reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzien dobry
nie mogłam około 21 wejść na BB nie wiem o co chodziło?
MAMY ZĘBA w końcu:-)wczoraj wieczorem zauważyłam ale jakoś bez szczególnego marudzenia przyszło
U nas pada jak zawsze więć biedna Sabinka.
 
reklama
Lilka dawaj znać jak po wizycie:tak:
Jadę kupić nocnik też będę próbowała bo dopiero teraz Ola zaczęła stabilnie siedzieć
Jutro albo w piatek jedziemy spotkać sie z Sabinką bo bardzo blisko nas przebywa
 
Betko gratuluje zabka Olence! Ja po nocnik w sobote sie wybiore;-)
No to w takim razie, czekamy na fotorelacje ze spotkania z Sabinka:tak:No i trzymamy kciuki za pogode, zeby nam sie Sabinka choc troche opalila;-)
 
Dzien dobry:tak:

Elbra, ja tez mysle, ze lepiej oswoic maluszka wczesniej z nocnikiem:tak: tez poprobuje;-)

Beatko, gratuluje zabka... u nas juz przebija sie jedynka i dwojka gorna (po lewej) i widze, jak dziaselka daja do wiwiatu Oskarkowi... aaaaa, no i pozdrow Sabine:-):-)

Lilka, ja tez czekam na wiesci co u Ktosia...:tak:

Ladinko, no tak u Was 2 nocniki to mus:-)

Women, a co to za szczepienie??? My mielismy ponad 2 miesiace temu ostatnie... teraz jakos 13-16 m.c zycia..

Oskar zasnal... mezus w firmie, ma byc za jakies 2 godzinki...
 
helo

my po wizycie :-)
Ktosik ma sie dobrze,i nadal jest Ktosikiem :-D
na usg dostane zaproszenie listem,wiedza ze jedziemy do PL wiec mam cicha nadzieje ze jeszcze w lipcu to usg nastapi,szczegolnie ze mowilam iz nie mialam tego waznego polowkowego
serduszko bije jak dzwon :-),lekarka po macankach pwoiedziala ze maluch jest juz duzy :-) co ja tam wiem bo wczoraj to tak mnie kopal ze wyczuwalam konczyny dolne :-D

pozatym pobrali krew,az 5 fiolek,jak to zobaczylam to az mi slabo sie zrobilo :baffled: siuski,zmierzyli cisnienie

ogolnie wsio ok
mowilismy o wyjezdzie do PL i ok moge jechac aczkolwiek amm w PL isc do laboratorium zbadac mocz i krew,bo dzidzius jest duzy i moze na nerki mi uciskac :sorry2: wiec mam sie pzrebadac
co mi tam mowic nie musiala bo i tak pojde do mojego gina na gruntowne przebadanie bo tu np.nie badaja ginekologicznie jak nic sie nie dzieje


no to tyle
zdycham...gardlo mnie piecze :dry:
 
Lilka no to dobre wiesci:-) Czyli czekamy na usg;-)
Ale wiesz co, podziwiam Cie, ze w tak zawansowanej ciazy masz ochote jechac do Polski samochodem:szok: Ja bym chyba sie nie odwazyla:no:

Women jak po szczepieniu?
 
Ladina najgorsza droga to na prom bo 700km,ale potem luz,jedzenie i spanie na promie bo plyniemy jakies 6 czy 8 godzin...juz nie pamietam:sorry2:
no i potem 500km do naszej miejscowosci
choc dzisiaj chyba pogadamy o tym wyjezdzie bo...za te pieniadze kupilibysmy sobie tutaj drugie auto :tak:
niestety zlotowka sie umacnia i korona norweska spadla na ryjek :baffled:
pozatym kazdemu cos bedzie trzeba kupic i tak sie zastanawiamy czy jest sens jechac...:confused:
w sumie sa tam rzeczy ktorych tu nie mam a by sie przydaly ale obede sie bez nich lub inni znajomi nam przywioza...no mamy co myslec bo auto to kuszaca wersja:sorry2:
 
reklama
Lika my jak lecimy do Polski to wiecej na prezenty wydajemy niz na bilety...i tak nie wszystkich zdazymy obskoczyc. Ale wiesz jak do nas ktos przyjedzie to tez z kupa prezetow dla dzieci i mi w zasadzie gllupio jest , ze nie zawsze moge sie zrewanzowac, bo bysmy na ferie w Polsce 3 pensje musieli zostawic:zawstydzona/y:
 
Do góry