reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

ja tez zaglosowalam juz..
my tez jestesmy na takiej stronie
jak ma ktos ochote to prosze bardzo:
MAMAczyTATA.pl
zapomniałam wcześniej napisać że głosik też oddałam .....na Ciebie:tak:
AAA zapomniałam się pochwalić :) mój Synek już od kilku dni trzymany za dłonie potrafi chodzić :tak::-):-):-) Super to wygląda :-D:-D.
Pusia gratulaski dla Kacperka:-):-) zdolniacha:tak:
Helloł!!!
..... no i najważniejsze mój klocuszek staje na nóżki:szok: Jeszcze ostatnio pisałam, że nawet nie w głowie mu takie akrobacje a teraz nie chce już siedzieć:dry::dry::dry: Jak tylko biorę go za rączke do siadania to myk myk i już stoi na nóżkach i tak się prostuje jak struna, że nie da się go już posadzić tylko trzeba wziąść i mu nogi zgiąć na siłę;-) Za drabinki się chwyta w łóżeczku. Masakara...w szoku jestem:dry:
A no i pokazuje papapa i jak się mu powie gdzie lampa to ziura oczkami na sufit na lampe:-D
To już opanowane to teraz będzie nauka gdzie jest okno;-)
Foty wstawię wieczorem na tajny:ninja2:
Elbra gratulację dla Piotrusia:tak: bystry chłopaczek z niego :tak::tak::tak:
Misia super że chrzciny i przyjęcie po udane:tak::-)
szkoda tylko że rosołek się zmarnował:confused:
bry :-)
powiedzcie kochane czy moj babaelek wyglada na roczne dziecko? kurde zatkalo mnie jak na innym watku mi to dziewczyny powiedzialy :szok: ehm... :confused:
Larvuniu mi się wydaję że jeszcze Marcelek nie wygląda na roczne dziecko:sorry2:
Dzien Dobry:-)
Wrocila cora marnotrawna;-) Nie zagladalam dlugo, bo jakas wypruta z energii jestem, nic mi sie nie chce:sorry2: Czekam tylko na urlop mojego mezczyzny... i jeszcze miesiac poczekam...
Co tam u Was?? Musze poczytac;-)
Ladina szybkiego naładowania akumulatorków życzę :tak::-):-)
Cześć mamuśki , aleee pustki
dla mnie lepiej bo nie musiałam dużo nadrabiać , wczoraj nie podchodziłam nawet do kompa bo miałam taką migrene że dziękowałam Bogu że mężulo byłw domu bo nie wiem co bym zrobiła jakby go nie było szok
dziunia współczuję migreny:confused::-(
lidka, alanka witajcie wśród nas:tak::tak::tak:

Liluś przykro mi że dziewczynki znowu się pochorowały:confused: bidulki:-(
dużo zdrówka im życzę :confused:
daj znać po wizycie u lekarza:confused:
Cześć kobitki :-)
Wróciłam, mam takie zakwasy od łażenia po Karkonoszach że nawet jak siedzę i nic nie robię to tyłek cierpi :sorry2:
Było tam pięknie, wiecie jak się idzie wśród takiej przyrody to chce się żyć... kolory, zapachy, wszystko widzisz i czujesz mocniej... nacykałam mnóstwo fotek :tak: nawet jelenia dorwałam :tak:
byłam u podnóża Śnieżki, na sam szczyt nie miałam już siły, jednak się zastałam od czasów harcerskich wędrówek :zawstydzona/y::sorry2: ale i tak przeszliśmy szlakami jakieś 15 kilometrów, jestem z siebie dumna :-)

Wieczorkiem sauna i nazajutrz grota solna, bosko... regeneracja niesamowita :-)

