reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
dzien dobry
Czarek rano pojechał,wiec sie lenie od samego rana,odwykłam troche od bycia 24/24 razem.



pusia no właśnie

kto ma ochotę to zapraszam na filmik
film nagrałam przed chwilką, tlyko nie patrzcie na bajzer :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
YouTube - David4

Wisienka jestem pod wielkim wrażeniem,jestem w szoku,mój to chyba nawet nie śni o takich wygibasach no cóż....jeszcze raz gratuluję.

Co tutaj tak puściutko....
Miłego dnia życzę.
 
przed chwilą się dowiedziałam, że babcia nie żyje :-:)-:)-( moja ostatnia.
Davidek ją poznał, ale nie byliśmy długo u niej z wizytą.
Niedawno wysłałam jej zdjęcie prawnuczka to strasznie się cieszyła
2 dni temu dzwoniła do mojej siostry i wszystko było ok, ja akurat rozmawiałam z siostrą na gg, to babcia przesłała nam pozdrowienia. Miałam wziąść numer do babci i zadzwonić, ale nie zdąrzyłam.:-:)-:)no::-:)-(
 
Witajcie :-)

Wisienko strasznie mi przykro... :-( niech spoczywa w pokoju...
Widziałam filmik z Davidkiem. Robi piękne postępy. Zauważyłam ze mówisz do niego po angielsku, na codzień nie mówisz do niego po polsku?

Właśnie do mnie sister przyjechała, idę piwkować... ;-)
 
Wisienko współczuję:-(

Dzien dobry!
Ale wasze dzieci wywijaja w nocy :O Dominika to czasem jeszcze trzeba przewracac na boczek, a jak sie przewroci na brzuszek sam to po jakims czasie budzi sie z placzem :|
No i do tego nie raczkuje i sam nie siada :( Zaraz sie zaczne martwic.

spoko mój też nic takiego nie robi. jak go posadze to pięknie siedzi. ale sam nie potrafi usiąć. Raczkować ani nic w tym stylu nie ma sznas i się narazie na to nie zanosi.

pusia no właśnie
kto ma ochotę to zapraszam na filmik
film nagrałam przed chwilką, tlyko nie patrzcie na bajzer :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
YouTube - David4
:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
jestem w ciężkim szoku.
Mój szybko tak nie będzie robił.
Pieknie Davidek staje i się tzryma. Jestem pod wielkim wrażaniem:-):-):-)
Wisienka jestem pod wielkim wrażeniem,jestem w szoku,mój to chyba nawet nie śni o takich wygibasach no cóż....jeszcze raz gratuluję.
Co tutaj tak puściutko....
Miłego dnia życzę.

Dokładnie mój też nawet nie śni o takich akrobacjach:cool:
 
przed chwilą się dowiedziałam, że babcia nie żyje :-:)-:)-( moja ostatnia.
Davidek ją poznał, ale nie byliśmy długo u niej z wizytą.
Niedawno wysłałam jej zdjęcie prawnuczka to strasznie się cieszyła
2 dni temu dzwoniła do mojej siostry i wszystko było ok, ja akurat rozmawiałam z siostrą na gg, to babcia przesłała nam pozdrowienia. Miałam wziąść numer do babci i zadzwonić, ale nie zdąrzyłam.:-:)-:)no::-:)-(

Przykro mi z powodu Twojej Babci :-(...............................


Obejrzałam filmik z Davidkiem w roli głównej :tak: Super stoi :-D. Kacper tez tak świruje tylko że my nie mam niskiego stołu i on staje przy naszej wersalce i szaleje przy niej :-D:-). Ostatnio złapał sie za poręcze w kojcu które są nieco wyżej i nieźle sie musi nagimnastykować żeby sięgnąć :-).

Jejku jak te nasze dzieci sie zmieniają i jak z dnia na dzień uczą się czegoś nowego normalnie szok :szok:
 
reklama
Laseczki ja jestem tylko nie mam czasu pisac:-)
Wisienka po pierwsza strasznie mi przykro z powodu babci:-( a po drugie ja jestem:-) melduję się zawsze rano:-) potem zazwyczaj gdzieś wyjeżdzam albo całe dnie siedzimy na polku...
kuzynka do mnie przyjechała no i tak ciągle nas nie ma:-)
po drugie wielkie wielkie gratulacje dla Davidka!:-) szaleje chłopak extra;-)

Anieczka fotki obejrzałam!! super!! tylko pozazdrościc no i gratki wielkie dla Matiego;-)
Pusia suepr że udany wypad:-)
Lilus pogłaskaj brzusio:-) a ze zgagą nie pomogę bo ja nie miałam ani razu:-( ale też słyszałam o migdałach:-)
Elbra teraz się pomeczycie ale perspektywa mieszkanka w swoim własnym domeczku:-) jest piękna:-) buziak dla Pitera:-)
Misia zdróweczka dla maluszka biedaczek:-( a wogóle jak dzisiaj mam nadzieje że lepiej??
Women powodzenia z Czarkiem i super że tak miło czs spędzacie:-)
Anulka biedny Oskarek z tym płaczem:-( a może zabeczki??
Dziunia zdróeczka dla Oliwki także...:-)
Anitt a czym Ty się chcesz kochana martwić mój Kapik też narazie siedzi tylko:_) sam nie umie:-) stać stoi sam super ale sam nie wstanie;-) kochana jeszcze czas na chłopaków...ostatnio jak byłam u pediatry to powiedziałam jej co dzieciaczki w wieku Kacperka już robią to dokładnie powiedziała niech się pani popuka po głowie:-) (luzara z niej) on ma jeszcze bardzo bardzo dużo czasu! raczkwoac tez narazie nie ma w planie:-) przesuwac się przesuwa obraca pełna ale gdzie tam raczkowanie;-) także luzik kochana ja dałam na luz po rozmowie z pediatrą:-)

Kapik za to gada jak dajęty:-) tata dzidzia, baba robi papapa i przybija piatkę :-) to narazie tyle z jego możliwości;-) ale to gadanie to po mamusi odziedziczył:-)
wiec nie ma sie co martwić:-)


własnie śpi...
i narazie odpukac znów zrobił sie w miare ok:-) czasem pomarudzi ale nei dziwie się bo gorąco:-) a tak to słodziak jest:-)
a za tydzień jedziemy nad morze :-) już sie cieszę ale jak pomyśle o drodze!! 12-13 godzin jazdy to mam dosć...ehhhhhhh:-( no cóż poradze że tak daleko mieszkam:-)

buaziki dla was wszystkich kochane:-)
 
Do góry