reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Czesc Wam dziewczyny
Wpadlam tak na moment - jak na razie nie przeczytalam co naskrobalyscie dzisiaj.Moze pozniej jak uda mi sie to poczytam:-)
U nas dzien na zmiane z kaprysami malego. Wlasnie zasnal mi ale zjadl mi tylko 60 ml mleka to szybko obudzi sie:-(ehhh czy kiedys wroca do mnie przespane cale nocki?????
Jak tak czytam o ciazach i waszych "przeczuciach"to zyskuje przekonanie o szybszym staraniu sie o drugiego dzidziusia i studia schodza na drugi plan:laugh2:a to juz nie dobrze;-)

A ja mam dosyc...Niech te zeby juz wyjda:wściekła/y:

Oj tak Kunda doskonale Ciebie rozumie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Na razie zmykam

POZDRAWIAM WAS

KARINA
 
MAM DOSYC ZEBOW!!!!!!!czemu musza tak dlugo wylazic:wściekła/y:oszalec mozna, wyjde chyba z siebie, juz wolalabym wyrwac sobie wszystkie swoje niz patrzec jak jej wychodza:sorry2:masakra:no:
 
u nas też masakra z tymi zębami.....znowu sobie nie pośpię :-:)crazy:....
...a jutro na szczepienie...oby żaden efekt poszczepienny nie wystąpił :dry:
 
co tu nagle same zeby ....moj maly tez jest troche mrudny od paru dni no i czasem budzi sie z placzem i nawet jak go biore na rece to nie przestaje od razu ........... ale przeciez nie moga to byc zeby !!! ... ok slinienie , rece w gebie ale to jeszcze przeciez nic nie zanaczy .........chyba
 
moge wam juz powiedziec
od paru dni Hania budzila mi sie lezac na pleckach,a ze spi na brzuszku sama sie przekrecala ale jej nie przylapalam na tym :happy:

od wczoraj juz tak to opanowala ze co ja klade na brzusio ta myk na plecki :-)
w odwrotna strone jeszcze nie potrafi chyba
ale cieszy mnie to:-)

Lilka moje gratulacje dla Hanusi
I ja sie również dziś pochwale mały walnął kilka razy z plecków na brzuszek wiec mamusia jest dumna.

MAM DOSYC ZEBOW!!!!!!!czemu musza tak dlugo wylazic:wściekła/y:oszalec mozna, wyjde chyba z siebie, juz wolalabym wyrwac sobie wszystkie swoje niz patrzec jak jej wychodza:sorry2:masakra:no:

Kathhe hehe sorki ale uśmiałam sie bo wyobraziłam sobie Ciebie bez zębów...
Współczuje wszystkim dzieciaczkom ząbkującym jak i ich rodzicom ....Łączę sie w bólu...Och jak pomysle ze to wszystko przed nami...:sorry2:

u nas też masakra z tymi zębami.....znowu sobie nie pośpię :-:)crazy:....
...a jutro na szczepienie...oby żaden efekt poszczepienny nie wystąpił :dry:

Aluśka my tez jutro na 8.30 na szczepienie z Dorim idziemy,wiec zyczę powodzenia...i oby nie było efektów ubocznych...

Kunda współczuję Tobie,dość masz na głowie a do tego jeszcze różyczka :-(
Misia witaj kobieto,jak poszukiwania nani?Bierzesz z polecenia jakąś Panią?

A co sie dzieje z Ladiną,Krecikiem,Sylwią,Anitt ? Czy o kimś zapomniałam?
Odezwijcie sie kobiety

Larvunia jak w pracy po świętach?Dajesz radę?
 
co tu nagle same zeby ....moj maly tez jest troche mrudny od paru dni no i czasem budzi sie z placzem i nawet jak go biore na rece to nie przestaje od razu ........... ale przeciez nie moga to byc zeby !!! ... ok slinienie , rece w gebie ale to jeszcze przeciez nic nie zanaczy .........chyba

Oj Mirka żebyś sie nie zdziwiła jak rano zobaczysz sliczną jedyneczkę w uśmiechu swojego SYNKA :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Misia witaj kobieto,jak poszukiwania nani?Bierzesz z polecenia jakąś Panią?

A wiesz co wkurzyłam się :baffled: Miała przyjść pinda jedna dzisiaj i nie przyszła... nawet nie zadzwoniła że nie przyjdzie... Ale następną mam w poniedziałek, ta jest już polecona przez rodzinkę więc mam nadzieję że przyjdzie :dry: i że Wiktor ją polubi! Trzymajcie kciuki!

Współczuję Wam przygód z zębami, u nas to samo, ale jak znam życie to będzie to trwało jeszcze 5 miesięcy jak u Wika, któremu wylazły zęby jak miał 10 miesięcy :happy:

A co z Pati? Women wiesz co u niej?
 
Do góry