie najpierw obstawiam grypę jelitową z mega wymiotami i srankiem:-D
Buziaki dla maluchów:-)
 
Anineczka, jesteśmy spalone na brykiet;-);-) A serio to jaka mąka byłam taka jestem. Coś mnie w tym roku słońce omija szerokim łukiem:baffled:

Beata, fotki wstawione:-) Udanego spotkania z Sabinką. Pozdrów ją od nas:-) Ja jak jechałam do B. o wpadłam na cudowny plan, ze przecież mogłybyśmy się spotkać... ale trochę to poniewczasie było, bo żadnych namiarów nie wzięłam:baffled: A byłam aż 60 m. od Gdańska:zawstydzona/y:

Misia, kurcze nie za wesoło masz. Oby rano było lepiej.
 
reklama
Anineczka jest juz jest :tak:
dziewczynki narazie roznosza chate

kurka kuzynki a sie prawie nei znaja,ale jak dzieci od razu wariuja:-)

znikam i mwoie dobranoc bo mi K.burka ze sieze:sorry2:
 
Do góry