reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

hej Mamuśki:-)
jolie...
super ze się odezwałaś;-)
fotki Szkraba obejrzałam z zapartym tchem....
ślicznośći masz w domku:tak::tak::-):-):-)

sabinka...larvunia....Wasze synki też cudowne:tak::-)śliczne chłopaki:blink:
rosną Nam dzieciaczki w oczach

my wczoraj na usg bioderek bylismy
wszystko u Marcelka w porządku
lekarka kazała młodego dużo na brzuchu kłaść zeby ćwiczył mięśnie;-)
a on na brzuszku to srednio lubi:-p
na mate jak go położe to sie denerwuje albo zasypia:-p
 
reklama
dziendoberek kochane
lilka skop mu dupe... mezulkowi :sorry2: I zrob foteczke prezentu dla Hani.
sabina nauczy sie ssania butli zobaczysz... niech tylko posmakuje ze samo prawie leci i nie trzeba ssac ;-) (hehehehe... moja mama jest w avonie ;-))
pati sabina dzieki za komplementy dla marcelka :-D

pedze na miasto pare spraw mam do zalatwienia w tym becikowe.... bo becikowego jeszcze nie dostalam a juz po czasie chyba

 
hejka mamuski...

rzadko się odzywam bo "pancio" na urlopie i nie mam dostępu do kompa zbyt często (uzaleznienie:dry:)

Mam za tłuste mleko ponoć...
wczoraj byłysmy u pediatry na kontroli i:
- La waży 4310 ;-)
- co to znaczy ze "troche trzyma bioderka"?
- jak zwykle w państwowej służbie zdrowia - nic sie nie mozna dowiedzieć
- gadałam z lekarzem znajomym i mam mieszane uczucia co do szczepionki na pneumokoki...

tak poza tym nadal mamy żółtko ale już malutkie...a tak poza tym chodze na rzęsach...
uściskajcie swoje bobasy od ciotki I.:happy2::happy2::happy2::elvis:
 
Witam sie po kilku dniach ciszy:-p:-p:-p

Women, mam nadzieje, ze w koncu rana po cc da Ci spokoj i ladnie sie zagoi - ja o swojej juz zapomnialam...

Lilka, ja bym sie wkurzyla mooocno, jakby moj mezus tak postapil i pewnie bym to wygarnela:-p:-p:-p
Chyba musisz mu pare kwestii wytlumaczyc:tak::tak::tak:

Larvuniu, powodzenia w zalatwianiu spraw

Pati, portfel dla eza sliczny

Jolie, serdeczne gratulacje i z tego co piszesz to polozna chyba okazala sie ok... super, ze juz w domciu i w ogole:tak::tak::tak:
przykro mi z powodu smierci Twojej babci:-:)-(


U nas ciag dalszy szalenstwa wokol maluszka - brak czasu... poki co uparcie karmie tylko cycem, i troszke to mnie ogranicza... nawet wyjscie na zakupy i zostawienie Oskarka z kims to problem - wszystko biegiem, bo nigdy nie wiadomo kiedy nasz synus bedzie chcial jesc... Pani doktor mowila ze po 3 m-cach wszystko pieknie sie unormuje... i gleboko w to wierze:tak::tak::tak:

Jutro pierwsze szczepienie... bierzemy to 5w1... ale ciagle waham sie nad rotawirusem no i pneumokoki... wiecie ile dawek jest? i czy mozna tez szczepic na meningokoki (mysle o sepsie)?


Synus poki co spatunia - od jakis 25 minutek:-D:-D ale budzi sie czesto, takze z tym jego spaniem to nigdy nic pewnego:szok::szok::szok:

A... pisalam Wam o zastrzyku antykoncepcyjnym - poki co przelozylam wizyte - na 21.12 - i chyba zastrzyk odpuszcze, mysle nad tabletkami - takie chyba bierze Bira - cezarette czy jakos tak;-);-) ...musze tylko poczytac wiecej... ale cigle brakuje czasu

Pozdrawiam wszystkie mamcie i maluszki, trzymajcie sie zdrowo:-):-):-)
 
Hej laseczki!

Dzisiaj ciężka nocka była :-(
Igi się bawi w nocy a w dzień śpi, robi awantury i tylko chce urzędować przy zapalonym świetle... spałam może 3 godzinki, potem na ósmą musiałam wstać bo fryzjerka do mnie przyszła, ledwo żyje ale mam fajną fryzurkę:

fryzurka13grudnia.jpg

fryzurka13grudnia2.jpg


Dzisiaj na 15:00 mamy szczepienie, dopiero teraz bo wcześniej Igi był chory. Kupiłam mu Infanrix IPV + Hib. Koszt 132 zł.

Nie wiem co u Was slychać. Nie mam czasu, jak zwykle :dry: co wejdę na bb to zaraz mnie odrywa dzieciarnia, a to kupa a to cycek. Dobrze że chociaż fryzjerka mogła do mnie przyjść bo tak to bym się nie wydarła z tego domu wariatów.

Dzisiaj postanowiłam że Igiemu nie dam spać w dzień, wymęczę go totalnie, ma spać w nocy :wściekła/y:

Buźka laseczki!
 
Misia, super fryzurka:-):-):-):-)

tak czytam co u Ciebie i tez to znam:-D:-D:-D ...Oskarek moze spi w nocy, ale budzi sie srednio co 2-3 godzinki i karmimy, przewijamy, usypiamy kolo 40-50 minut... wiec spanie slabiutkie... no i cyc ciagle na wierzchu, teraz siedze przy kompie, on juz sie przeciaga w lozeczku, a cyc juz gotowy... wiec cycowe szalenstwo trwa:szok::szok::szok:
 
reklama
Ja wpadłam na chwilkę.
Nadrabiam czytanie - dziękuję za gratulacje, Lilka tak mi miło, że za mną tęskniłaś :tak: - a synek grzecznie śpi.

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że już niedługo będę tu zaglądać częściej.
 
Do góry