reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja mam od tego sprzedawcy jedna pozamke i jedna koszule, sa bardzo fajne
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

a co do laktatora, to tez nie wiedzialam czy elektryczny czy reczny (napewno Aventu), ale moja polozna powiedziala mi, ze jesli w ogole bede potrzebowac to albo szpital, albo moja gin wystawia mi recepte dostane wyporzyczony ze szpitala :) nawet nie wiedzialam ze tu tak jest i bardzo sie ciesze bo kolejny koszt odpada :)

no prosze [pierwze slysze ze wypozyczaja naprawde to super masz
 
reklama
dziewczyny a jaki proszek polecacie? bo trzeba bedzie wyprac ubranka zanim sie spakuje torbe, a ten czas tak pędzi :szok:
 
dziewczyny a jaki proszek polecacie? bo trzeba bedzie wyprac ubranka zanim sie spakuje torbe, a ten czas tak pędzi :szok:
Wczoraj widziałm proszek Bobas małe opakowanie 8 zł, a Yelp mały 12 zł:szok::szok:
więc chyba kupię Bobasa, nie ma co przesadzać i pewnie przy nim zostanę jak dzidziuś będzie bez jakiś uczuleń po nim:)

A koszule do szpitala kupiłam na razie jedną na ryneczku z czystej polskiej bawełny, z odpinanymi guziczkami z przodu i kupię jeszcze jedną. Nie będę nic wymyślać,:no: bo tak mi było wygodnie po 1 porodzie:tak:
 
dziewczyny a jaki proszek polecacie? bo trzeba bedzie wyprac ubranka zanim sie spakuje torbe, a ten czas tak pędzi :szok:

Ja kupowałam przy synku Dzidziusia,moja siorka tez mi ubranka w nim pierze po córci,więc teraz tez kupuje.
DZIDZIUŚ Proszek 1,5 kg Kolor | DZIECI | Pranie i Płukanie | Proszki | SuperKoszyk.pl – polecamy krem NIVEA Young, pieluchy happy, CIF oraz wiele innych produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w szerokim wyborze.
lub
DZIDZIUŚ Płyn 750 ml do Prania | DZIECI | Pranie i Płukanie | Płyny | SuperKoszyk.pl – polecamy krem NIVEA Young, pieluchy happy, CIF oraz wiele innych produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w szerokim wyborze.


Ładnie pachnie,nie uczula(tzn żadko-tak mówila położna) i nie jest zbyt drogi,małe opak. jakoś 7-8 zł.)

a jak ktos lubi,mozna dodać
http://www.superkoszyk.pl/product-pol-2940-DZIDZIUS-Plyn-750-ml-do-Plukania.html

Po jakims pół roku prałam w Vizir Sensitive,bo ładnie spierał plamy z zupek i marchewki.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny a jaki proszek polecacie? bo trzeba bedzie wyprac ubranka zanim sie spakuje torbe, a ten czas tak pędzi :szok:

Ojej Rozalka mnie chyba chodziło o proszek Dzidzius i płyn do prania tez taki był, chyba Bobasa wymysliłam niechcący hi hi:)

bobas też jest.
http://www.superkoszyk.pl/cat-pol-1...lukania.html?gclid=CI7n_Pys2aECFc8r3godkRwmKw
kiedys kupiłam płatki mydlane bobas,ale sie nie chciały rozpuszczać,masakra.Proszku nie miałam.
 

To ja będe kupować Dzidziuś, bo Bobas faktycznie jest juz od dawna, jak Adrian był mały to był tylko Yelp i własnie płatki Bobas sttttrasznie się rozpuszczały pamiętam ,a Yelp nie wszędzie można było kupić, dobrze, ze teraz wszystko jest w sklepach:)
Dzieki za linki:)
 
ja kupiłam sobie orzechy piorące na allegro.. z tego co wiem normalnie mozna prac w nich ciuszki dziecięce.. a do bialego zaleca sie dodanie sody oczyszczonej by nie szarzało.. dałam 33,50 za kilo z przesyłką.. starcza ponoć na rok (2-3 prania w tygodniu), teraz czekam na przesyłke i najpierw przetestuje na swoich ciuchach:-)
 
reklama
dziewczyny a jaki proszek polecacie? bo trzeba bedzie wyprac ubranka zanim sie spakuje torbe, a ten czas tak pędzi :szok:

dziewczyny ja wole nie przesadzac z kupowaniem innych proszkow dla malej wole aby przyzwyczajala sie do tego proszku jaki ja sama uzywam uwazam ze jak dziecko przyzwyczai sie do oddzielnych proszkow to pozniej wystepoja przerozne alergie... ja obecnie uzywal persila
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry