reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

dobry dobry anulko;-)

Ja mam dzisiaj mega sił i zamierzam to wykorzystać i zabrałam się do generalnych porządków w domu. Z szaf i półek wsyztsko poleciało - przegląd rzeczy robię.
Bo mam dwa pokoje i mało miejsca na różne rzeczy, i nic mi się nie mieści:wściekła/y:
 
reklama
Witajcie
Liluś jak zdrówko?już nie mogę się doczekać jak nam powiesz kto mieszka w brzusiu:tak:

Hellołłł lejdis!!

Coś tu straszna cisza ostatnio:dry: Więc ja coś skrobnę:cool2:
Od 3 dni sadzam mojego klocuszka na nocniczek (taki zwykły grający jak się nasiusia). Oczywiście nie jarzy o co w tym chodzi i po co to ale tak chciałam go już przywyczajać do nocniczka żeby wiedział, że coś takiego istnieje:tak:
No i efekty sa takie że zużywam mniej pieluszek a no dlatego, mniej więcej o tej porze co zawsze robi kupki ściągam mu pampersa i siadamy na nocniczek. A do siusiania to siadamy po każdym jedzonku i przed nim. I prawie zawsze jest siusiu lub kupka;-)
No i tak przez ostatnie dni bawię się w nocnikowanie:cool2:

dobry dobry anulko;-)

Ja mam dzisiaj mega sił i zamierzam to wykorzystać i zabrałam się do generalnych porządków w domu. Z szaf i półek wsyztsko poleciało - przegląd rzeczy robię.
Bo mam dwa pokoje i mało miejsca na różne rzeczy, i nic mi się nie mieści:wściekła/y:
Elbra ja też zabieram się za nocnikowanie i tez dzisiaj generalny przegląd rzeczy robię:-Djakoś się zgrałyśmy
Maż pojechał Ladina niestety już się przyzwyczaiłam i nie boję się:no:
Ola nam nie chciała spać w nocy więc mam jakieś 2 godziny snu wymiękam ale muszę porobić no to do potem
 
Hej hej
Ja też mam troszke weny twórczej tak więc szybko uciekam by mi nie mineła :eek:
Wczoraj wyrywałam ósemke,w końcu.
Już nie boli ;-)

Dobra mykam.
Do później.

Ladinka
jak tam chęci do życia? :sorry:;-)
 
wow... porzadki widze...

ja zrobilam przeglad jak sprzatalam generalnie w zeszlym tygodniu - bna przyjazd znajomych... takze na jakis czas styknie... a potem pewnie znowu nazbiera sie troche klamotow:-p:shocked2:
 
witajcie

noo Anulka to jakas imprezka sie szykuje,w koncu to Twoje ostatnie dwadziescia :-):-):-)


WSZYSTKIEGO ANJLEPSZEGO KOCHANA Z OKAZJI URODZIN
ZADOWOLENIA Z ZYCIA,POCIECHY ZE SWOICH MEZCZYZN
DUZO ZDROWKA,KASIORKI I USMIECHU NA TWARZY KAZDEGO DNIA :-):-):-)

54.gif
54.gif
54.gif
54.gif
54.gif
 
Ladina z okiem powoli coraz lepiej
to na bank nie byl jeczmien bo kolezanka miala i mwoila ze to zupelnie inaczej wyglada
musialo mnie chyba faktycznie cos uzrec jak spalam w nocy,bo ja wrazliwa na ukąszenia jestem
jak mnie raz osa w warzywniaku uzarla to ok.2 tygodnie mialam slad po przygodzie ..

ogolnie powieke mam jeszcze z lekka grubsza od tej zdrowej no i ciemniejsza :sorry:
wiec jeszcze widac to i owo,ale najwazniejsze ze juz mi oko nie łzawi i nie ropieje uffff


Beata ja plci nie chce poznac,ale przez K.coraz czesciej mysle czy to Gabrielek czy Kari :-p no i tak mnie powoli nosi by poznac plec ale z drugiej strony wiem ze za 10 tygodni i tak sie dowiem i dalabym rade wytrzymac...no chyba :-D:-D
 
Lilus... ja bym nie wytrzymala nie poznac plci przed porodem:-D:zawstydzona/y: ...ja to jestem z tych co pokoj szykuja itp...:-D:-D:-D

ale sie wkurzylam.... kupilam jakis czas temu troche obiadkow z bobovity i Oskar je wcina... dzis otwieram sloik indyk z warzywami - a tu jakis dziwny - jakby wiory, zawsze konsystenja byla inna a tu jakas serwatka a wszystko jakby zwazone... brrrr, dalam mu inny sloik, ale nie wiem co robic - mam jesze 4 indyki i 6 innych... a juz mi ochota przeszla na bobovite 125g... mam paragon z tesco z 20.05.08... i nie wiem czy pojechac z tym czyms w miseczce i pokazac, i zadac przyjecia pozostalych...???
 
reklama
Anineczka nastawienie do zycia dzisiaj 5 ( w skali od 1 do 10), bywalo gorzej;-)
ciekawe co dzis zdolasz zdzialac?;-)bo ja dzis odpuszczam;-):-pgrunt ze kwiatki podlalam i obiad ugotowalam;-)

Elbra ja tak samo robilam z Victoria od 7 miesiaca:tak: i kupe od tego czasu zawsze mielismy w nocniku. Niestety z tymi dwoma to moge zapomniec, niesadze, zeby minute na nocniku usiedzieli:eek:

Anulka ja trojeczke z przodu mam od kwietnia, no i stwierdzam , ze niezle sie juz posypalam:szok: Jak patrze na moja skore i nowe zmarszczki to juz nie mam watpiwosci , ze lata swietnosci mam za soba:-p
A sloiki bym odniosla...

Lilka no to git, ze z okiem lepiej;-)A myslalam , ze jutro sie dowiemy co tam u Ciebie siedzi w brzuszku;-)
 
Do góry