reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Anineczko winko :tak:jak najbardziej mam jakieś ale poszaleję w samotności
kurka fajnie jakiegoś faceta na wieczorek by sobie skombinować:-D
Co wy na to samotne dziewczyny????:-D
Anineczko pomyśl co będzie potem tymi ruchliwymi szkrabami?
A masz do jakiegos telefonik :sorry:
I ciekawe kiedy by dotarl do mnie :laugh2::eek:

Wiesz ja pisze,ze Antek taki kochany,ale uswiadamiam sobie jakie beda wojny za jakisz czas :szok::szok:
Wtedy to beda zywe srebra :eek::szok::szok:
 
reklama
A masz do jakiegos telefonik :sorry:
I ciekawe kiedy by dotarl do mnie :laugh2::eek:

Wiesz ja pisze,ze Antek taki kochany,ale uswiadamiam sobie jakie beda wojny za jakisz czas :szok::szok:
Wtedy to beda zywe srebra :eek::szok::szok:
Anineczko ja nie chcę cię straszyć ale mój jest tak żywy że hoo ale dwójka to:szok:szok.Chociaż zdarzają się chłopcy "grzeczni".Cieszę się że mam teraz dziewczynę bo może ciut nodsapnę.Jak wychodzimy na dwór to Michał nie potrafi chodzić on cały czas biega nawet dzisiaj a jeszcze super zdrowy nie jest szok:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Anineczko rozejrzyj się dobrze może jakiś fajny sąsiad;-);-);-);-);-);-)
Śmieję się głodnemu chleb na myśli:-D:-D:-D:-D

Beatko ciesze sie ze nie sprawdzil sie czarny scenariusz i ze omineliscie szpital:-)

KARINA
Ja też Karina 2 kilo mam do tyłu z tego zmartwienia:tak:

UUUUUU wspomnialyscie o winku chyba wieczorkiem jak maluszek zasnie naleje sobie lampke i wypije moze humor mi sie poprawi i dol zniknie:tak:


KARINA
Karina a ty karmisz piersią???
 
Witajcie dziewczyny
Nie miałam okazji napisać wcześniej,również poczytałam po łebkach bo tyle naprodukowałyście.
Dziekujemy wszystkim za zyczenia i za pamięć



Ja składam zyczenia Piotrusiowi z okazji 4 miesiąca
561.gif


I najserdeczniejsze zyczenia dla Igorka z okazji 5 miesiąca.
558.gif

u nas ok
bylismy na tej kontroli i pani powiedziała ze ma małe odchylenia jak go sprawdzała i ogladała,i kazała masowac 4 razy dziennie i za 4 miechy do kontroli.
nie wiem co o tym myslec bo jak bylam u neurologa to mowił ze jest ok,wiec nie wiem czy masowac czy nie?

malemu apetyt wrocił na dobre i znowu je za dwoch.

ja jutro smigam do dentysty zrobic sobie ladne zabki,wstawic plomby,usunąć kamien.

Ladina strasznie mi przykro z powodu dzieci,nie wiem co napisac.
Trzymaj sie kobieto...
 
Anineczko ja nie chcę cię straszyć ale mój jest tak żywy że hoo ale dwójka to:szok:szok.Chociaż zdarzają się chłopcy "grzeczni".Cieszę się że mam teraz dziewczynę bo może ciut nodsapnę.Jak wychodzimy na dwór to Michał nie potrafi chodzić on cały czas biega nawet dzisiaj a jeszcze super zdrowy nie jest szok:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Anineczko rozejrzyj się dobrze może jakiś fajny sąsiad;-);-);-);-);-);-)
Śmieję się głodnemu chleb na myśli:-D:-D:-D:-D


Ja też Karina 2 kilo mam do tyłu z tego zmartwienia:tak:


Karina a ty karmisz piersią???



Niestety nie:-:)-:)-(doslownie z dnia na dzien stracilam pokarm lekarka powiedziala ze to przez nerwy.
Nie wiem czy przez nerwy mozna stracic pokarm ale fakt jest faktem ze zostala u mnie tylko butla.


KARINA
 
hej dziewczynki, ja tylko na chwilke bo mala bardzo kaszle i co chwile musze do niej latac zeby psytulic, bidulka moja:-(


jak tam przygotowania do Swiat??:-)


co do przekluwania kanalikow to nas czeka:-(zabieg mamy 30kwietnia ale ciagle jej masuje te kanaliki i modle sie zeby sie odetkaly:-(
 
aha i mam pytanko... czy wasze dzieciaczki juz umieja sie obracac z brzucha na plecki i odwrotnie??moja jeszcze nie:-(
 

bylismy na tej kontroli i pani powiedziała ze ma małe odchylenia jak go sprawdzała i ogladała,i kazała masowac 4 razy dziennie i za 4 miechy do kontroli.

nie wiem co o tym myslec bo jak bylam u neurologa to mowił ze jest ok,wiec nie wiem czy masowac czy nie?

malemu apetyt wrocił na dobre i znowu je za dwoch.

ja jutro smigam do dentysty zrobic sobie ladne zabki,wstawic plomby,usunąć kamien.

Women ale co ty masz masować bo chyba niedoczytałam?

Niestety nie:-:)-:)-(doslownie z dnia na dzien stracilam pokarm lekarka powiedziala ze to przez nerwy.
Nie wiem czy przez nerwy mozna stracic pokarm ale fakt jest faktem ze zostala u mnie tylko butla.


KARINA
Karina no to tak jak u mnie ale ja pokarm mam do dzisiaj ale ona nie chce cyca a ja dałam sobie spokój może to źle bo już pewnie nigdy nie będę już karmić piersią a szkoda:-(
hej dziewczynki, ja tylko na chwilke bo mala bardzo kaszle i co chwile musze do niej latac zeby psytulic, bidulka moja:-(


jak tam przygotowania do Swiat??:-)


co do przekluwania kanalikow to nas czeka:-(zabieg mamy 30kwietnia ale ciagle jej masuje te kanaliki i modle sie zeby sie odetkaly:-(
Oj biedna Maryśka
Ja jadę do rodziców do teściów ZDECYDOWANIE NIE!!!!!!!:tak:
Nic raczej robić nie będę a wałówę dostanę:tak:
Czyli nie jestem sama z tymi kanalikami:-(
Zdróweczka życzę wam
 
reklama
Do góry