reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Odbiegne od watku kapturkow itp. Jesli juz bylo to mozecie mnie pogonic....

Czy kupujecie lezaczki???Takie wiecie zeby maluch non stop w lozeczku nie lezal???
 
reklama
Odbiegne od watku kapturkow itp. Jesli juz bylo to mozecie mnie pogonic....

Czy kupujecie lezaczki???Takie wiecie zeby maluch non stop w lozeczku nie lezal???

Ja dostane po siostrzenicy(sama jej go kupiłam,he,he)
BRIGHT STARTS - LEŻACZEK NIEBIESKI -- 12 melodii (1101320027) - Aukcje internetowe Allegro

,super sprawa,ale dla malucha tak około 2 miesiąca zycia.no chyba,że te tzw.gniazda od urodzenia,ale drogie strasznie.
a to jakie drogie:szok::szok::szok:
FISHER PRICE HUSTAWKA LEZACZEK ZEN 11,3kg+GRATIS _ (1120029278) - Aukcje internetowe Allegro
 
ja dostaję leżaczek od siostry:) Juz mi zapowiedziała...
mama nosidełko mi kupuje...

a przyjaciółka matę edukacyjną :p:p
 
my kupujemy albo lezaczek albo mate edukacyjna. wlasnie ta ktora pokazalas rozalko -fisher price - jest naszym faworytem, ale zobaczymy jeszcze.
 
Tak, muszle to z dziura na sutek. ;) Nie wiem czy beda odparzac. Okarze sie w praniu. Wiem, ze te Aventu maja dodatkowo platki masujace, ktore pobudzaja laktacje. No i ogolnie opolozna ze szkoly rodzenia polecala muszle czy to aventu czy medeli.

Lezaczek-bujaczek mamy w formie hustawki. W zasadzie to 3 w 1, bo i hustawka i lezaczek i bujaczek. Posluzy do 18 kg. Kupilismy uzywany. Kupilismy dokladnie taka.


146.jpg


A dziala tak ;)
05284901000


Aha, odebralam dzis zamowienie z cefarmu. Za jeden oilatum soft zaplacilam 53 zl. A w aptece na polce stal za... 71. o_O Kupilam jeszcze 4 saszetki tantum rosa, sobie spray do nosa z soli fizjo., bo mam strasznie zapchany i ciezko mi oddychac. Wzielam tez malemu termometr. ;)
Taki. Czerwony.

product.jpg


Pokusilam sie, bo co prawda kosztuje 140 zl, ale z karta dalam 120, no i na opakowaniu bylo napisane, ze w jakichs testach dostal bardzo dobra opinie i mierzy temp w uchu w sekunde (to prawda) i na czole a takze temp. pokarmow i wody. :) Oooo, wlasnie zauwazylam, ze wczesniejsza jego cena to 190 zl. Szok. Nie dalabym tyle. :p
http://aptekajakmarzenie.pl/termome...uper-oferta-poprzednia-cena-18999-p-5583.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hehe Koralowa gratuluje udanych zakupow!!! Lezaczek faktycznie full wypas:tak:
Rozalko - czyli rozumiem ze z zakupem sie nie musze spieszyc jak od 2 miesiaca - nie jest to rzecz niezbedna od poczatku.
Dzieki :*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry