reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
szukam tego sklepiku który jest i na allegro i internetowy i ten drugi jest troszkę tańszy...
pomoże mi ktoś?
Wiele razy pisałyście o nim a ja za chiny znaleźśc nie umiem
 
Dziewczynki jaki laktator kupiłyście lub kupujecie? I czy możecie polecić jakiegoś sprzedawcę z dobrymi a ładnymi koszulkami do porodu i karmienia?
 
Dziewczynki jaki laktator kupiłyście lub kupujecie? I czy możecie polecić jakiegoś sprzedawcę z dobrymi a ładnymi koszulkami do porodu i karmienia?

jesli chodzi o lakttor to narazie niewiem jaki kupic wtrzymuje sie az pojde do szkoly rodzenia i co m tam powiedza... a jesli chodzi o koszulke to jak narazie kupilam jedna na zwyklym ryneczku z misiem jest slodka.... ale jeszcze sie rozgladam za ciekawszymi
 
Dziewczynki jaki laktator kupiłyście lub kupujecie? I czy możecie polecić jakiegoś sprzedawcę z dobrymi a ładnymi koszulkami do porodu i karmienia?

ja mam od tego sprzedawcy jedna pozamke i jedna koszule, sa bardzo fajne
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

a co do laktatora, to tez nie wiedzialam czy elektryczny czy reczny (napewno Aventu), ale moja polozna powiedziala mi, ze jesli w ogole bede potrzebowac to albo szpital, albo moja gin wystawia mi recepte dostane wyporzyczony ze szpitala :) nawet nie wiedzialam ze tu tak jest i bardzo sie ciesze bo kolejny koszt odpada :)
 
Dziewczynki jaki laktator kupiłyście lub kupujecie? I czy możecie polecić jakiegoś sprzedawcę z dobrymi a ładnymi koszulkami do porodu i karmienia?

Polecam taki komplet MUZZY bawełniany CIENKI szlafrok bez kaptura r L (1038179432) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Na lato powinno byc super. Ja sobie taki komplet kupilam i jestem zadowolona, poza tym koszula ladna i na po okresie karmienia itp. ;-)
A do porodu nie polecam ladnej koszuli, bo po co - zniszczy sie. Jak jest mozliwosc to skorzystaj ze szpitalnej lub wez ze soba swoja ale taka, ktorej ci wlasnie zal nie bedzie :-)


Laktator ja biore Medele Mini-Electric lub Tommee Tippee elektryczny.
 
Dziewczynki jaki laktator kupiłyście lub kupujecie? I czy możecie polecić jakiegoś sprzedawcę z dobrymi a ładnymi koszulkami do porodu i karmienia?

polcema kupic laktator z firmy, której będziesz mieć butelki...
ja mam butelki toome toompie i taki laktator ręczny kupuję...
a koszulki do karmienia to będę dopiero szukać ale chyba takie zwykłe z targu będą najlepsze...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry