reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Cześc laski. Nie odzywaa się wczoraj, bo miałam megamigrenę, Nawet Ingą nie byłam w stanie się zająć:baffled:
bira .... ja mialam migrene przez 2 ostatnie dni ... wczoraj bylo ok ... a dzis znowu
ja jestem jak barometr tylko sie pogoda troche zmienia albo wieje silny wiatr i ja juz do niczego sie nie nadaje ... jest mi niedobrze, mam swiatlowstret i koszmarny bol glowy
to jest tez jeden z powodow dlaczego chce zakonczyc karmienie piersia ...... bo te tabletki co mozna brac karmiac to jest zart ... ja nawet ich nie biore bo i tak nic nie pomaagaja wiec po co sie i dziecko truc
jutro podobno ma byc prawie 20 stopni u nas ... wiec nic dziwnego ze mnie boli glowa
bira, mirka współczuję wam tej migreny :-( Wy to się biedne o męczycie :hmm:
 
reklama
Bira, wspólczuję, ze mezus juz wyjezdza... och, pewnie ciezko sie rozstawac i teskacie mocno za soba... ja bym chyba uschla z tesknoty:-( ale pamietam, ze pisalas ze to przejsciowe i pewnie jeszcze troszke sie przemeczycie i bedziecie razem:tak::tak:
Co do autka, to my tez chyba szukamy diesla... czytalam wlasnie o clio 1,5 dci... pali 4,2 ropy...:tak: to jest cos... ale troszke male to autko...

Lilka, udanego seansu:tak:

Ja tez zmykam na film, na canale+ zaczyna sie Gniew Oceanu 2... Jedynka byla super, wiec lecimy z mezulkiem na film:-):-):-)

Pa,pa
 
Jutro mąż sobie jedzie spowrotem do Holandii:-( Kur...ca mnie bieze już na to wszystko. Wyć mi się chce, bo znowu zostaję sama:no:

bira a nie moze ciebie ze soba zabrac? :dry:


bira, mirka wspolczuje migren

moja siostra ma od 2 tyg i nie przechodzi :no: biedaczka sie stara o dziecko i myslala ze to dlatego ze zaszla w ciaze, no ale niestety sie okazalo ze nie bo dostalala @ :-(

jaki ten swiat niesprawiedliwy......jedni chca dziecko i nie moga a inni nie chca a wpadaja :sorry2:

a ja dzis jestem mega spiaca, chyba te zakupy mnie zmeczyly, jak wrocilismy to nawet obiadu mi sie nie chcialo gotowac ze moj men po chinczyzne pojechal :-)
 
ojoj dziewczyny baaardzo wam wspolczuje tych migren:-(oby szybko przeszlo

bira domyslam sie ze ty nie chcesz a maz chce wyjechac?qrcze tak to jest jak juz sie raz wyjedzie to pozniej ciagnie

Ja tez dzis padnieta , mala znowu dawala koncert przed spaniem:baffled: ehhhhh, chyba ide spac bo nie wiadomo jaka nocka bedzie
dobranoc:-)
 
mężuś pije z kumplami a ja biedna sama :-(Amanda śpi a ja nie mogę zasnąć :baffled: więc z nudów wkleiłam kilka fotek do galerii :sorry2:
 
Mąż mojej siostry tak wyjeżdża dwa tydodnie temu pojechał na pół roku :baffled: i kolejny raz opuści urodziny synka :crazy:
po mojej siostrze wiem jak to ciężko być samą i zajmować się dzieckiem i domem :-(
Współczuje Ci Bira takiej sytuacji :-(
 
kurde nudzi mi sie, w tv nie ma nic ciekawego :wściekła/y:
mam nadzieje ze te moje dvd przyjda juz w poniedzialek :cool2::-D


15.gif
Atonement
stars-3-5.gif
pix.gif


15.gif
Disturbia
stars-3-5.gif
pix.gif


18.gif
War
 
Witam porannie:-) No i zostałyśmy same:-(

bira .... ja mialam migrene przez 2 ostatnie dni ... wczoraj bylo ok ... a dzis znowu
ja jestem jak barometr tylko sie pogoda troche zmienia albo wieje silny wiatr i ja juz do niczego sie nie nadaje ... jest mi niedobrze, mam swiatlowstret i koszmarny bol glowy
to jest tez jeden z powodow dlaczego chce zakonczyc karmienie piersia ...... bo te tabletki co mozna brac karmiac to jest zart ... ja nawet ich nie biore bo i tak nic nie pomaagaja wiec po co sie i dziecko truc
jutro podobno ma byc prawie 20 stopni u nas ... wiec nic dziwnego ze mnie boli glowa

Mirka współczuję. To jest masakra. Ja chodziłam kiedyś z tym cholerstwem do lekarza, ale te leki przeciwmigrenowe można sobie w ramki wsadzić i zatańczyć bo tyle one dają:baffled: Także przestałam je brać.
Bira, wspólczuję, ze mezus juz wyjezdza... och, pewnie ciezko sie rozstawac i teskacie mocno za soba... ja bym chyba uschla z tesknoty:-( ale pamietam, ze pisalas ze to przejsciowe i pewnie jeszcze troszke sie przemeczycie i bedziecie razem:tak::tak:

bira a nie moze ciebie ze soba zabrac? :dry:


bira, mirka wspolczuje migren

moja siostra ma od 2 tyg i nie przechodzi :no: biedaczka sie stara o dziecko i myslala ze to dlatego ze zaszla w ciaze, no ale niestety sie okazalo ze nie bo dostalala @ :-(

jaki ten swiat niesprawiedliwy......jedni chca dziecko i nie moga a inni nie chca a wpadaja :sorry2:

a ja dzis jestem mega spiaca, chyba te zakupy mnie zmeczyly, jak wrocilismy to nawet obiadu mi sie nie chcialo gotowac ze moj men po chinczyzne pojechal :-)

Mąż mojej siostry tak wyjeżdża dwa tydodnie temu pojechał na pół roku :baffled: i kolejny raz opuści urodziny synka :crazy:
po mojej siostrze wiem jak to ciężko być samą i zajmować się dzieckiem i domem :-(
Współczuje Ci Bira takiej sytuacji :-(
Laski dzięki. Fajnie, że jest chociaż takie forum, gdzie można się wyżalić;-) Najgorzej jest dzisiaj i jutro. A później jakoś przechodzi. W sumie wcześniej jak nie było Ingi było prościej, byłam przyzwyczajona i miałam swoje życie, które fajnie mi sę kręciło i jakoś tak nie małam czasu myśleć. A teraz wszystko się zmieniło. Na szczęście za trzy tygodnie przyjeżdza na święta:-) Później na długi weekend i pod koniec czerwca:-) Także nie jest źle;-)

Wisienka, Kathe ja cały czas rozważam wyjazd. Myślałam o wyjeździe w zeszłym roku i były plany (byłam tylko rozdarta między perspektywą nowej fajnej pracy a mężem:baffled: a gdyby ta praca i jednak nie leżała miałam się zwalniać i wyjechać) no ale kazało się, że jestem w ciąży i dupa:baffled: No a teraz nadal chcę wyjechać, bo rodzina powinna być razem. Może pod koniec roku się uda.


Aluśka, współczuję samotnego wieczoru. Lecę do galerii oglądać Twoją gwiazdę.
 
reklama
Do góry