reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

heh mezulo tez mi kaze nie szalec,ale wiecie...ja lubie miec czysto to raz a dwa przed tesciowa musze miec blysk :-p
najgorzej pralnia chodzi non stop
boszzz uzbieralam chyba 4-5 pralek do prania :szok: dobrze ze mam suszarke to ino przekladam i prasuje
wykoncze dzisiaj te maszyny:happy2:

a do perfekcyjnej mi daleko
az taka maniaczka nei ejstem :-D slowo :-D
 
reklama
heh mezulo tez mi kaze nie szalec,ale wiecie...ja lubie miec czysto to raz a dwa przed tesciowa musze miec blysk :-p
najgorzej pralnia chodzi non stop
boszzz uzbieralam chyba 4-5 pralek do prania :szok: dobrze ze mam suszarke to ino przekladam i prasuje
wykoncze dzisiaj te maszyny:happy2:

a do perfekcyjnej mi daleko
az taka maniaczka nei ejstem :-D slowo :-D

nie... no sie rozumie...:-D:-D:-D

nie, no to normalka... oj, Lilus nas nie oszukasz:-D:-p:cool2:
 
oj Anulka, Anulka krecisz sobie bat na glowe;-) ale wiem jakie to slodkie jest:tak::-D

Lilka :-D:-D tesciowej i tak nie zaimponujesz;-):-D

no przyznam szczerze ze tesciowka nigdy nic mi nie pwoiedziala o moim porzadku w domu,ale porownujac jej mieszkanie z moim to jestem lepsza/czysciejsza :-D
wiec moze dlatego nic nie mowi

a jak jeszcze maz mi pwoiedzial ze gotuje lepiej od mamy to...nic wiecej do szczescia mi nei potzreba hahaaaa :-D:-D:-D

jestem lepsiejsza od tesciowki :-D:-p:-p:-p:-p:-p:-D

wlece pozneij i wam odpisze,teraz sie zastanawiam czy podlogi na mokro zrobic:confused::blink: troche ruchu mi sie przyda :-p
 
chcesz w dupe??????

czy moze wczesniej Ktosia urodzic????

LILA..........:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:


ale mopem kochana :happy2: to az tak ciezkie nie jest,szczegolnie ze ja milion postojow robie,tak jak teraz :happy2:
mwoicie nie powinnam:confused:
kurka Karlos mi zabronil,powiedzial ze zrobi jutro,bo dzisiaj z pracy jedzie od razu na lotnisko ...ale kurka chcialabym je odswiezyc,bo mam cholerne panele i mnie drazni ze wszystko widac na nich :sorry2:
 
Lilus, sama wiesz jak sie czujesz...

ja tak krzycze a sama do ostatniego dnia wlazilam na 4 pietro a w domu jeszcze po drabinie na 5-te... schody mielismy dopiero pod k. pazdziernka, a ja musialam juz miec na gorze pieknie... i nasza sypialnie i pokoj Oskarka. A spalismy na dole i tak, bo balam sie ze wody mi odejda i zniszcze lozko... no i siusiu co moment, a po drabinie noca mogloby byc niebezpieczne:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry