reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Misia no bedziemy trzymać kciuki...Nie dziwie sie ze sie wściekłaś jak baba nie przyszła,znaczy sie Misia ze tak miało być.
U Pati hmmm to zapierdziela dziewczyna ostro,pozniej w domu przy dwójce dzieci i mężu to czas leci błyskawicznie i pewnie nie ma juz czasu dla siebie a co dopiero na BB,choć napiszę do niej żeby znalazła chwileczkę i zawitała na listopadówki.
 
reklama
Współczuję Wam przygód z zębami, u nas to samo, ale jak znam życie to będzie to trwało jeszcze 5 miesięcy jak u Wika, któremu wylazły zęby jak miał 10 miesięcy :happy:

A co z Pati? Women wiesz co u niej?
Trzymamy kciuki.
No i Misiu zapomnialas wspomniec,ze bedzie to trwalo conajmniej do 2,5 roku dziecka :-D:rofl2::rofl2::szok:
Antkowi wlasnie wyszly ostatnie piatki.

No i to zalezy,bo Antek dostal perelki juz w wieku 6 miesiecy.
Ponoc duzo zalezy tez od dziedzictwa :tak:
 
Anineczko jeżeli zależy to od dziedzictwa to jestem załamana :szok: Mi wyszedł pierwszy ząbek jak miałam 12 miesięcy :tak:
No i cos w tym jest.Wiku niewiele wczesniej :tak::-);-)

Dziewczyny nie załamujcie innych mam które teraz walczą z ząbkami hihi
Ehhh Women po prostu taka kolej rzeczy :laugh2::laugh2:

Juz nie wspomne o koszmarach dzieciecych (Antek ostatnio boi sie silnego wiatru i PANA- pana osobiscie nie znam i nie widzialam jeszcze :laugh2:)
Albo....albo nie bede mowic :-D:-D:-D
Wisienka ty sie pytalas co dziecko pierwsze powiedzialo_Otorz nie pamietam ale chyba to byl tata-moze dlatego nie pamietam za dobrze :-D:-D
Powiedz mi jak to jest z tym child trust...czy ty mozesz wczesniej wybrac te pieniazki? Czy dziecko moze przed 18-tym rokiem zycia?
Bo my dzis dostalismy w banku taka propozycje i sie zastanawiam.
Za 2-3 lata chcemy zjechac do Pl i niewiem czy nam sie oplaca.
Jak nie to zaloze Antkowi inne konto-oszczednosciowe "Young Savers".
Tam do 7 roku zycia rodzice decyduja o koncie.
 
Kurcze Wisienka :szok::szok::szok:To mi teraz mowe odebrało cholera...

Kiedy wkurzam lub smucę,napisz to sie poprawię!!!

Cholera teraz to mi w pięty poszło:baffled:

Monia, nie o to chodziło Wiśni ;-) hehe, raczej o to że potrafisz tak napisać że razem z Tobą przeżywamy to co Ci się przytrafia :tak: a nie zawsze są to wesołe rzeczy, prawda?

misia ja bym sie chetnie zajela Twoimi maluchami :-):-)

hehe, kiedyś wpadniesz do mnie jak będziesz już we Wrocku co? ;-)
 
reklama
czesc babule
mam wrazenie ze dawno tu nei pisalam

co do zebow to mojej Mili pierwszy wyszedl jak miala 7 miesiecy
u Hani podejrzewam ze bedzie to 6 mieisac bo o miesiac szybciej zaczela sie slinic od siostry :happy: sie zobaczy
Mila komplet zebow miala mega szybko
miala rok i 8 miesiecy jak miala juz komplet zabkow
i u niej zabkowanie objawialo sie ...zabkiem :-p
normalnie zero jekow,i innych atrakcji
ciekawe jak bedzie z Hanula
 
Do góry