reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

sabina no nie wiesz ze jak ja przychodze to wszyscy uciekaja :-p:-):-):-) heheheheh...
ja jestem, czekam na mezulka.
ale ciapa na dworku jejkuuuu, a jutro mezulek ma chyba wolne i co my bedziemy w domu siedziec?? buuu....
 
reklama
Witajcie:-)

Jesteśmy w domku
Jutro z nowu w trasę jedziemy w bory tucholskie:wściekła/y:do tesciowej na działkę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no nic muszę to zniesć co sie nie robi dla męża.we wtorek wyjezdza więc muszę teraz mu dogadzać:-D
 
Beatko heeejjj:-) co tam u was?? ucałuj moją synową;-) hihi
Larvunia gdzie daleko! jak Ty chciałaś żebym ja jechała przez Gorzów do Gdańska:-) to kurde dopeiro daleko! :D:D
pizze mniam mniam;-)
 
oj sabina nie nazekaj wcale nie mialas przejazdem daleko :-p:-):-):-) szkoda ze nad morzem nie mieszkasz, predzej bym mezulka namowila na wyjazd i bym do was zajechala.... przeprowadzaj sie juz! :-p hie hie hie...
 
ja to pewnie i bym chciała:-) ale na przeprowadzke szansa jest ale do Wrocławia:-) lub własnie ewentualnie do Gdańska;-) bo tam ma mężuś oferty pracy,..no ale jakoś mi sie nei chce z tej dziury jechać:-)
normalnie stara zgrzędliwa baba sie zrobiłam:-)
 
reklama
ja niedlugo moze bede jechac (jakos w sierpniu) do szklarskiej poreby do hotelu bosman :-) szkoda ze nowy sacz nie jest blizej....
 
Do góry