reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tak widziałam ten fotelik do 11 kg i wg mnie jest normalny. Macał go mąż nawet montowął do fotela w samochodzie i nic nam nie trzeszczało. Ja na pewno zakupię ten zestaw. Poza tym wg mnie to co było na tym filmie to ewidentna wina rodziców, ze dziewczynka nie byla zapięta w pasy.

Dziewczyny mam pytanie, który linomag kupić??

Linomag z tlenkiem cynku, krem dla dzieci i niemowląt, 50 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie czy ten Linomag Bobo A+E, krem dla dzieci i niemowląt, 50 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie

i jaką maść na pękające brodawki?? taką co nie trzebaby było zmywać z brodawek? jest taka??
Ja kupuje bobo A+E jak nie bedzie pupcia czerwona,to tym bede smarować),a na zaczerwienienia Sudokrem.
Na brodawki kupuje Bepanthen,tylko on mi pomagał.a reszte pózniej wykorzystałam synkowi do czerwonej pupci.

Ja w końcu się zmobilizowałam i zakupiłam dzisiaj na allegro:
2 kocyki (1 taki ażurowy na lato: KOCYK ,KOC ,ZDROWY @100% BAWEŁNIANY@hit@wejdź (1031899303) - Aukcje internetowe Allegro; drugi też w sumie cienki: KOCYK,KOC BAWEŁNIANY@ ABSOLUTNA NOWOŚĆ BOBASA (1016582708) - Aukcje internetowe Allegro - bo był w koty :-))
gruszkę do odciągania kataru (bo akurat sprzedający miał, a wiem że się bardzo przydaje)
No i matę edukacyjną dla siostrzenicy (pewnie po jakimś czasie wróci do mnie ;-) ): MATA-KOJEC @ EDUKACYJNA CANPOL 2/287 @NOWOŚĆ @ (1019643661) - Aukcje internetowe Allegro

uff- pierwsze koty za płoty.

Dostaliśmy też od szwagra zestaw 7 body dla noworodka z różnymi napisami fajnymi i fotelik Koochi firmy Cosato, ale nie mogę nic o nim znaleźć, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Szwagier przywiózł to z Anglii. Pewnie skończy się tak, że będziemy go wykorzystywać jako leżaczek w domu a do autka kupimy coś sprawdzonego.

Ale super te kocyki,nad tym ażurowym tez sie zastanawiam.
a jaka super mata,wow.

kocyki polecam z IKEA, sa takie mniejsze ale i tez wieksze ktore mozna przeciac, cena bardzo przystepna
na porodowce ,z moim pierwszym dzieckiem,pielegniarki powiedzialy ze bardzo fajne, cieplutkie ale nie za grube

Ale polarowych z IKEI nie polecam,po praniu masakra jakas,mam dla synka,strasznie sie mechaca i kulkuja.

Cos takiego znalazłam do wózeczka,wydaje mi sie fajnym rozwiazaniem.
KOCYK BAWEŁNIANY Z PODUSZECZKĄ 75x90 cm, 4 KOL. (1024086566) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja bawelniany kocyk kupilam wczoraj w Tesco. Wydaje sie fajny na letnie i cieple jesienne dni.
Mam tez juz kupiona koszule i szlafrok na letnie dni, bo w domu mam tylko taki cieply, gruby szlafrok, to latem bym sie w nim zaparzyla.
Lista powoli maleje, ufff.

Jednak najwieksze (najdrozsze) zakupy ciagle przed nami :rolleyes2:
 
u mnie zostało:

łóżeczko pod koniec maja
wózek i przewijak pod koniec czerwca
w lipcu kosmetyki i wsio:):):):):):):):):
 
a dziewczyny jedno pytanko??? jak sie ma do przepisow ustawienie fotelika samochodowego- tutaj w Stanach mozna dziecko wozic tylko na tylnym siedzeniu, i fotelik do 1roku zycia ma byc tylem do kierunku jazdy- jak to jest w Polsce????

U nas nie ma większego znaczenia, czy na przednim siedzeniu (warunek- bez poduszki powietrznej) czy na tylnym, aczkolwiek specjaliści sugerują wożenie na tylnym siedzeniu jako bezpieczniejsze. Poza tym wszystkie foteliki z grupy 0 (czyli te 0-13kg) muszą być montowane tyłem do kierunku jazdy :tak:

Ja ogólnie mam swoje zdanie nt fotelików samochodowych i go nie zmienie:)
Natomiast nie mam zamiaru nikogo krytykować ani oceniać pod względem tego, ze jeżeli ktoś kupuje fotelik bez crash-testów to robi to ze szkodą dla swojego dziecka. Tym bardziej chyba nikomu nie zarzuciłabym, ze na pierwszym miejscu jest cena fotelika a potem życie dziecka.

Razem z mężem podjęliśmy decyzję o wzięciu 3 w 1 Tako :) jest to nasza świadoma decyzja.
A co do filmików no cóż jest to typowy przyklad wykorzystania tzn szoku, który ma spowodować większą ilość sprzedawanych fotlików z crash-testamia co za tym idzie daniu zarobić producentom. Takie mam osobiste zdanie na ten temat:)

No cóż... Tak jak pisałam każdy zrobi co uważa za stosowne. Testy ADAC są niezależne- nie mają nic wspólnego z reklamą jednych firm i negowaniem innych. Jak dla mnie EOT.

u mnie zostało:

łóżeczko pod koniec maja
wózek i przewijak pod koniec czerwca
w lipcu kosmetyki i wsio:):):):):):):):):

Ty to masz dobrze :-D
 
u mnie zostało:

łóżeczko pod koniec maja
wózek i przewijak pod koniec czerwca
w lipcu kosmetyki i wsio:):):):):):):):):
No to u mnie została tylko wanienka i wózek i kosmetyki malego.
Myślę, ze do lipca max będę wszystko miała. Dla siebie mam już prawie wszystko oprócz koszul:p i kremu na brodawki.
 
Mi została wanienka, kosmetyki dla maleństwa i moja wyprawka do szpitala, a i fotelik do samochodu. I wsio i pewnie 2000 zł pójdzie z portfela hahha
 
Dziewczyny nie dołujcie...ja nie napiszę, co mi jeszcze zostało, bo za długo by wyszło...:)
 
Dziewczyny nie dołujcie...ja nie napiszę, co mi jeszcze zostało, bo za długo by wyszło...:)


No Wuzelek dokładnie miałam to w tej chwili napisać:((( one sa niezłe co???? A mój M chciał w sobote już huśtawke stojącą kupić małemu no kochany jest ....poprostu mnie rozwalił, nie mamy ponad połowę rzeczy,a on już by bujał :):):)
 
Bombusiu one są szalooone:) Choć tak sobie myślę, że jak tylko wpłyną moje pieniążki z dodatkowych zleceń, to i ja zaszaleję:) Ale nikt nie wie, kiedy to będzie... Mam nadzieję, że przed porodem:) Jak na razie, czekam na łaskawość ZUSu, bo już drugi miesiąc jedziemy z mężem na jednej pensji... niech ich!...
 
reklama
Dziewczyny, a kupowałyście już pościel do łóżeczka?? Mogłybyście mi coś polecić w dobrej cenie? Chodzi mi o kołderke (bo podusi ponoć się nie daje), a także komplet poszewek...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry