reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
no babelek zasnol w koncu... ufff...
cos mi duuuzo marudzi ostatnio :dry:
moze zeby mu ida? jeszcze ani jednego nie ma....
 
Stuk kaweczką :cool2:
Mateusz znowu przespał całą noc,ale nie ciesze się za wcześnie bo to były noce gdzie tatuś miał dyżur.Jak przyjdzie kolej na moje wstawanie to będe podnosić się pewnie 1000 razy :sorry::-D
 
anineczka nie bedzie tak zle :-)
netka widze ze jest nas wiecej :sorry2:

a ja czekam na rodzicow, dzis u mnie siedzimy ;-) porobie chociaz conieco przy sobie a dziadkowie malym sie zajma :-) pozniej spacerek rodzinny, obiadek :cool2:
milego dnia mamuski!
 
dzień dobry

Ola spała dzisiaj do 9 rano:szok:i my razem z nią już nie wiem o co chodzi straszny śpioch z niej się zrobił:-DA i waży 9175 i ma 72,5cm ta nasza koloska.Z osiagnięć to mówi daj cały czas jak coś chce mamy z niej ubaw jak nic:-DZębów brak, raczkowanie średnie na nogach sama stoi ale podtrzymywana za ręce kroków nie robi ale skubana kumata jest bardzo.Dzisiaj tak trochę egoistycznie bo ciagle w biegu jesteśmy
Sabinko widziałam na gg UDANYCH WCZASÓW no i pogoda żeby była no i może do zobaczenia w redzie jeszcze nie wiem jak ale moze będę w domciu to się spotkamy:-)
 
o masakra ale upał ledwo żyje...
ja już prawie spakowana..
zostało amciu dla Kapika i kosmetyki ufff
ale tego jest:-)
Beatko jak tylko bedziesz miała chętkę sie spotkać to moj telefon jest na zamknietym w namiarach:-) wiec dzwon i jade do REWY;-) hihi
a co do wagi synowej to niezła;-) Kapik ok. 8200:-) w domu go ważę:-) jak wrócimy z wczasów to pojde z nim:-)
Anineczka gratki dla Matkiego za piękne nocki:-)
Larvunia miłęgo dnia:-) zachaczę o Gorzów:D
Netka buziak dla Kubusia:-)

kochane jakbym juz nie weszła na BB bo przedemną 11-12 godzinna droga:-) to życzę wszystkim miłego tygodnia:-)
dla was i maluszków wielki buziak:-)
 
Dziewczynki to ja także się pochwalę.
Kubulek waży 9kg,a mierzy 72cm.
Zębów-brak.
Stoi-o tyle o ile.
Siedzenie-jak go posadzę to siedzi całkiem sztywno,ale sam siądzie.
Pełza i raczkuje-całkiem niezle.
Mowa-pięknie.....tata.
 
reklama
Czesc Kochane

nie bylo mnie kilka dzionkow, to padl nam komputer - sysytem... to mialam gosci - przelotem, jechali z Hiszpanii do Bydgoszczy i wpadli do nas. I tak zlecialo...

Anineczko, wyczytalam ze mieliscie trzydniowke:shocked2: ...no to kreslimy razem to chorobsko z listy:-p;-) no i gratuluje nocek... u nas Oskar zasypia u siebie, a po przebudzeniu idzie do nas... spi nam sie razem slodko... ale nie tak to mialo byc:cool2::-p:-D no ale jak wszystkim sie podoba to niech tak bedzie, w koncu kto powiedzila ze dziecko ma spac osobno:-D:-D a spi jak juz taki chlopczyk, nie jak dzidzia... przeciaga se, przytula, kochammmmmm to:-p:tak::tak::tak:

Sabinko, udanego urlopiku:-):-):-):-) no i slonka nad morzem:tak::tak::tak:

Larvuniu, widzilam ze cos wiecej Twoich postow bylo - fajnieeee:tak::tak::tak:

U nas Oskarus gada suuuper - mama, tata, baba, wawa, dada, papa itp... robi pa, pa, probuje kosi-kosi, siedzi, ale jak sama go posadze, stoi super, ale sam nie wstanie - no i piekni estawia kroczki jak trzymam go pod paszki. A no i widac juz piaty i szosty zabek:tak::tak::tak: (gorna jedynka i dwojka, po lewej)
 
Do góry