reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

reklama
wiecie mamuski co zauwazylam....
czasami jest tak, ze dokarmiam cycem, dokarmiam a Marcel poje z 10 min i zasypia na cycku... zastepuje cycol smokiem i niby spi dalej... a jak mam dni jak dzis....to po zastapieniu cyca smokiem budzi suie po 10 minutach i wola o cycka. I moge tak przez dwie godziny go dokarmiac i dokarmiac (jak dzis to bylo) i tak do usr..ej smierci chyba. No i podalam mu butle i zjadl 60ml i odrazu zasnol twardym snem :dry: Czy to znaczy ze w cycuchach za malo mleka mialam czy co? traktowal cycka jak usypiacz tylko czy jak? sama juz nei wiem... zjadl melko te 60ml z butki i jak kamien. Co Wy na to kochane?
 
...... w sumie w cyckach po tej 19.30 ciaglego dokarmiania do 22,00 to chyba nic nie mam wiec moze ta butla to dobry pomysl :confused: Czyzby mleka mi brakowalo a on potrzebuje wiecej?? :dry:
 
wiecie mamuski co zauwazylam....
czasami jest tak, ze dokarmiam cycem, dokarmiam a Marcel poje z 10 min i zasypia na cycku... zastepuje cycol smokiem i niby spi dalej... a jak mam dni jak dzis....to po zastapieniu cyca smokiem budzi suie po 10 minutach i wola o cycka. I moge tak przez dwie godziny go dokarmiac i dokarmiac (jak dzis to bylo) i tak do usr..ej smierci chyba. No i podalam mu butle i zjadl 60ml i odrazu zasnol twardym snem :dry: Czy to znaczy ze w cycuchach za malo mleka mialam czy co? traktowal cycka jak usypiacz tylko czy jak? sama juz nei wiem... zjadl melko te 60ml z butki i jak kamien. Co Wy na to kochane?


ja bym stawiala ze z butli leci mu szybciej niz z cycka i poprostu z tego ''ciagniecia'' z cycka...zasypia zmeczony
a jaks ie obudzi chce znowu jesc bo sie nie najadl

tak mi to wyglada:happy2:
 
my po szalonych zakupach
Hania ma juz jeden kupiony prezent
przes\chodzilam miedzy polkami i fajne cos znalazlam i kupilismy jej :happy2:

kupilam przyjaciolce w H$M fajna bluzeczke,do tego lancuszek i kolczyki kolka,takie fajne ze w sam raz do bialej bluzki pasuja
mam nadzieje ze jej sie spodobaja
moja rodzinka jedzie do PL i jej da :happy2:

a do centrum wpadlismy na ostatnie 30 minut :baffled:
dlaczego? bo moj maz zrobil sie bardzo rozrywkowy i pozapraszal ludzi bez mojej wiedzy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
byl nasz przyjaciel,potem jeden chlopak z zona i dzieckiem,jeszcze jednego zaprosil ale nie przyjechal,a jeszcze jednego na noc zaprosil ale moja reakcja ( :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ) zapobiegla temu

zas jutro mam dwoch kolesi na noc...taki moj maz rozrywkowy :baffled::baffled::baffled:
a ja mam tego wszystkiego dosc!!!!!!!!!
 
lilka moze masz racje z tym cyckiem :confused::sorry2:
ale masz mezulka, ale pociesze cie ze moj tez tak potrafi czasami :-p;-) wiec nie jestes sama. Tylko, ze odkad zaszlam w ciaze i teraz mamy synka to tak jeszcze nie zrobil... No coz rozni sa ludzie... a z mezulkiem porozmawiaj ze ci to nie odpowiada :tak:
co Hani kupiliscie??
 
Larvuniu moj nigdy sie tak nie zachowywal :no::no::no:
niw wiem co sie z nim dzieje..
ogolnie od porodu miedzy nami jest dziwnie..w skrocie to oddalamy sie od siebie :dry:

dzisiaj przy przyjacielu tak po nim pojechalam ze az mnie chamowal...wstydu mu narobilam bo powiedzialam co mysle,ze na kumpli ma sily i checi a na pomoc przy corkach to przyjdzie z pracy raptem taki wyrabany ze idzie prosto spac :wściekła/y::wściekła/y: :sorry2:
bo tak jest!! wkurzam sie jak diabli,truje ale moje gadanie to jak grochem o sciane...wiec sama sie zmagam z dwojka dzieci :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
naprawde zaczynam sie czuc jak samotna matka :dry::dry::sorry2:

a Hani kupilismy cos w stylu zawieszki/po swietach pstrykne foteczke :happy2: i pokaze
 
dzień dobry:-)

ja od 2 dni mam kryzys pokaremu w cycach:-( i młdoy dlatego śpi jakby chciał a nie mógł.... kurde
a najgorsze że ten mały szntazysta nie chce butli:-0 normalnie na siłe mu ja wpycham a ten skubaniec się drze:-) ale wczoraj w nocy już chyba ze zmęczenia zjadl troche :-)
i na szczęscie noc była standardowa 3 i 5 rano:-) tyle ze on o 5 już jest wyspany:-) i chce sie bawić heheh i jak z nim gadam jest ok a wystarczy że się obruce to jęczy:-) na szczęscie nie płacze:-)

Lilka kurcze skopać męża po dupsku może sie ocknie że masz dosć kolegów w domu!
ja uwielbiam do m pełen ludzi ale nie teraz...:-(

co do kąpnia ja kąpie między 19-20 zalezy jak młody śpi...

ide jakies sniadanko i kawusię śmignąć puki młody śpi:-)
 
Larvunia Marcelek słodziutki jak zawsze:-)a i zauważyłam przez przypadek ze ma tez Misiaki z Avonu:-) hehehe mój też z nimi śpi:-) a własciewie z 1:-) hehehe PANEM MISIEM:-)
i baldachimek pięny
 
reklama
dzien dobry!!!

czesc sabina ja tez juz po sniadanku :tak:

to masz przeboje z malym-ja dzis nie spalam od 1,30-4 bo maly mial oczy jak piec zloty i cos tam gadal po swojemu-a smoka mu w tym czaasie nie chcialam dac bo milam jazdy,ze usnie glodny:no:




Buuuuuuuuuuu...jakie pustki:ninja2:

Ja też kąpusiam o 19:-p
Kurde mój mały śpi od wieczora do nocy jak szalony (na całe szczęście). Tylko coś w dzień nie chce spać:dry:
Wogóle to musze mu kupić jakieś zabawki albo cusik bo niewiem za bardzo co z nim robić jak nie śpi.
Może mu kupię mate edukacyjną na gwiazdkę??:confused:
A miałam kupić śpiworek:dry:

elbra duzo bym dala,zeby maly spal w nocy a dzien nie-normalnie zazdroszcze :tak:a co do prezentu to tez mysle o takiej macie(widze ze szal jest na nia)

asix gratulacje z pierwszego smokania :-) Daj znac czy sie wyspalas :tak::-D

larvuniu-maly budzil mi sie co 2 godz,bo wypluwal smoka,a ja zamiast go wkladac,to dawalam mu cyca-mialam wyrzuty sumienia,ze jest glodny.
a dzisiaj rano dostal cyca-przysnal na chwil;e i chyc go do lozeczka ze smokiem i spi:tak:

ja zaraz spadam na nasze 1 szczepienie no i do gp-nie wiem tylko cholera czy sie wyrobie...
u mnie dzis -3C no i nie wiem jak go ubrac ???
 
Do góry