reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Betko gratuluje zabka Olence! Ja po nocnik w sobote sie wybiore;-)
No to w takim razie, czekamy na fotorelacje ze spotkania z Sabinka:tak:No i trzymamy kciuki za pogode, zeby nam sie Sabinka choc troche opalila;-)
Dziękujemy jest i DRUGI ZĄB:-D
biedna Sabinka chyba blada będzie:-D

Dzien dobry:tak:

Elbra, ja tez mysle, ze lepiej oswoic maluszka wczesniej z nocnikiem:tak: tez poprobuje;-)

Beatko, gratuluje zabka... u nas juz przebija sie jedynka i dwojka gorna (po lewej) i widze, jak dziaselka daja do wiwiatu Oskarkowi... aaaaa, no i pozdrow Sabine:-):-)

Lilka, ja tez czekam na wiesci co u Ktosia...:tak:

Ladinko, no tak u Was 2 nocniki to mus:-)

Women, a co to za szczepienie??? My mielismy ponad 2 miesiace temu ostatnie... teraz jakos 13-16 m.c zycia..

Oskar zasnal... mezus w firmie, ma byc za jakies 2 godzinki...
Anulka pozdrowię napewno:tak:

helo

my po wizycie :-)
Ktosik ma sie dobrze,i nadal jest Ktosikiem :-D
na usg dostane zaproszenie listem,wiedza ze jedziemy do PL wiec mam cicha nadzieje ze jeszcze w lipcu to usg nastapi,szczegolnie ze mowilam iz nie mialam tego waznego polowkowego
serduszko bije jak dzwon :-),lekarka po macankach pwoiedziala ze maluch jest juz duzy :-) co ja tam wiem bo wczoraj to tak mnie kopal ze wyczuwalam konczyny dolne :-D

pozatym pobrali krew,az 5 fiolek,jak to zobaczylam to az mi slabo sie zrobilo :baffled: siuski,zmierzyli cisnienie

ogolnie wsio ok
mowilismy o wyjezdzie do PL i ok moge jechac aczkolwiek amm w PL isc do laboratorium zbadac mocz i krew,bo dzidzius jest duzy i moze na nerki mi uciskac :sorry2: wiec mam sie pzrebadac
co mi tam mowic nie musiala bo i tak pojde do mojego gina na gruntowne przebadanie bo tu np.nie badaja ginekologicznie jak nic sie nie dzieje


no to tyle
zdycham...gardlo mnie piecze :dry:
Lilka no to super ze wszystko z maluszkiem w porządku:tak:

Gulasz gotuję z kaszą ale jaja z tym drugim zębem bo wieczorem go nie było.Teraz wszystko jest jakoś inaczej bo z Michałem pracowałam i jakos nie było czasu pomysleć ze tak ciesza zęby no i on bardzo łagodnie wszystko przechodził
 
reklama
Kochane witam się i pozdrawiam serdecznie!
Ja tylko na moment.Chciałam się pochwalić,że dziś Kubulkowi wyrżnęły się dwie dolne jedyneczki.Są śliczne!:tak::tak::tak::tak::tak:.
Jeszcze raz pozdrawiamy wszystkie mamusie i ich skarbeczki.!:-):-):-):-):-).
 
zapomnailam

Beatko,Netko gratulacje ząbeczkow u maluszkow :-):-):-)
ja czekam i czekam na dwie dolne jedyneczki u Hani bo widze ze sa juz w drodze i to powaznie ale jakos leniwe hheee:-D

Larvuniu co ci tak wesolo? :-)


ok ja smyram do łazienki
mezul zazyczyl sobie scinanie wlosow
i ja go do moich zagonie :-D:-D
a na serio to mam koncowki do podciecia i pwoiem wam ze moj umie podcinac :-):tak:
no to lecem
 
a tak zacieszam,....
zmieniam prace i staram sie byc optymistycznie nastawiona na swiat ;-)
trzymajcie kciukasy kobitki w poniedzialek wszystko sie wyjasni czy zmieniam firme czy nie... az sie boje. Chcialabym bardzo, bo mam dosc jezdzic trupem ktory ciagle mi nawala i tej wlasnej dzialalnosci... wskakuje na duzy zus niebawem, i poniekad dlatego zmieniam firme.....
 
Dzień dobry:-)
Lilka dzięki:tak:ale masz męzusia uzdolnionego ja nie pozwoliłabym mojemu dotknąć swoich włosów zreszta on swoich mi tez nie:-)
Larvuniu no to szykują się zmiany moze to i dobrze bo zawsze trzeb sobie poprawiać standardy.
Ja tez powoli zaczynam szukać czegoś dla mnie bo do starego miejsca nie wracam
U nas jak zawsze brzydko deszczowo więc nie wiem jak to dzisiaj będzie spać mi się chce ale wyspać to mi nie dane widzę
 
reklama
Do góry