reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
chwila przerwy u mnie...
kurze poodkurzane, kuchnia wysprzatana... zostala jeszcze lazienka, kibelek i sypialnia... no i prasowania, ale za prasowanie to sie wezme wieczorem :sorry2:
a tu pustki widze....
mamuski milego dnia!
 
Helloł!!!!

Widze, że dialog prowadzi tylko sabinka i larvunia:-D;-)

NIENAWIDZĘ prasować!!!!!!!!!!!!!wrrrr;-) wolę kible sprzątać:-) niż prasować:-)
ide ....hhehe

Boziuuu ja też nienawidze prasować:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A mam wielką kope prasowania znowu wiec jesli któraś jednak sie skusi to zapraszam do mnie:cool:

Fakk..u nas taki upał, że masakra nie idzie wytrzymac:ninja2::ninja2::ninja2:

Apropos gdzie moge zobaczyć twoje fotki na picasie sabinko?? bo kiedyś miałaś link tdo nich pod suwaczkiem ale już nie ma:-(
 
Heja,
u nas leje na maxa, jakas podkurzona jestem:wściekła/y: Pojechalismy do centrum handlowego i wrocilismy, bo w taka pogode wszyscy mieli ten sam plan:wściekła/y: a ja niecierpie takich dzikich tlumow:wściekła/y:

czyzby watek umieral smiercia naturalna:confused:
 
Hej hej
Ano wątek pada.

Mateuszek już lepiej i ostatnio 2 nocki przespał całe :-D
Do okulisty nie poszliśmy,jeszcze poobserwuje bo wczoraj były łezki.Nie za dużo ale coś.Wydaje mi się,że on za mało pije.On praktycznie wogóle nie pije.Nienawidzi.Jak wcisne mu 5 ml w ciągu całego dnia to sukces :dry:
I niewiem jak mu więcej wcisnąć.Jakieś pomysły?

Z usypianiem jeszcze mały problem ale widze,że jest coraz lepiej.


U nas jeszcze słonecznie,ale pewnie zaraz lunie.A też wybieramy się na zakupki.

Sabinka,Larvunia.Elbra łącze się z Wami bo też będzie prasowanko wieczorem :eek:
 
Anineczko
moi chlopcy wogole nie toleruja nic innego do picia oprocz mleka. Ale w koncu to tez napoj wiec nie wciskam nic innego na sile.
 
wow, jak tak czytam o waszych pociechach to naprawde bystrzaki są :) i juz chodzą, przedmioty rozpoznają - super :)

ja jak ostatnio bylam u pediatry to sie nieco podłamałam.. bo pyta mi sie czy mały juz sam siedzi, czy raczkuje, czy wstaje, czy umie zrobic "papa".. i niesttey odpowiedz na wszystkie pyttania brzmiała NIE :(
 
wow, jak tak czytam o waszych pociechach to naprawde bystrzaki są :) i juz chodzą, przedmioty rozpoznają - super :)

ja jak ostatnio bylam u pediatry to sie nieco podłamałam.. bo pyta mi sie czy mały juz sam siedzi, czy raczkuje, czy wstaje, czy umie zrobic "papa".. i niesttey odpowiedz na wszystkie pyttania brzmiała NIE :(

Lidka spokojnie każdy maluszek ma swoje tempo rozwoju. Twój też nadrobi.
Mój jeszcze nie chodzi, nie raczkuje (dwa razy się mu udało kawałek ale to przypadek bo już tego nie powtórzył;-)).
A siedzi tylko wtedy jak go posadze, bo sam jeszcze nie załapał jak się wstaje:-p
 
Cześć kobitki!Ale u was porządki,prasowanko itp.A ja mam dzisiaj lenia, chyba bierze mnie jakieś choróbsko!Muszę coś sobie zażyć na noc.LIDKA,ELBRA mój maluch też narazie tylko siedzi,nie raczkuje a o stawaniu przy meblach to nie ma mowy.Ale też sądze że i my się już niedługo tego doczekamy!Zmykam do łóżka wyleżeć bakcyla.pa pa:wink::wink:
 
reklama
Do góry