reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Listopad 2007

reklama
ja dodaje kleik tylko do karmienia wieczornego po kąpaniu
robię tak od poniedziałaku
i młody przesypia calutkie noce:tak::-D
175ml mleczka+3 miarki kleiku

a smoczek mam do tego karmienia z kleikiem z własnoręcznie zrobioną dziurą
leci jak diabli:rofl2:

O kurde a ja do kazdego dzis dawalam ehehhe
no niezla jestem


Sugar juz ide do lozeczka grzecznie
dobranoc:-)
 
dzień dorby:-) mammamija jak Wy długo nie śpicie:-) hehe ja to bym na stojąco o takich godzinach spałą:-)
Misia zgadzam się Vista jest masakryczna... miałam "przyjemność " na niej pracować . powiedziałam ze masakra! na szczescie ten co instalowałąm wczoraj to XP taki im kazałam kupić:-)

ELBRA My też pod koniec roku myślimy coś działać:-) heh
Sugar niezły filmik heheh;-)

a my dzis z Kacperkiem jedziemy na urodziny chrześnicy mojej:-) ok 14
a wogóle to kurcze mój Kapik zje o 23 mleczko ale tylko ok. 70 - 90 ml:-) ale i tak sie obudzi o 1.30 i ok 5:-) heh taki ten mój Kacpiu:-)
st
ukam się kaweczką :-) ale chyba sama tu jestem:-) hehe

buziak
 
Witanko:-)

U mnie przygotowania do chrztu Adaska wiec zabardzo nie mam czasu na nic zwłaszcza ze Macio chory i nie bedzie mogł isc do kosciołka w niedziele...mam tylko nadzieje ze do wtorku wydobrzeje bo mamy termin do logopedy a na terminy to czeka sie po 2 miesiace:-(

My jakos nie mielismy problemów z załatwieniem chrztu i mszy nawet ksiadz znowu zapomniał dac nam karteczki do spowiedzi:-)

a ja jestem zdołowana bo zlikwidowali mi przychodnie K do której chodziłam i teraz musze zmienic lekarza a tamta babka była fajna...no mogłabym dalej do niej chodzic ale ona teraz przyjmuje bardzo dlako i nie mam czasu aby dojezdzac ponad godzine:-( a musze znalez gina bo znowu mam problem z @ zaczełam tylko plamic i czekam...i sie stresuje...no niby za kazdym razem była gumka ale one sa zawodne a ja nie chce teraz dziecka:-( no ale musi byc dobrze
 
witam

sabina ja sie stukam herbatka truskawka-mango ;-) pychaaaaaaaa

women no faktycznie niezla jestes :-) przy takim karmieniu to Dorianek chyba szybko dogoni Marcelka :-D

ja spadam zaraz na masaz dla malego i przy okazji go zwaze. mam nadzieje ze jak wroce bb bedzie dzialac bo jakies dzezy sa od wczoraj :confused2:

milego dniaaaaaa
 
dzien dobry
my juz po szczepionce i po wazeniu moje kochane malenstwo przytylo kilogram w ciagu 1-me (5,60kg) i uroslo prawie 3 cm (59cm)
dzis kupilam mleko modyfikowane ..... i niedlugo zrobimy pierwsza probe
 
Witam :) (coś mi wczesniej strona nie działała)
misia_q a na tym basenie jest pływanie z niemowlętami tak od 3 miesięcy?? Na stronie nic na ten temat nie piszą a i jesli wiesz to jakie są ceny.

Kurcze jakie u nas wietrzysko wieje :(( kiedy będzie słoneczko ???????

Oby do wiosny a potem dla LATAAAAAA :rofl2:
 
reklama
Dzien dobry
Stukam sie kawką
Synuś jest wniebowzięty jak sie buja w tej huśtawce,kurcze ciesze sie bo moge wszystko sobie zrobic a on sie buja i gaworzy sie smieje,a pozniej nawet usypia hehe
 
Do góry