reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
dzien dobry
posprzatalam ......beeeeee

anineczka .......to ja juz sie boje jak niki zacznie sam siadac bo na bank bedzie to robil w nocy , teraz podrozuje po calym lozeczku i spiac , przewraca sie na brzuszek i staj na czworakach

dziunia.....mnie jeszcze czeka prasowanie ale chyba nastawie jeszcze jedna pralke

women.......... trzymam kcuki zeby wszystko sie udalo z czarkiem

misia............ duzo cieplych calusow dla igiego

sabinka.......dzien dobry
 
Dzien dobry!
Ale wasze dzieci wywijaja w nocy :O Dominika to czasem jeszcze trzeba przewracac na boczek, a jak sie przewroci na brzuszek sam to po jakims czasie budzi sie z placzem :|
No i do tego nie raczkuje i sam nie siada :( Zaraz sie zaczne martwic.

U nas brzydka pogoda, wczoraj bylo pieknie no ale ladny dzien ma starczyc w Anglii na jakis tydzien albo dwa :/
 
haloooo

nie wyspałam się :sorry2: mały przez ten ostatni piatek mi się rozlegulował i teraz budzi co pare razy w nocy i chce cyca :wściekła/y:a już tak ładnie przesypiał całe nocki :-(

pozatym nie wiem czy ten okres taki wspaniały jak pisze annineczka, bo jak widać aluśka mi napisała że ma dość, zresztą mój tak samo dokazuje, czasami mam ochotę go oddać mojej siostrze :-D:-D

zmiana pampersa to jest krzyk :no: no nie da mu się ani razu w ciągu dnia go zmienić spokojnie tak jak kiedyś, co go położe na plecki to ten myk i juz na brzuch się przewraca, a jak go przytrzymuje to drze się w niebogłosy :eek::eek:
w kojcu czy na rekach też niechce siedzieć tylko by się wspinał albo raczkował wszędzie i ściagał mi wszystko ze stołu
strasznie żywotny ten mój Davidek :sorry2::-D:-D


a co się podziało z Sabiną? już pare dni jej nie ma :-(

anitt u mnie tak samo, wczoraj słońce a dziś szaro-buro i ponuro, byłam z małym wczoraj na 1,5 godz spacerze to opalił sobie troszeczke buzie i nóżki :-):-)
bo głupia zapomniałam go posmarować kremem, ale na szczęście opalenizna jest delikatmna
 
Wisienko ja mam to samo przy przewijaniu. Do tego jak juz mam zapinac pieluche to prezy sie i na maksa prostuje nogi i sie wscieka, najlepiej by latal na golasa ciagle.

Wczoraj bylam 2 godziny na spacerze w wozeczku, ale malego wysmarowalam :) Pozniej polozylam go spac i wstal dopiero ok 16:30, zalowalam ze go w domu polozylam. No ale pozniej jeszcze jakas godzine siedzielismy na kocyku pod domkiem. A dzisiaj znowu w chalupie pewnie... ech.
 
haloooo

nie wyspałam się :sorry2: mały przez ten ostatni piatek mi się rozlegulował i teraz budzi co pare razy w nocy i chce cyca :wściekła/y:a już tak ładnie przesypiał całe nocki :-(

pozatym nie wiem czy ten okres taki wspaniały jak pisze annineczka, bo jak widać aluśka mi napisała że ma dość, zresztą mój tak samo dokazuje, czasami mam ochotę go oddać mojej siostrze :-D:-D

zmiana pampersa to jest krzyk :no: no nie da mu się ani razu w ciągu dnia go zmienić spokojnie tak jak kiedyś, co go położe na plecki to ten myk i juz na brzuch się przewraca, a jak go przytrzymuje to drze się w niebogłosy :eek::eek:
w kojcu czy na rekach też niechce siedzieć tylko by się wspinał albo raczkował wszędzie i ściagał mi wszystko ze stołu
strasznie żywotny ten mój Davidek :sorry2::-D:-D



Skąd ja to znam - Kacper teraz tylko stoi i nic innego najchętniej by nie robił(i nawet ala kroki próbuje stawiać :szok:). Co najgorsze to w wózku wczoraj tez nie chciał leżeć tylko najlepiej to by biegał po trawie :-D:-D
 
reklama
Do góry