reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Bombusia Wuzelek ja jeszcze nie mam nic dla maleństwa - spokojnie jeszcze zdąrzymy :)) poza tym czekam na pieniążki z ZUS-u
 
reklama
matko jedyna - wy to jesteście zorganizowane!!!!!!! Podziwiam.
Ja się doczepiam do Bombusi, Wuzelka i Niuuni - moja lista rzeczy które mam stanowczo jest krotsza od listy braków, więc się nie będę wypowiadać....... Ciągle wydaje mi się, że mam kupę czasu :D
 
Cayra wydaje mi się, że w dobrej cenie miał na allegro sprzedający "rodzyneczki" - coś kojarzę (kupowałam u niego inne rzeczy), że wypełnienie antyalergiczne (kołdra i poduszka) było za 30 zł, a komplet poszewek (kołdra, poduszka i ochraniacz na szczebelki łóżeczka taki sam, jak pościel) za 50 zł. Bez ochraniacza jakoś taniej. Ale nie wiem, jak to wygląda na żywo, bo pościel zakupię w pakiecie z łóżeczkiem i materacykiem u innego sprzedającego. Poszperaj, na pewno coś znajdziesz:)
 
matko jedyna - wy to jesteście zorganizowane!!!!!!! Podziwiam.
Ja się doczepiam do Bombusi, Wuzelka i Niuuni - moja lista rzeczy które mam stanowczo jest krotsza od listy braków, więc się nie będę wypowiadać....... Ciągle wydaje mi się, że mam kupę czasu :D

Ja też się dopisuję ;-) Mam wanienkę i ciuszki :-) I to i tak jeszcze nie wszystkie- o reszcie nie wspominając :tak:
 
mam pytanie do dziewczyn, które zakupiły już pościel: jaki rozmiar kupiłyście?? 100 x 135 czy 90 x 120 ??
 
Ja mam lozeczko 60x120 a posciel 100x135. Na dluzej starcza. Corka do 3 lat pod nia spala.
 
Ja mam tylko kilka ciuszków co dostałam, wanienkę, termometr do wanienki i tyle!!! A Wy już praktycznie większość rzeczy. Zakupy mam zamiar robić dopiero koło lipca, jak nie zdążę to będzie musiał kupować mąż. Teraz zbieram kasę, a później w jeden lub kilka dni ją wydam, a rzeczy dla maluszków są cudne, ale takie drogie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry