reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
no kurde zobacz sobie opis tego katalogu! wrr:-)
brakło miejsca heheh picasa wiecej nie przyjmuje:-) i musiałam nowe konto założyć w opisie wszystko widac;-)
a wogóle to się odezwała co na bieżąco dodaje;-) dobrzze że już w miarę nadrobiłaś zaległości;-)
a pokazywałam mojej kuzynce foty Marcelka jej słowa "o kurde ale on jest zaje...." hihihi;-)
buziak dla Marcelka precelka bąbelka;-)
 
na basenie najlepsze :-) ja się wybieram z Kapikiem jak wrócimy znad morza...bo teraz to nie wiedziałam zeby sie czymś nei zaraził przed wyjazdem no i dmucham na zimne;-)
 
LOL jak opisalas faktycznie :-D heheheheeh...
jutro przekaze buziaka :-) dziekuje
a Ty Kapika ucaluj 2 razy wiecej i mocniej :cool2:
ide foty wasze ogladac i w kimono bede szla... dobrej nocy

milej, spokojnej nocy mamuski!
 
łłłłłłłoooooooo.... jakie slodki Kapik!!!! :-):-):-) cukiereczek e-ciotuni :-D zajefajne to z kaczucha :tak: i rozbarajace jak placze....

musialam wejsc skomentowac ;-)
no dobra teraz to juz naprawde lece spac
appapapapapaappa
 
dzień doberek:-)
e ciociu Larvuniu Kapik dziękuje:-) heheh
a ja już wstałam muszę sie brać za pranie potem prasowanie bu...
skoczyć jakieś spodenki krótkie kupić:-( ale nie mogę mierzyłam już kilka par! i wiecie co:-( wszystkie za dużo:-( rozmiar S masakra:-( a ja chcę jakieś takie sportowo - kolorowe:-( i nie ma nic:-( buuu
Beatko czemu tylko wczoraj wpadłaś i wypadłaś???? buziak
KArinka gdzie jesteś z kaweczką poroanną?:-)
i inne mamcie też gdzie?????????????

miłego dnia
 
reklama
stuk kawusia ;-)
mi dzis synek dal pospac do 6,30 szok normalnie bo zawsze budzi o 5,30 :tak: Godzinka duzo dala czuje sie wyspana :cool2:
Ja tez sabina mam kupe prasowania... wiesz, to moze ja wysprzatam ci lazienke i kibelek a Ty mi poprasujesz co?? wole takie sprzatanie niz prasowanie :sorry2:
dobra wez sie babo do roboty!!! :-p hehehehe.... jaka samomotywacja co nie :-p;-):-)
 
Do góry