reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Moze masz racje Sabina, ze nasze dzieci wola cwiczyc aparat mowy :) Dominik tez duzo kombinuje, baba, dziadzia, dzie, dada, tata, pare razy powiedzial Adzita prawie jak moje imie :p Powtarza za mna Daj daj daj :). |Mowi tez beee i wiele wiele innych, no ale narazie pewnie bez konkretnego sensu :p
 
reklama
Wisienkko starsznie mi przykro z powodu babci :-(
a Davidka obejrzalam i super silacz z niego :-):-):-)

Sabinko ja razu jednego na gg do ciebie napisze w sprawie poscieli :-);-)


zgaga minela...uffff....
ale migdaly kupie na wszelki W


w chwili obecnej siedze chyba 3 godzine na necie i wydzwaniam po Miedzyzdroju w poszukiwaniu kwatery na nasze wakacvje :-)
ale ceny to bombowe nie ktorzy maja :eek:
 
Anit:-) jasne że tak:-) Kapik tak bez sensu tez gada a najbardziej lubi to robić na spacerkach drze sie na całą buźke:-) :-) a najlepij to lubi jak się mu mówi pokaż lampe heheh to od razu głowa do góry i "apsik gdzie jest" to też szuka kwiatków:-) heheh

Liluś nie ma sprawy pisz kochana;-)

kurde obiadek gotuje a mi się nie chce:_) dziś mnie naszło na młodą kapustkę z koperkiem :-) mniam mniam:-)
 
Ostatnia edycja:
Sabinka prosze tu o takich pysznosciach nie pisac bo mi slinka juz leci a do kuchni mi dzis nie po drodze :-D
mnie zas wczoraj naszlo na pizze :-)


po 3 godzinach szukania wolnego miejsca,mam 4 propozycje,ktore przedstawie K.
juz mi sie dalej szukac nie chce bo te mnie w pelni satysfakcjonuja:happy2:
na nasza rodzinke musimy liczyc od 150-250zl za dobe,no ale widze ze taniej jak jest to jakies mega rudery a my z K.to wysokie wymagania mamy:-p
co innego jakbysmy byli sami bez dzieci...to bysmy tylko kapac i spac przychodzili,ale z dziecmi jednak czlowiek chce miec wygode i jakis komfort tego pokoju
jak sobie pomysle ze za 10dni wybulimy od 1500-2500tys.zl to mi sie w glowie kreci:sorry::shocked2::eek:
ale to beda nasze pierwsze wakacje :-) wiec poszalejemy :-D
nie moge sie doczekac hihiiiiii

chyba kupie sobie magnez co by z tej radosci skurczy nie dostac :-D:-D:-D:-D
 
dziękuje za Davidka :tak::-)
propo babci to juz mi lepiej, wygadałam się wam i przyjaciółce i już to zeszło ze mnie, pewnie jakbym była w PL to by było gorzej zwłacza z moja mamą (bo to jej mama) a tak to jest oki, zreszta ostatnio jestem taka twarda że mało co mnie rusza.
Czasem chciałabym się wypłakać a nie moge :eek:



misia no właśnie dobre spostrzezenie :cool2: w dzień jak Danny jest w pracy to staram się mówić do synka po polsku, tylko że już ten angielski tak mi wszedł w krew że sama siebie przyłapuje że mówie mieszanką polsko-angielską do niego, a czasem to nawet jak nad czymś się zastanawiam to po angielsku :szok::eek:


szukam w necie jakiegoś laptopa i mam kłopot :sorry: w ogóle sie na tym nie znam
 
Dzień dobry:-)

Nadrobiłam zaległości. Mąż przyjechał i nie bardzo mam czas na internet:-) Dziś wyciągnał mnie nad rzekę. Było bardzo fajnie, zero ludzi, woda czysta... nie kapaliśmy się, bo ja jednak brzydliwa jestem, ale stałam do kostek;-) Zaczynam się szykować do wyjazdu nad morze w niedziele i na wesele piatkowe mojej kuzynki... ale mi sie jechac nie chce;-) Wczoraj rodzina nam się powiększya. Moja kuzynka urodziła córeczkę Hanię:-) Jak tylko wrócę z urlopu zaraz pojadę do malutkiej:-)

Anineczka, ale super impreza. Oby wszyscy pracodawcy choćby po części mieli taki gest. Gratulacje dla Mateuszka za takie osiągnięcia.

Wisienka, przykro mi z powodu babci.

Misia, biedny Igorek. Ucałuj go od cioci. Oby szybko mu przeszło.

Dziunia, wyściskaj malutką. Najgorsza rzecz, to chore dziecko. Współczuję bardzo.

Lilka, powodzenia w poszukiwaniu kwaterki. Urlopik dobrze Wam zrobi:-)

Women, widzę, ze świetnie Ci się układa. Oby tak dalej:-)
 
Hello

Dziś komp odmówił posłuszeństwa,chodziłam wkoło niego aż do południa.
W końcu go tylko wyczyściłam i śmiga :eek:
Ale za to sobie troche posprzątałam.

Wisienko wyrazy współczucia :-(

Jak widać to bez różnicy czy dziecko raczkuje czy tylko siedzi a i tak uciekają przed przewijaniem :-D
U nas na szczeście nie ma tego problemu.Młody grzeczny jest,a zresztą on i tak często dostaje wtedy zabawke do pobawienia się.
Sabinko to dobrze ,że wrócił grzeczny Kapik :cool2::-D

Bira pewnie wesele będzie przednie.Fajnie sobie poszalejesz...no chyba,że z Ingą idziesz?
Gratki dla Kuzynki ;-)

Lilka takie ceny bo to troche późno na szukanie kwatery ;-)
Ja w zeszłym roku szukałam już w styczniu :szok:
Ale i tak dobrze,że masz jakiś wybór :tak:

Ja nic nie szukam,na wakacje mieliśmy jechać,ale moi rodzice są w trakcie kupowania domu nad jeziorem w Wieleniu :tak::tak:
I chcemy w sierpniu do nich pojechać.Tak więc będe miała darmowe wakacje nad jeziorkiem.Ale się ciesze :-D:-D
 
Anineczka, Inga zostaje w Zduńskiej:-) Także będę miała pełny luz:-) Ale nie chce mi się jechać, bo to 100 km i jakby mi się nie podobało to będę uziemiona;-)

Młoda śpi. Tatuś ma na nią widac dobry wpływ:-)
 
reklama
hej wieczorowe

My byliśmy dziś na zakupach na Zielińskiego (Wisienka pewnie wie gdzie to :tak:) . Piotrek kupił sobie sandałki :tak:. Potem poszliśmy u nas do parku na kocyk achhh jak przyjemnie było :cool2:. Teraz Kacper usnął jak w oka mgnieniu ...chyba był padnięty . Ale za to nie wypił całej butli 180 ml tylko 90 ml ale sie mu nie dziwie jest tag gorąco w pokoju mamy 31 stopni MASAKRA
 
Do góry