reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

wpadam sie pchwalic!!!!
Bąbelkowi wybil sie dzis PIERWSZY ZABEK :-):-D:-D:-D
jedyneczka na dole... ale fajne uczucie, gdy dzis go zobaczylam ;-)
 
reklama
Witam z kawką.
Młody śpi.
W chacie niewiele zrobiłam.Pomyłam porządnie podłogi i ogólnie pościerałam co trzeba było.Wstawiłam pranie,zaliczyliśmy spacer.
Na obiad znowu się nie wysiliłam :-D
Usmarzyłam talarki ziemniaczków na patelni,zrobiłam tzatzyki i sadzone jajko :cool2:

Marcel Gratki z okazji pierwszego zębalka :-)
 
Lilka ja bym nie wytrzymała no złam się i powiesz czy on czy ona mieszka w brzusiu;-):tak:


dzis koncze 29 lat... ...uuuuuuch....

Lilus... ja bym nie wytrzymala nie poznac plci przed porodem:-D:zawstydzona/y: ...ja to jestem z tych co pokoj szykuja itp...:-D:-D:-D

ale sie wkurzylam.... kupilam jakis czas temu troche obiadkow z bobovity i Oskar je wcina... dzis otwieram sloik indyk z warzywami - a tu jakis dziwny - jakby wiory, zawsze konsystenja byla inna a tu jakas serwatka a wszystko jakby zwazone... brrrr, dalam mu inny sloik, ale nie wiem co robic - mam jesze 4 indyki i 6 innych... a juz mi ochota przeszla na bobovite 125g... mam paragon z tesco z 20.05.08... i nie wiem czy pojechac z tym czyms w miseczce i pokazac, i zadac przyjecia pozostalych...???
Anulka sto latek leciwa kobieto:-Da zupkę bym zwróciła powinni całą serię zbadać.Ja osobiscie tylko Bobovitę kupuję jak dla nas najlepsza
wpadam sie pchwalic!!!!
Bąbelkowi wybil sie dzis PIERWSZY ZABEK :-):-D:-D:-D
jedyneczka na dole... ale fajne uczucie, gdy dzis go zobaczylam ;-)
Gratulacje Marcelku:tak:
 
hihiii jeszcze was pomecze:-D
watpie czy lekarka rodzinna ma usg w gabinecie
ale mimo wszystko poprosze ja o usg,bo np.tego polowkowego nie mialam i chce wiedziec co u dzidzi,czy ma odpowiedni wzrost,wage,plyn owodniowy czy w normie itd.
no i moj napewno poprosi o zagladniecie miedzy nozki :-D

Beata maz jeszczew PL??
 
hihiii jeszcze was pomecze:-D
watpie czy lekarka rodzinna ma usg w gabinecie
ale mimo wszystko poprosze ja o usg,bo np.tego polowkowego nie mialam i chce wiedziec co u dzidzi,czy ma odpowiedni wzrost,wage,plyn owodniowy czy w normie itd.
no i moj napewno poprosi o zagladniecie miedzy nozki :-D

Beata maz jeszczew PL??
ale nas katujesz Lilka a czemu do ginekologa nie jesteś zapisana?
Mąż rano wyfrunął jak ptak:-(
 
Marcelku, gratuluje zabka...:tak::tak::tak:

Ladina, od 7-go m-ca Viki robila kupke do nocnika??? woow:-):-):-)

Anineczko, dostalam torta;-) kartke na maila no i mam sobie upatrzyc torebke:cool2:;-) no i na poczet urodzin kupilam sobie wczoraj sandalki... no bo jakies glupie zabobony nie pozwalaj by kupila ukochana osoba buty... wiec kupilam sama:-p;-);-)
 
reklama
ale nas katujesz Lilka a czemu do ginekologa nie jesteś zapisana?
Mąż rano wyfrunął jak ptak:-(

bo tu sie do ginekologa nie chodzi
widuje sie go jak ciaza jest patologiczna :happy2:
porod odbiera polozna,wiec ja jeszcze gina tutaj nie widzialam :happy2:

a katuje was katuje :-D
jejku na 8.30 do lekarza i jak pomysle ze cala gromade trzeba na nogi postawic to :szok::szok::szok:
szkoda ze nie bylo wolnych terminow na piatek,bo moj ma wolne a juz tesciowa bedzie to by przypilnowala male...no ale niestety,nie ma zmiłuj:sorry:
 
Do góry