reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Anulka dobrze pisze,Lilka powinnaś odpoczywać
Ja spadam robic obiadek - dziś spagetii będzie :)

Dorian pierwszy raz zasnął sam w łóżku dziadka oglądając bajki przed deserem he e
 
Women...

ach tak czytam o tym jak sie meczysz ze spaniem Doriana... u nas jest masakra:zawstydzona/y::shocked2::baffled::baffled:
Oskar spal od polowy kwietnia juz w swoim lozeczku i nawet pokoju...
a jak mial ta trzydniowke to wzielismy go do nas... no i teraz mamy... spi z nami, zasypia u siebie, budzi sie po 2-3 godzinach i juz nie ma opcji by spal sam... i tak juz k. miesiaca albo i lepiej... a do tego w nocy jak ma mnie na wyciagniecie usteczek to dobiera sie co chwile do cyca... i przez sen ciagnie, ale nie smoczkuje tylko pije... no i co robic...??? w sumie to slodkie, ze spimy razem... ach... za bardzo go kocham by podjac drastyczne srodki:sorry2:
 
Anulka my wlasnie z Victoria przeciwiczylismy takie branie do lozka w czasie choroby i teraz juz nie popelniamy tego bledu;-):-D A z cycusiem przez sen to radze jak najszybciej skonczyc:tak:, bo pozniej bedziesz miala nie lada problem...Wiem, ze to trudne, ale niestety im wczesniej sie skonczy takie procedery tym lepiej. Pozniej bedzie coraz trudniej , naprawde:tak:
 
reklama
Anulka my wlasnie z Victoria przeciwiczylismy takie branie do lozka w czasie choroby i teraz juz nie popelniamy tego bledu;-):-D A z cycusiem przez sen to radze jak najszybciej skonczyc:tak:, bo pozniej bedziesz miala nie lada problem...Wiem, ze to trudne, ale niestety im wczesniej sie skonczy takie procedery tym lepiej. Pozniej bedzie coraz trudniej , naprawde:tak:

oj, Kochana... wlasnie widze, ze jest z tym moj synus uzalezniony... jak sie obudzi i tata go bierze na rece, to odpycha tate i szuka mamy... a jak zobaczy cycka, to juz zamyka oczka i otwiera buzke... nawet nie zdazy dobrze pociagnac i spi...:-D:-p
 
Do góry