reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

reklama
Dzien dobry

co tu dzis takie pustki?? :szok: :eek: :szok: :eek:

ladna pogoda w Polsce czy co ze wszystkie na spacer wywialo?

Wlasnie nie wiem co jest przyczyna ona w sierpniu 2007 miala operacje i wycinali jej przydatki czy jak to sie nazywa zenskie i z prawej strony przez cala dlugosc(a jest to jamniczek) sutki bo jak sie okazalo m.in miala guzy nowotworowe.Lekarze widzieli je tez z drugiej strony i tez pozniej mialaby wszystko wycinane moze to cos z tym zwiazane:-(
Generalnie od niecalego tygodnia sika mi chociaz wychodzi na dwor jest smutna,leci jej krew( sadzilam ze to cieczka ale nigdy tak mocno jej nie lecialo) no i od 2 dni nawet jak wypuije wode to wymiotuje.
Dlatego nie bede czekac na swojego mezulka bo mi szkoda psiurki i jade zaraz do weterynarza.
EHHH szkoda tych zwierzaczkow i jeszcze musze dac na operacje swoja fretke.

KARINA

Karina tak mi przykro :-( :-( biedna psinka
jak napisalas ze to jamniczek to pomyslalam ze moze ma zapalenie pecharza, bo to sie czesto zdarza u tych pieskow, ale wtedy by nie wymiotowala i krew nie leciela

a co dolega fretce ze musisz operowac? :-(

az mi sie smutno zrobilo......ja kocham wszystkie zwierzatka tak mocno ze szok !!!
jak mi chomiczka zdechla to ponad rok ja oplakiwalam tak bardzo ja kochalam i sie przywiazalam.....
 
Cześć Mamcie :tak:

Czuję się średnio dobrze :baffled: mam uczucie tak jakby jedzenie zatrzymywało mi się w połowie drogi między żołądkiem a przełykiem :no::baffled: do tego dziwne uderzenia gorąca ( może to menopauza :-p:-p) jestem poza tym zmęczona bo mała wstała o 5.40 i nie chciała spać aż do teraz bo właśnie mi padła :tak:

Raczej w ciąży nie jestem / nie mogę być :confused2: używaliśmy.. fakt że tylko gumki ale uważaliśmy....:confused2:
 
Karina współczuję Ci :-( biedne psiunia pewnie strasznie się męczy :no: ... mam nadzieję że po wizycie u weterynarza będzie się już znacznie lepiej czuła :tak:Daj znać jak wrócisz !
 
Witam
Mezus wyjechal,wroci jutro o polnocy :eek:
Pierwszy raz zostaje samiutenka z dwoja lobuzow.Mam nadzieje,ze przezyje :sorry:
Przeżyjesz, pytanie tylko w jakim stanie psychicznym będziesz po wszystkim ;-)
Mój wyjechał we wtorek i wraca dzisiaj między 23-24... a tak na serio nie jest tak źle :crazy:

Przetykanie kanalików, brrrr, oby sie okazało to zbędne, nas na szczęście ominęło, ale bliska koleżanka robiła zabieg córeczce i to co opowiadała to naprawdę nic miłego, oni byli przy tym, jej mąż pomagał trzymać maleństwo żeby się przez przypadek nie poruszyło...

Jeszcze nie pamiętam Was wszystkich a czytałam Was na raty, na ile mi brzdące pozwoliły... odnośnie zapalenia pęcherza i tego cofania moczu... które to było zapalenie, że Wam badanie robili? Ja miałam podobną sytuację z Kacprem, jak miał 3 miesiące to dostał zapalenia i wylądowaliśmy w szpitalu, antybiotyk w kroplówce i 10 dni nie nasze i też nas usilnie jakaś lekarka kierowała na to badanie czy to nie jest przyczyną, a ordynator oddziału który nas znał z programu badawczego szczepień powiedział żeby nie przesadzać na razie i nic nie robić tylko dłuższe leczenie furaginem i zakwaszanie moczu poprzez podawanie cebionu i jak się dopiero zapalenia będą powtarzać to wtedy badania i stosowanie leczenia bo nieraz lepiej się wstrzymać i nie faszerować dzieci zbędnymi lekami... oczywiście później długo jeszcze kontrolowaliśmy regularnie mocz Kacperkowi, no i jest ok... Zyczę w każdym razie by drugie maleństwo było zdrowe, a tu by wada się cofnęła bez zbytniej ingerencji!

więcej nie pamiętam...
postaram sie wdrażać stopniowo, mam nadzieję że uda mi się powoli do Was dołączyć
 
Beatko a tak wogóle to jakie są objawy takiego zatkanego kanalika:-( bo ja to jakas ciemna jestem..:-(

ZDRÓWKA JESZCZE RAZ WSZYSTKIM CHORYM DZIECIACZKOM I ICH RODZICOM:-:)baffled:

Dzień Dobry!!!

