reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

panele ladnie wygladaja
ale nie raz wolalabym meic wykladzine,uruchomic odkurzacz i po sprawie

a z panelami to najlepiej robic co drugi dzien na mokro
ja i tak juz wyluzowalam bo robie (tzn.Karlos) raz w tygodniu lub dwa jak jest naprawde syf

ok ide ogarniac mieszkanie bo cos slysze Hanie:shocked2: a mialam nadzieje ze dluzej pospi..
 
reklama
Lilka tez mam panele:wściekła/y: Kuzwa niczym sie nie da tego dziadostwa porzadnie umyc:wściekła/y:

Ja mam panele i najpierw zmywam je płynem czyszczącym a pozniej je nabłyszczam pronto połysk prosto z butli daje na ziemie i błyszczą jak cholera,hehe

Anulka no współczuje ci kobieto
to mamy ten sam problem tyle ze moj spi u siebie ale sie budzi raz co 2 godziny a raz co 20 min,zawsze popija herbatkę to tez tak jak u ciebie tyle ze u was mleko.
Moj juz spał z moja bluzka i tez nic


Obiade mam juz zrobiony
spagetii sie zajadam własnie


Lilka dostaniesz na dupe,troche chyba wariujesz dzisiaj hehe
 
Cześć Wam kochane :-)

Mam urwanie głowy (jak zwykle :zawstydzona/y:), dostałam po raz pierwszy od porodu porządnego okresu, leci ze mnie i leci to już 6 dzień a tu końca nie widać. Dotychczasowe moje @ trwały 7-8 dni ale w zasadzie już na 5 dzień to tylko lekkie krwawienie było.

Moje dzieci wczoraj dostały gorączki, Igi w tej chwili ma w dupce 39,8 stopni C. Wiku troszkę mniej, są ospali i osowiali, właśnie się zbieramy do lekarza. Mam nadzieję że to nic poważnego.

Byłam ostatnio u fryzjera, zrobiłam się znowu na blond i podcięłam włoski, w zasadzie niewielka zmiana, ale dużo się lepiej czuję :blink:

Może wieczorkiem jakieś fotki wrzucę, Igi się tak zmienia, aha ostatnio ma ogromny apetyt, strasznie dużo wcina w porównaniu do tego co było. W nocy też się budzi i chce jeść. Może go zważymy dzisiaj - jestem ciekawa ile przybrał od ostatniej wizyty.

Do wieczorka :-)
 
Women wyprobuje Twoj sposob na panele:tak: , musze sie zaopatrzyc w to Pronto;-)

Misia zdrowka dla chlopakow, no i czekam na foty, bo ostatnio nikt nic nie wstawia:baffled:

no to lece, bo dziatwa wstala:sorry2:
 
rozmawiałam z Sabinką potwierdza "barową" pogode jutro mamy się spotkać z dzieciakami:tak:
Women nie mogę z Ciebie przeciez prawie niedawno pisałas ze to ten ale jasne nic na siłę;-)a Dorian ładnie juz waży hoho
Lilka składam kondolencje jeśli chodzi o przyjazd teściówy:-Duważaj na brzusia bo niewiele czasu zostało
Co do paneli to mnie tez szlag trafia wypróbuję Pronto ale miejsce przy miejscu robisz Women?
 
witam kochane mamuśki :-):-)
ja internetu dalej nie mam :no: to całe pudło nam padło 'lifebox' i niby wczoraj juz mieli przyslać nowe i coś go nie widać :angry:

jestem strasznie wściekła, bez neta czuje sie jak na jakimś odludziu
znów pisze z biblioteki.

pozatym to u mnie oki, Davidek tylko mi sie dziś rozchorował, ma gorączke 38,4 w uchu, niby nie dużo ale jest strasznie osłabiony i markotny.


pozdrawiam i mam nadzieje ze do weekendu bedze juz miała tego neta

papa
 
ja panele najpierw zamiatam bo kurz neisamowicie sie osadza
do tego Milena co chwile cos kruszy wiec zamiesc musze
potem mam mopa jak w spzitalu,takiego prostokatnego,bo ten z ''dredami'' to strasznie klaczy i nie wszedzie szlo nim wejsc

a podloge myje woda+plyn do podlog ajax
mowicie ze lepiej kupic cos typowego do panel??
ja sie nie znam :sorry2:

Women a ty jak nablyszczysz te panele to potem bardziej tego kurzu i syfu nei widac??

Beata dzieki za kondolencje :-D
no tesciowka za 10 minut wchodzi na poklad samolotu
a nie przylatuje sama,bo z nasza 4-o letnia chrzesniaczka,wiec bedzie sie dzialo :sorry2:

jestem ogolnie z siebie dumna bo od rana ale chata niezle posprzatana
caly czas sie czaje czy robic te podloge na mokro,ale K.pzred chwila dzwonil i tez mi odradza :happy2: no to chyba dam sobie luz :blink:

Mila mi wlasnie salon zamiata po swojemu :-D

(z jednej strony fajnie miec cory,za lat iles bede miala pomoce heheeee:-D )
 
reklama
Witam!

Women ja tak jak Beatka nie nadanżam za tobą;-) hhehe...ale masz rację nic na siłe:no:

Misia zdrówka dla dzieciaków.:tak:

Beatko udanego spotkanka z Sabinką:tak:

A ja zważyłam dziś Piotrka. Waży już 11,2 kg:sorry2::sorry2::sorry2:
Musze go jeszcze zmierzyć bo mi wszyscy mówią że wygląda jakby miał rok i cały czas zaczyna na nogi wstawać. :dry:
 
Do góry