reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

ladina no mam takie cisnienie w pracy, ze jak wracam do domu ogarne troche, pobawie sie z babelkiem i jak on idzie spac to ostatnio ja razem z nim.... psychicznie mam maxa.... masakra.
no a do pracy wychodze juz o 6,30 :dry:
tak 2 tyg by mi styklo no i moge dalej isc pracowac :-)
 
reklama
Witam kobitki:-D:-D:-D po kilkudniowej nieobecności, byliśmy na weekend u teściów;-)(jakoś przeżyłam:cool2:), poczytałam troszku ale nie mam weny żeby odpisywać sorki:sorry2:
dzisiaj pralka chodziła non stop:szok::eek: , boziu chyba będę prasować przez tydzień
u nas nic ciekawego:confused:, acha malutka nauczyła się pokazywać "taaka duża" normalnie słodziaczek :-D:-D:-D

całuski dla wszystkich maluszków i duuużo zdrówka dla choruszków:-):-):-)
 
Beatko
wspolczuje, oby szybko naprawili awarie

Anulka
wiesz czekam tylko na urlop meza, jestem wypruta z energii na maxa:errr: ale o dziwo najwiecej mnie kosztuje, zajmowanie sie Victoria a nie chlopakami...Chlopaki sami sobie radza, aczkolwiek jak mam czasami festiwal g.... to pieluch nie nadazam zmieniac- a teraz to nie takie latwe, bo kreca sie na przewijaku jak turbiny:-p
Ladina wiem coś o tym starszaki czasami są bardziej męczące od maluchów
Awaria mnie dobiła po 2 godzinach wykopali dziurę zabezpieczyli i pojechali.Wodę mamy ale z dziury kipi aż weoda a my mieszkamy na parterze tzn niskim wejście jakby od chodnika i boimy sie ze nam drzwi pierwsze zaleje.Mam dość piepszonych wspólnot mieszkaniowych musimy się jak najprędzej pobudować

Beatko uuuu no to nie za dobrze.Ale ważne,że internet masz :cool2::-D;-)
A tak na serio to dalej wody nie masz?

Anineczko m,am wodę 4 pralki wstawiłam pomyłam okna poprasowałam i padam na ryjek:-D
dlatego tak nie bardzo się udzielam dzisiaj robota aż kipi

Witam kobitki:-D:-D:-D po kilkudniowej nieobecności, byliśmy na weekend u teściów;-)(jakoś przeżyłam:cool2:), poczytałam troszku ale nie mam weny żeby odpisywać sorki:sorry2:
dzisiaj pralka chodziła non stop:szok::eek: , boziu chyba będę prasować przez tydzień
u nas nic ciekawego:confused:, acha malutka nauczyła się pokazywać "taaka duża" normalnie słodziaczek :-D:-D:-D

całuski dla wszystkich maluszków i duuużo zdrówka dla choruszków:-):-):-)
Dziunia wspaniali gratki dla Oliwci

Dzieciaki już śpia zaraz policja przyjedzie w sprawie tej dziury i straż pożarna a my mamy jeszcze z meżem do oglądnięcia film od wczoraj bo wymiękłam o 23
Jutro męzuś wyjeżdża ale na 3 tygodnie tym razem jakoś lepiej było chociaż spięcia nie powiem na początku były:sorry2:
 
witajcie

u nas nadal spzital w domu,do ktorego dzisiaj i ja doszlam:dry:
zarazilam sie od malych,boli mnie gardlo
malutkim udalo sie zbic temp,ale obie maja straszny mokry kaszel
na pogotowiu mialy zbadana krew i okazalo sie ze antybiotyk nie jest potrzebny i organizm sam sobie ma powalczyc z infekcja:sorry:
ciesze sie ze tak tu podchodza do sprawy bo ja tez jestem anty antybiotykom,ale z drugiej strony szkoda mi ich jak kaszla,bo obie czasami placza tak je boli:-(


Hania raczkowanie coraz bardziej opanowuje
juz wedruje po calym domku :-)
i umie robic BRAWO :-):-):-) jestem zniej mega dumna

ja mam ful prasowania ale zero weny
a musze sie z tym uporac bo w czwartek tesciowka przylatuje:-p:-p

a my z Ktosikiem w srode idziemy na kontrole:-):-)
 
DObry wieczor...

widze wszystkie chca na urlop... ja teeeeez:-D:-D:-D
ale to we wrzesniu - jak dobrze pojdzie;-)

zmykam obejrzec LOSTow... bo ogladalismy wczoraj jeden odcinek i wciagnelo nas... a mamy jeszcze kolejny:-p:-D:-D
 
Hej,
u nas dzisiaj wylazlo w koncu slonce i od razu jakos bardziej optymistycznie jestem nastawiona:-)
larvuniu milego dnia w pracy;-):tak:

dziunia ale masz mala zdolniache:tak:! moi kompletnie nie kumaci:eek:

Beatko wpolczuje Ci tych mezowych wyjazdow, ja sobie nie wyobrazam 3 tyg. , strasznie sie boje spac sama w domu:sorry2:. Chyba przez caly ten czas nie zmruzyla bym oka...

Lilka a jak oko??

Anulka my tez dopiero pod koniec wrzesnia jedziemy na wakacje, jeszcze kawal czasu:happy2:
 
Hellołłł lejdis!!

Coś tu straszna cisza ostatnio:dry: Więc ja coś skrobnę:cool2:
Od 3 dni sadzam mojego klocuszka na nocniczek (taki zwykły grający jak się nasiusia). Oczywiście nie jarzy o co w tym chodzi i po co to ale tak chciałam go już przywyczajać do nocniczka żeby wiedział, że coś takiego istnieje:tak:
No i efekty sa takie że zużywam mniej pieluszek a no dlatego, mniej więcej o tej porze co zawsze robi kupki ściągam mu pampersa i siadamy na nocniczek. A do siusiania to siadamy po każdym jedzonku i przed nim. I prawie zawsze jest siusiu lub kupka;-)
No i tak przez ostatnie dni bawię się w nocnikowanie:cool2:
 
reklama
Do góry