reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

dzień dobry:-)

My dziś cały dzień na spacerkach!:-) jak poszliśy rano o 10.30 do kościoła tak wróćiliśmy tylko na obiadek i potem do altanki z kaweczką:-) Kapik prawie cały czas spał albo patrzył:-) a pogoda cudowna:-)
Pati zdrówka dla Marcelka:-( biedaczek:-(
 
reklama
a ja pewnie znowu nie popisze ale jestem na bierzaco co u was no i tak szybko poki pamietam
pati-szybkiego powrotu do zdrowia dla twoich synkow,zwlaszcza biednego marcelka
beatka-wspolczuje cichych dni zwlaszcza ze masz meza na chwile :(
dobra musz ejuz spadac nie wiem co w niego wstapilo ciagle placze no i kupki nie moze zrobic-masakra
o tych o ktorych nie pisalam wybaczcie ale maly mi niestety nie da...
mam nadzieje ze do jutra...
papapa!!
 
witam

my dzisiaj bylismy u znajomych w nadmorskiej miejscowosci, malutki byl bardzo grzeczny, siedzial u kazdego na raczkach i sie usmiechal :-D
gotowac tez dzis nie musze bo w drodze powrotniej bylismy w mc donald, niby super ale jak bede tak jadla to chyba nigdy nie schudne :cool2: :sorry2:

..chociaz powiem ze mam dni tez takie, ze wkurza mnie ze nikt nie docenia tego ze sprzatam i tez nie sprzatam....

a ja sprzatam raz na tydzien, czasem dwa :tak::-) a gotuje 4-5 razy w tygodniu, czasami 6 i moj facet jest strasznie zadowolony, bardzo to docenia, zawsze mi dziekuje za pyszny obiadek czy chwali jak ladnie posprzatalam :-):-) ja wiem ze jestem strasznym leniem i nie lubie sprzatac, ale angielki sa jeszcze gorzsze.
jego eks to w ciagu 6,5 roku tylko dwa czy trzy razy ruszyla odkuraczem a gotowanie to roznie bylo, ale opieralo sie na wstawieniu kupnego jedzenia do microfali :-):-) wiec dla mojego jestem pracowita :cool2::cool2::-p

acha i musze sie pochwalic bo moj kochany zrobil mi dzis sniadanie do lozka :-)
 
bira dla mnie to tak pierwszy tydzien najgorszy jak musze sie rozstac z ukochanym na dluzej :-(

pati duzo zdrowka dla chlopakow, zwlaszcza dla Marcelka, ucaluj go odemnie :tak:

mirka wspolczuje migreny i zycze super zabawy na korcie :-)

larvunia milej wuztyty u tesciow, jak tam babcia? zwraca juz uwage na Marcelka czy nadal nic??:dry:

asix wspolczuje problemow kupkowych, moze zapodaj mu czopek czy termometr jak dziewczyny tu pisaly, ja polecam masaz czy zabawe na gymie
 
Witam Mamcie :tak:

Mężuś zajmuję się małą więc mogę sobie z Wami popisać :tak:
Pogoda była bardzo ładna dziś więc poszliśmy sobie na spacer w trójkę chociaż mojemu się zbytnio nie chciało bo oczywiście kacyk po imprezowy wystąpił:dry:(dobrze mu tak:wściekła/y:) ale jednak się udało go przekonać:confused:
 
WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE LISTOPADOWE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-)

MAM NA IMIE MONIKA I 20 LISTOPADA 2007 URODZIŁAM CÓRECZKE NEL. MIŁO MI ZNALEŹĆ SIE NA WASZYM FORUM :tak::tak::tak:

PS ALUŚKA TWOJA NIUNIA URODZIŁA SIE W TYM SAMYM DNIU CO JA ;-)

 
witam Mamusie niedzielnie!

no właśnie doktorek wyszedł
Marcelek ma zapalenie oskrzeli
takze antybiotyk konieczny
dostał augumentin go tego na noc diphergan i jakieś czopki na duszność:-:)-:)-(
a Samuel narazie mega przeziębienie +gorączka
oby się nic nie wykluło:-(
Pati współczuję Ci chorych chłopców :sorry2:
życzę im szybkiego powrotu do zdrówka:tak:
 
WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE LISTOPADOWE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-)

MAM NA IMIE MONIKA I 20 LISTOPADA 2007 URODZIŁAM CÓRECZKE NEL. MIŁO MI ZNALEŹĆ SIE NA WASZYM FORUM :tak::tak::tak:

PS ALUŚKA TWOJA NIUNIA URODZIŁA SIE W TYM SAMYM DNIU CO JA ;-)


Witaj kucia;-)
Śliczna Ta Twoja córcia:-)
 
reklama
pati ojaaaa szybkiego powrotu do zdrowia zycze dla dzieciaczkow, no i Ty kochana uwazaj na siebie nie zaraz sie czasem!

współczuję choroby chłopaków po antybiotyku napewno będzie lepiej:tak:

pati-szybkiego powrotu do zdrowia dla twoich synkow,zwlaszcza biednego marcelka

pati duzo zdrowka dla chlopakow, zwlaszcza dla Marcelka, ucaluj go odemnie :tak:

Pati współczuję Ci chorych chłopców :sorry2:
życzę im szybkiego powrotu do zdrówka:tak:

bardzo,bardzo wszystkim ciociom dziękujemy:tak::tak::tak::-):-):-);-);-);-)ja jestem załamana ze Marcel musi antybiotyk brać
jestem ich zdecydowanym przeciwnikiem:-(
Samuel jeszcze nigdy antybiotyku nie brał
a Marcelek ma 4mc i musi:dry::-:)-:)-(
 
Do góry