reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Cześć mamuśki!My wczoraj z Alankiem byliśmy u lekarza. Waga 9,5kg i74cm:-)Sabinko mój mały też ma gdześ raczkowanie!Ale starszy też nie raczkował więc nie ma się czym martwić.Każdy maluch ma swoje tępo rozwoju.Ale mądrości napisałam że cho cho.:shocked2::-DPOZDRAWIAMY
 
witam z placu boju

co do zdrowia dziewczynek.....Boze co za noc!
Milena ponad 39,4 st.
Hania podobnie,ale z ta roznica ze u Hani srodki przeciwgoraczkowe zadzialaly a u Mileny nie!!
Milena caly czas ma goraczke minimum 38,8 i to na zrodkach pzreciwgoraczkowych!!!!:no::szok:

tak sie o nią baluismy ze wzielismy ja do naszego lozka i ja cala noc czuwalam nad dwoma

nie wyspana jestem ze hej ale dzis Karol znowu zwalnia sie z pracy i jedziemy na pogotowie z Milenka no i Hania
ale najbardziej boje sie o Milcie :-:)-:)-(

biedna teraz spi...
 
Witajcie kobiety.

Ja tak na chwilkę.
Jestem i żyję. Czasu ostatnio jeszcze mniej niż do tej pory. Wybaczcie, ale nie poczytam co u Was, więc post czysto egoistyczny, bo o tym co u nas.
Tymkowi wyszły dwie dolne jedynki przez co był marudny, jak nie wiem co. A w ogóle to jest lalusiem strasznym :-D beksa z byle powodu ;-) Jeszcze sam nie siedzi i nie raczkuje, nawet czołgać Mu się nie chce... ale wszystko w swoim czasie, i na Niego przyjdzie pora. Uwielbia huśtać się w huśtawce, tam się super uspokaja i czasem też usypia (oczywiście później przenoszę Go do łóżeczka, żeby spał "jak człowiek" i się nie wykrzywiał). A jeśli nie ryczy, bo nie wiadomo co się stało, to jest uśmiechnięty. Nie ma chwil takich po środku.
Dlatego, że jeszcze nie siedzi, a bolą nas plecy od trzymania Go podczas kąpieli w wanience (zainspirowani zdjęciem Misi Igiego w koszyku) Tymek kąpie sie w plastikowym pudełku. I odkąd kąpie się w łazience, jeszcze bardzie lubi ten wieczorny rytuał. Zwłaszcza, że doszły zabawki do kąpieli.

A u mnie - 1 lipca w końcu dostałam okres, ale równocześnie stałam się zołzą 1 maści. Myślałam, że z Damianem zaczniemy walkę na noże. Na szczęście męża mam mądrego i w porę dał spokój. Już zdążyłam zapomnieć jakie to mam humorki podczas @.
Co jeszcze... prawie wszystkie portki spadają mi z tyłka, ale to efekt karmienia Tymka piersią. Jestem chudsza niż przed samą ciążą. Został jeszcze brzuch, nad którym jakoś nie chce mi się pracować :eek: Och, żebym miała takie zacięcie do ćwiczeń, jak Anulka.
Wczoraj mieliśmy 4 rocznicę ślubu i mąż zaprosił mnie na pyszną czekoladę do czekoladziarni. Piłam czekoladę z chili - ostra była, ale smaczna. Niestety Tymkowi humorek nie podpasował i musieliśmy szybko uciekać.

To chyba na razie tyle.
Buźka dla wszystkich mam.

Ach, mam tyle pytań do Was, ale bez sensu je zadawać, skoro nie będę miała czasu przeczesywać wątku w poszukiwaniu odpowiedzi :sorry2: Jeśli któraś chce coś ode mnie to proszę na priva. A i zaglądam często na zamknięty - tam z postami nie lecicie jak burza.
 
Lilka biedne masz te dzieciaczki.Daj znac jak będziesz już po wizycie u lekarza :tak:
Aluśka zdróweczk dla Amandzi.Ale widze,że katar nie przeszkadza jej w rozrabianiu :-D
Sabinko nawet jak nie będzie pogody to i tak wypoczniecie sobie.
Zazdroszcze.
Co do raczkowania to mój Antek zaczął jak miał 10 miesięcy tak więc może jeszcze wszystko przed Kapikiem :cool2:
Joile hellloo kobietko.Współczuje PSM przed @ :-D:-D

Ja odkąd urodziłam pierwsze dziecko na szczęście aż tak nie odczuwam @ a jak już się plasterkuje to @ mam tylko 4 dni,tak więc luz :cool2:
alanka witaj.Jeszcze się chyba nie poznałyśmy :-)

Młody śpi a ja w tym czasie nabieram siły na dalsze marudzenie przez cały dzień :sorry:
 
No nareszcie jakis ruch na watku;-)
u mnie dzis upal i brak checi na cokolwiek...

Lilka
zdrowka dla dziewczynek!
Joli
ja tez z tych z napieciem przedmiesiaczkowym:-D
 
Women powodzenia kochana w uczeniu Dorianka spanka:-)
Alanka ładnie malusze waży!! wow;-) mój młody to cos niewiele ponad 8 kg;-) hihi taki mały chudzielec:-) a co do raczkowania to też się nie przejmuje ale wiesz jak jest jak się czyta co tu dzieciaki wyrabiają to tak czasem też by się chciało...ehhh no ale zobaczymy:-)
Liluś zdróweczka biedne dziewczynki:-( daj znać jak wrócicie od lekarza... buźka
Anineczka juz widze jak wypoczniemy z szalejącym Kapikiem:-) który tylko by stał:-) hehe
Joli mi też powróciło przed@ wkur...:-) hihi meżuś tylko chodzi i sie napiernicza z moich nastrojów;-) buziak dla Tymusia no i wszystkiego naj najlepszego z okazji rocznicy ślubu!!
Ladinka u mnei też upał masakryczny sie zrobił! byłam u koleżanki na kaweczce i myślałam że nie dojde...a potem odwoziliśmy kuzynkę na PKS to masakra w samochodzie...
teraz Kapik zasypia więc będzie chwilka spokoju;-) musze jakieś prania wstawić przed wyjazdem no i oczywiście prasowanie mnei czeka ale to jutro jak będzie meżuś...
buziak

MAM LENIA!!! buuuuuuuuuuu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moje bachorzeta spia, mam nadzieje, ze dluzej niz pol godziny...:eek:No i modle sie, zeby sie, zadny gosc nie przyplatal, bo nie mam sily dzis na wizytacje;-)

Sabinko
tez mam lenia, ale u mnie to nic nowego:-p
 
Do góry