reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

wisienka hehehe, mnie maly jeszcze nie osikal... mezus zostal ochrzczony za to dwa razy juz ;-):-) zimnymi mokrymi wacikami go podciera to ma za swoje :-D:-D:-D (nie urzywamy mokrych chusteczek -alegria)

to i tak maz nie ma zle, moj to prawie codziennie mnie zaznacza ahahahah :-D :-D
ja uzywam chusteczek jonsona lub pampers


Ja też kąpusiam o 19:-p

widze ze wszystkie kapia o 19 :-)


wiecie mamuski co zauwazylam....
czasami jest tak, ze dokarmiam cycem, dokarmiam a Marcel poje z 10 min i zasypia na cycku... zastepuje cycol smokiem i niby spi dalej... a jak mam dni jak dzis....to po zastapieniu cyca smokiem budzi suie po 10 minutach i wola o cycka. I moge tak przez dwie godziny go dokarmiac i dokarmiac (jak dzis to bylo) i tak do usr..ej smierci chyba. No i podalam mu butle i zjadl 60ml i odrazu zasnol twardym snem :dry: Czy to znaczy ze w cycuchach za malo mleka mialam czy co? traktowal cycka jak usypiacz tylko czy jak? sama juz nei wiem... zjadl melko te 60ml z butki i jak kamien. Co Wy na to kochane?

ja mam to samo larvunia, tyle ze moj nie toleruje butli :-( nieraz to prawie cala noc sie z nim tak mecze na tym karmieniu zebyw koncu usnal na dluzej niz 15min :-(
 
reklama
Hehe Lilka jak chcesz to mogę przenieść tego posta na zamknięty ;-)

Wisienko widziałam albumik Davida :tak: śliczny jest.

Jolie Tobie jeszcze nie gratulowałam chyba! Dzielna jesteś!:-)

Szalona współczuję fatalnego partnera... :wściekła/y:

my po wizycie na szczepieniu, młody waży 5100 gram, obwód główki i klaty 39 cm, zdrowy, zniósł dzielnie dwa wkłucia, darł się troche ale w momencie wkłucia i chwilę potem a potem pięknie zassał smoka i w drodze do domku zaliczył drzemkę. Jak na razie nic po nim nie widać żeby miał jakieś szczepienie.
 
misia - dziekuje a Ty masz super nowa fryzurke :tak: :-) mi tez by sie w koncu przydalo pojsc do fryzjera, bo mam takie rozdwojone koncowki jak nie wiem co :szok:

Lilka moj to mi malo, ale pomagal z malym, ale nie tyle co bym chciala ale udawalam ze jest ok, sama sobie daje super rade, ale juz wczoraj mnie mocniej wzielo i sie na niego obrazilam, no moze nie obrazilam ale ignorowalam jak tylko mozna i jak przyszedl jak zbity piesek zapytac czemu go tak ignoruje to mu wzystko wygarnelam i dzis jak tylko wrocil z pracy to odrazu sie zlapal za malego a ja mam wolne :-) :-) super poskutkowalo i obylo sie bez klotni :tak: :-D :-D takze jestem dzis zadowolona :-) :-) :-)

szalona - ja rowniez wspolczuje fatalnego partnera
moj to jak nic nie robil to przynajmniej mnie chwalil ze ja wykonuje super robote i jestem cudowna mama
 
bira juz zapomnialam ze to Ty mialas te dwa sliczne piesiolki... a wiec wychodze ale jakos bez psa (jak komus podrzuce) sama sie boje z psem i wozkiem. Podziwiam Cie ze ty az z dwoma i dzidzia jeszcze. Moze na dniach sprobuje... :tak: tylko ze u mnie ciagle ostatnio pada :baffled:

Moje suńki jakoś szybko ogarneły o co chodzi i ładnie spacerują przy wózku. Nie mam z nimi żadnego problemu na spacerkach z dzieckiem. Jeżeli się boisz, że Cię sunia może z wózkiem pociągnąć to kup jej halti i zakładaj na początku. W tym się pies nie wyszarpie.

wiecie mamuski co zauwazylam....
czasami jest tak, ze dokarmiam cycem, dokarmiam a Marcel poje z 10 min i zasypia na cycku... zastepuje cycol smokiem i niby spi dalej... a jak mam dni jak dzis....to po zastapieniu cyca smokiem budzi suie po 10 minutach i wola o cycka. I moge tak przez dwie godziny go dokarmiac i dokarmiac (jak dzis to bylo) i tak do usr..ej smierci chyba. No i podalam mu butle i zjadl 60ml i odrazu zasnol twardym snem :dry: Czy to znaczy ze w cycuchach za malo mleka mialam czy co? traktowal cycka jak usypiacz tylko czy jak? sama juz nei wiem... zjadl melko te 60ml z butki i jak kamien. Co Wy na to kochane?

Powiem Ci, że moja mała jak jest nieznośna wieczorem to daje jej butlę pomimo tego, ze z cyców może mi lecieć, bo wtedy szybko i na dłużej usypia.

Lilka bardzo Ci współczuję sytuacji z mężem. Musisz go spionować, pogadać, powiedzieć co Ci leży na wątrobie. Nie możesz ze wszystkim być sama. To, ze on pracuje nie zwalnia go z obowiązku opieki nad dziećmi. Będzie obrze. Trzymaj się.

Szalona współczuję bardzo..

Misia super fryzurka:-)
 
Lilka moj to mi malo, ale pomagal z malym, ale nie tyle co bym chciala ale udawalam ze jest ok, sama sobie daje super rade, ale juz wczoraj mnie mocniej wzielo i sie na niego obrazilam, no moze nie obrazilam ale ignorowalam jak tylko mozna i jak przyszedl jak zbity piesek zapytac czemu go tak ignoruje to mu wzystko wygarnelam i dzis jak tylko wrocil z pracy to odrazu sie zlapal za malego a ja mam wolne :-) :-) super poskutkowalo i obylo sie bez klotni :tak: :-D :-D takze jestem dzis zadowolona :-) :-) :-)

szalona - ja rowniez wspolczuje fatalnego partnera
moj to jak nic nie robil to przynajmniej mnie chwalil ze ja wykonuje super robote i jestem cudowna mama

w tym sek ze mi juz sie gadac odechcialo :baffled: bo ile mozna puszczac te sama tasme :confused::dry:
fajnie masz wisienko ze partner choc cie chwali jak nic nie pomaga
u mnie nic nie mowi...widocznie dla niego tak ma byc i koniec

Hehe Lilka jak chcesz to mogę przenieść tego posta na zamknięty ;-)

Misia nie rob sobie problemu
skopiuje ;-) jak sie da :-p

Lilka bardzo Ci współczuję sytuacji z mężem. Musisz go spionować, pogadać, powiedzieć co Ci leży na wątrobie. Nie możesz ze wszystkim być sama. To, ze on pracuje nie zwalnia go z obowiązku opieki nad dziećmi. Będzie obrze. Trzymaj się.

Szalona współczuję bardzo..

Misia super fryzurka:-)

Bira dzieki
ja juz nie gadam,mam zamiar mu oswiadczyc przy nadazajacej sie okazji to i owo :dry:

Misia o wiele ci w tej fryzurce :-):tak::tak::tak::tak:
super wygladasz :-)
ja nie ebde widziec fryzjera dopoki do PL nie pojade :shocked2:

Izka ...jedziemy na tym samym wozie
zapraszam na -co mnie gryzie-jesli masz dostep
to sobie popsioczymy ;-)
 
misia_q..po pierwsze super że się pojawiłaś:tak:
po drugie..WOW,pięknie wyglądasz w nowej fryzurce,ale ładnemu we wszystkim ładnie:tak::tak::-)
po trzecie...ucałuj swoich pięknych syneczków;-)

Lilka....szalona..współczuje :-(
wiem co czujecie bo sama kiedyś takiego dziada miałam
chwała bogu ze starczyło mi siły aby od niego odejść,bo bardzo go kochałam
ale był strasznym egoistą i odwalał taaaaakie numery ze w końcu się wycofałam bo wiedziałam ze sobie zycie z nim zmarnuje
chwałą bogu ze mam teraz takiego super męża
normalnie babcia z nieba mi go zesłała:cool2::cool2::cool2:


a ja byłam dzisiaj u gina
ostatecznie zrezygnowałam z Mireny i zdecydowałam sie na pigułki:-p
lekarz skutecznie mi odradził spiralke a w sumie z jego zdaniem liczę się najbardziej
wczesniej konsultowałam się u innego gina
mój zapiasł mi harmonet,a spirale powiedział ze po 35 roku życia poleca i wtedy moze mi załozyc:-p:cool2::szok:
 
reklama
Do góry