Sabinko najczęściej występuje po zapaleniu spojówek jako powikłanie albo ma się to jako wadę już zaraz po urodzeniu tyle się dowiedziałam.Łezki stoją w oczku jest podpuchnięta powieka i zbiera się ropka w kącikach:-:)tak:
I dopiero się dzisiaj dowiedziałam że wkraplając krople do oczu dzieciom ZAWSZE trzeba wykonywać masaż takiego kanalika

Beatka robilam w szpitalu okulistycznym w katowicach na chirurgi dnia jednego tam robia to hurtem raz w tyg...i anesezjlog był ale dzicie i tak strasznie płacza bo rodzicow wypraszaja bo malo miejsca a dzieciaczki głodne i wogole ale zaraz po zabiegu jak dostaja butle to sa szczesliwe:-)
Kunda dzięki właśnie tak słyszałam że się to tak odbywa oby nas to ominęło:tak:

Beata jakies wiesci z frontu?

Ja nie moglam zasnac w nocy.Wogole ostatnio mam wielkie problemy,zeby usnac.Krece sie i wierce.W ostatecznosci zasypiam kolo 2-3 w nocy a tu juz o 7 pobudka.
Ehhh,... jakies pomysly na bezsenne noce?
Anineczka no już piszę:
Rentgen dzisiaj mieliśmy robiony w szpitalu jest ok nie ma zapalenia płuc mimo że osłuchowo furkotanie jest nawet zapalenia oskrzeli nie stwierdzono, jednak że ta infekcja jest połączona z tymi oczkami dostała antybiotyk.W szpitalu nie musimy zostawać a i może ten doustny antybiotyk pomoże też na oczka.:tak:Tak mi ulżyło że jestem jak flak do tego Michał jest jeszcze nieznośny od 2 dni tak mi daje popalić że wymiękam.Ja mam super żywe dziecko aż ryczeć czasami się chce.:-(
A na bezsenność może mała seteczka przed snem albo drink ja dzisiaj kończę antybiotyk i z tego wszystkiego łyknę sobie Sheridanca może mi pomoże trochę :-D:tak:

Cześć Mamcie :tak:

Czuję się średnio dobrze :baffled: mam uczucie tak jakby jedzenie zatrzymywało mi się w połowie drogi między żołądkiem a przełykiem :no::baffled: do tego dziwne uderzenia gorąca ( może to menopauza :-p:-p) jestem poza tym zmęczona bo mała wstała o 5.40 i nie chciała spać aż do teraz bo właśnie mi padła :tak:

Raczej w ciąży nie jestem / nie mogę być :confused2: używaliśmy.. fakt że tylko gumki ale uważaliśmy....:confused2:
Aluśka oby ci przeszło ale to chyba ta grypa jelitowa:tak:

Fuczak witaj fajne masz te kajtki:tak:

Wisienka wywiało wszystkich ale na pewno nie przez ładną pogodę

U nas śniegu po cycki:-Dale robi się już chlapa fuj pogoda
 
Dzień Dobry!!!
Aluśka oby ci przeszło ale to chyba ta grypa jelitowa:tak:

Beata też tak myślę:confused2: .....albo zupa teściowej mi zaszkodziła ...bo zrobiła wczoraj.... pomidorówkę z ziemniakami :eek: i nic później nie jadłam oprócz tej zupy więc może przez nią... tyle tylko że do dzisiaj chyba było by już wszystko w porządku .... :eek::baffled:
 
reklama
Beata też tak myślę:confused2: .....albo zupa teściowej mi zaszkodziła ...bo zrobiła wczoraj.... pomidorówkę z ziemniakami :eek: i nic później nie jadłam oprócz tej zupy więc może przez nią... tyle tylko że do dzisiaj chyba było by już wszystko w porządku .... :eek::baffled:

Aluśka wiesz jak to jest z zupami teściowej może chciała cię podtruć:-D
 
Do góry