W Karpaczu ubawił mnie widok starszej pani, góralki, która wyjechała przed piękny domek na wózku inwalidzkim (oczywiście nie to mnie ubawiło), była ubrana jak taka rodowita góralka, miała spódnicę, zgrabne buciki ze skóry i taką chusteczkę jak każda staruszka wiązaną pod brodą. No i ta pomarszczona, sympatyczna staruszka w pewnym momencie zajarała papieroska :-D chwilę walczyła z podmuchem wiatru, ale ukryła w dłoniach zapalniczkę i w końcu puściła dymka ;-) widok niesamowity :tak::tak::tak:
Kupiłam dzieciom boskie sweterki góralskie z kapturkiem, są takie sliczne i kolorowe że nie mogłam się oprzeć :-)
no i obowiązkowo oscypek - uwielbiam :-p
Misia jednym słowem wycieczkę miałaś bardzo udaną :tak:superrrrrr:-)
U nas ciąg dalszy odzwyczajania od spania z mamą w łóżku,sama nie wiem juz czy widać jakieś postępy ,ale cierpliwie walczę heh
Women życze dużo cierpliwości i wytwałości:tak:
Jolie wszystkiego najlepszego z okazji 4 rocznicy ślubu:-):tak::-)
Gratulaski dla Tymka za dwa dolne ząbki:-)
:tak::-)
 
reklama
Lilka zdrowia dla twoich pociech.Nie ma chyba nic gorszego od tych cholernych choróbsk a jeszcze gorzej jak to dzeciaki są chore.:-:)-(U nas też straszny skwar że aż się nie da wyjść z domu!Znikam bo muszę uśpić szkrabika pa pa;-)
 
Ladina...bachorzątka jak to ślicznie brzmi :-):tak::tak:
Moje bachorzątko też śpi.Już drugi raz dzisiaj.
No okropny jest.
I wiecie co mnie zastanawia...od kilku dni jak młody płacze to niema łez :eek:
Kurcze chyba znowu do doktora trzeba lecieć :confused:

Joile
widzisz jaka gapa ze mnie.
Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy ślubu ;-)

Sabinko
eh eh nawet z szalejącym Kapikiem wypoczniesz.Uwierz mi.:sorry2:
Będzie tatuś 24 godziny na dobe,będzie plaża błogość i lenistwo.:tak:
 
Kochane dziękuję za życzenia rocznicowe (jakby co, to wcale nie pisałam po to, żeby je otrzymywać ;-)) i dziękuję za gratulacje dla Tymka w związku z ząbkami.
Idziemy na zupę.
 
Aluska
jak tam sie sprawuje Twoje sliczne diablatko;-)?

Annineczko
Moje jedno juz wstalo, wlasnie sie turla, dwoje jeszcze spi naszczescie;-)
Z tym suchym placzem to chyba nie ma co sie zamartwiac, bo jakby cos sie oczkom dzialo to napewno by byly jakies inne objawy- zapuchniete, albo zaropiale..
 
No właśnie zamówiłam wizyte...kuźwa 80 euro za okuliste :szok::wściekła/y:
Ale niewiem czy iść...niby jest jakiś zespół suchego oka,ale nie ma lekarstwa na to tylko nawilżanie sztucznymi łzami :dry:
Skonsultuje to z mężem i zobaczymy :sorry:
 
Annineczko
mysle, ze po obserwuj jeszcze, jak oczy nie sa czerwone, nie ma zadnej opuchlizny ani wydzieliny to nie ma czym sie martwic:tak:
 
moje śpi:-)
już 3 raz...:-) Kapik to zawsze 3 drzemki:-) ale to dlatego że kurde któtkie...
ja oskrobałam ziemniaki i mam robić placki ziemniaczane - naszło nas:-)

Anineczka o w mordke jakie wy tam ceny macie:-) ja też myśle że nie masz sie co martwic ale kurde z drugiej strony sama też bym leciała do okulisty..ehh
ostatnio chciałam lecieć bo mi się zdaje że Kapikowi oko ucieka tak niby zezuje a moja pediatra powiedziała że za mały jest jeszcze ze i tak okularków nie będzie mógł nosić no i powiedziała że nei zezuje tylko srodkuje..kurde ale ja wszedzie czytam że max. pół roczku mogą zezować..no i co tu robić...
Anineczka mam w planach meżusia na maxa wykorzystać:-) niech zobaczy co to znaczy kapik 24 na dobe:-) heheh
Joli smacznej zupki;-) no przecież wiadomo że nie po to pisałaś:-) ale jak już napisałaś to my ładnie złożyłyśmy zyczonka:-) heheh a tak swoją drogą to niezły staz już macie;-)
 
reklama
Do góry