reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
gdzies widzialam te wanienki skladane, ale gdzie? w jakiejs gazecie dla ciezarowek. ale opini nie wydam, bo nic o nich nie wiem, pisali tylko ze swietna na wyjazdy.
my wszystkie akcesoria do kapania mamy firmy bebe-you.
 
reklama
JA dzisiaj kupilam wanienke ze stojakiem firmy bébé confort, mam nadzieje, ze nozki sie pod malym nei zalamia:-D
 

Załączniki

  • baignoire-bebe-confort-img22197.jpg
    baignoire-bebe-confort-img22197.jpg
    6,5 KB · Wyświetleń: 26
Bebe jou są chyba najsensowniejsze ze wszystkich ze stelażem. Jeszcze znalazłam jedną fajną firmy Hoppop ale ciężko ją dostać no i wydaje się ogromna. Może ktoś kto ma Flexi Bath będzie się mógł wypowiedzieć. Jej przewagą jest to, że się składa ma korek na dnie, a ja akurat mam problemy z kręgosłupem więc nie bardzo mogę dźwigać.

A odnośnie jeszcze bebe jou, riba_1 kupiłaś tylko wanienkę czy jeszcze coś z serii bebe jou ? Mają podobno fajne pojemniki na kosmetyki i całe śliczne komplety na akcesoria dla dzieci.
 
Bebe jou są chyba najsensowniejsze ze wszystkich ze stelażem. Jeszcze znalazłam jedną fajną firmy Hoppop ale ciężko ją dostać no i wydaje się ogromna. Może ktoś kto ma Flexi Bath będzie się mógł wypowiedzieć. Jej przewagą jest to, że się składa ma korek na dnie, a ja akurat mam problemy z kręgosłupem więc nie bardzo mogę dźwigać.

A odnośnie jeszcze bebe jou, riba_1 kupiłaś tylko wanienkę czy jeszcze coś z serii bebe jou ? Mają podobno fajne pojemniki na kosmetyki i całe śliczne komplety na akcesoria dla dzieci.

Ale spam.
Sorki,ale wszystkie Twoje 7 postów to wychwalanie jakiejs fabryki wafelków...albo produktów ,które mozna tam kupic...


A co do wanienek,jak ktos duzo podrózuje to sa fajne wanienki nadmuchiwane,moja kuzynka ma taka juz 2 lata i sobie chwali(choc kupowała ja w Anglii taniej niz u nas)
http://www.allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=wanienka+nadmuchiwana
 
Ostatnia edycja:
nie tylko, mamy wanienke ze stelazem, nozyczki, szczotke do wloskow, termometr do wanny i taka miseczke z dwiema przegrodkami do mycia (w dni jak nie bedziemy kapac), ale jest jeszcze mnostwo innych rzeczy.
 
to nie tak, ze tylko najdrozsze firmy. po prostu akurat cena serii bebe jou nie jest tu tak wysoka jak w pl.
 
reklama
Ja też kupiłam zwykłą wanienkę za 35zł i na pewno dobrze mi posłuży :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry