reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Riba Ty piszesz o innych osłonkach, Ty masz takie w kształcie sutka?? Te są po to, żeby dziecku się łatwiej łapało słabo chwytne brodawki, a te o których pisały dziewczyny to osłonki które nosi się po karmieniu tak jak pisała Koralowa, służą do wietrzenie piersi lub zbierania pokarmu.
 
reklama
Riba Ty piszesz o innych osłonkach, Ty masz takie w kształcie sutka?? Te są po to, żeby dziecku się łatwiej łapało słabo chwytne brodawki, a te o których pisały dziewczyny to osłonki które nosi się po karmieniu tak jak pisała Koralowa, służą do wietrzenie piersi lub zbierania pokarmu.

Która Mamusia da mi stronkę na takie osłonki co by dziecku łatwiej sie łapało słabo chwytne brodawki, bo ja chyba takie mam???? To bym sobie zakupiła.
 
ja również mam podobne z baby ono. pomagają malcowi chwycić sutek, działają jak smoczek. poza tym są bardzo przydatne w pierwszych dniach jak sutki są całe obolałe od ssania żeby jeszcze bardziej się nie uszkodziły ;)
 
Ok dzieki kochane rozjasnilo mnie:tak:
Ja tez mam uciekajace brodawki ale malutko, no i codziennie masuje je i mietole i jest poprawa :p - licze ze dzidzia tez je troche wyciagnie. Co innego jak ktos ma max wklesle brodawki to wtedy takie nakladki korekcyjne jak najbardziej:tak:
Silikonowe oslonki na sutki kupie jak bedzie taka potrzeba ( tu sa w kazdej aptece - w przyszpitalnej tez....sprawdzalam), no i te muszle co zbieraja pokarm - rzeczywiscie jak sie z cyca leje jak z cebra to normalne wkladki wysiadaja. Wszystko wyjdzie w praniu:)
 

Bombusiu - ja mam takie:
Miękka silikonowa wkładka formująca - Medela (1112592925) - Aukcje internetowe Allegro

moim problemem sa za duze sutki. uzywam od maja i juz widze roznice - formuja sie.

Czy to co pokazałyście kassia i riba to jest co innego????
Bo ja chce takie co by mi przy karmieniu pomagało, ale nie z tej apteki, bo koło mnie nie ma tylko musze mieć z all....niestety
 
z tego co widze, to sa dwie rozne rzeczy. kassi - to oslonki, ktore zakladasz do karmienia, aby sutki za bardzo nie bolaly, kiedy sa juz poranione lub obolale. a te moje to do formowania sutkow, jesli masz wklesle lub za duze i po prostu nie stoja :) maluch nie bedzie mogl ich chwycic, wiec juz w ciazy je nosisz i formujesz sutki.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry