reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
sabinka co gdzie jak??
kiedy bedziesz w gorzowie? no bez jaj, dlaczego w tygodniu co? gggrrr... dzis moglas przejazdem byc to bym cie ugoscila a tak w tyg to ja pracuje :dry: sobie dzien wymyslilas pppffff...
zartuje, ale pomysl kobito nad weekendem w drodze powrotnej zapraszam :tak: Nie wiem gdzie jedziesz i na jak dlugo, sorki ale ja tylko w doskoku podczytuje....
 
Witam po tygodniowej nieobecności (byłam u rodziców) :-). Tydzień milusi spotkania z rodzinka i takie tam :tak::-).

Niestety nie jestem w stanie nadrobić zaległości ale mam nadzieję że nic mnie nie ominęło.

Przeczytałam tylko jak któraś napisała że nasz wątek ginie śmiercią naturalna :-:)-( OBY NIEEEEE

Ale jestem padnięta :eek:
 
Joł Joł

Aniulko jak tu pusto było bez Ciebie ;-):tak:
Nasze chłopaki mają już pierwsze choróbska skreślone z listy.A Oskarek idzie z zębami piorunująco! Kurcze jak tak dalej pójdzie będzie miał pełną klawelke na 1 urodzinki :cool2::tak::-D
Pusia Welcom home :tak:

My byliśmy dziś na plaży :cool2: która wyrosła w centrum stolicy :cool2:
Urban Beach - 4-20 July 2008 George's Dock, IFSC - Urban Beach - Event Photos
było super.
A też miałam w gościach brata i jego familie od czwartku tak więc nie było kiedy dłużej popisać.
Miłej nocki:cool2:
 
Witam,
u nas znowu leje...

Anulka
gratulacje dla Oskarka za postepy:tak: No ja nie mam czym sie pochwalic;-)Moze tylko tym , ze chlopaki sie coraz lepiej ¨dogaduja¨. Wczoraj jak zanieslismy ich spac na gore to z pokoju tylko bylo slychac jeden rechot, tak sie zasmiewali:-D:-D

Annineczko
fajna ta plaza:-)

Pusia
dzien dobry:-)
 
Dzien doberek;-)

Anineczko, dziekuje... milutko mi, ze zauwazylas moja nieobecnosc;-) a plaza suuuuuuper:-):-) fajnie macie:tak::tak:
Co do zabkow Oskara to faktycznie jakos szybko ida... no szykuje sie chlopak na urlop -jak bysmy lecieli k.wrzesnia coby juz mogl wcinac ladnie:-p:tak::tak:

Pusia, super ze wypad udany:-):-)

Ladina, usmialam sie z tego "dogadywania sie" chlopakow - fajnie musi wygladac takich 2 urwisow razem... suuuper, ale pewnie bywa tez ciezko Ci... ja bym chyba padla, Oskar daje mi w kosc... a tu 2 takich brzdacow:tak::tak:

Beatko, jak tam u Was??

Wisienka, jestes? czy dalej neta brak???

Larvuniu, kawka?? hmm, Ty pewnie juz w pracy...


u nas teraz Oskar usnal, mezus w firmie... a ja ciagle czytam o tych wakacjach, no i chyba sie wkrecam... dzwonilam i poki co wszystko mi pasuje - a troche juz na temat wyjazdow wiem... ciekawe jak to bedzie:cool::shocked2:
 
reklama
Beatko
wspolczuje, oby szybko naprawili awarie

Anulka
wiesz czekam tylko na urlop meza, jestem wypruta z energii na maxa:errr: ale o dziwo najwiecej mnie kosztuje, zajmowanie sie Victoria a nie chlopakami...Chlopaki sami sobie radza, aczkolwiek jak mam czasami festiwal g.... to pieluch nie nadazam zmieniac- a teraz to nie takie latwe, bo kreca sie na przewijaku jak turbiny:-p
 
Do góry