reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Starlet czy to są takie osłonki pomagające przy karmieniu???? A gdzie kupiłaś????


Tak, takie do karmienia.
Przy pierwszej córce już w szpitalu musiałam zacząć używać, bo strasznie mnie bolało. Mąż kupił normalnie w aptece. Karmiłam z osłonkami chyba tak do ok. 2 tygodni, a potem jak już się wszystko zagoiło odstawiłam i karmiłam normalnie bez nich.

Teraz kupiłam w sklepie, który prowadzi położna od nas ze szpitala. Na pewno w aptece dostaniesz albo w sklepach dziecięcych.

Avent Osłonki na piersi małe 12085 (2 szt) - porównanie cen w sklepach internetowych
 
reklama
Ja dostalam taka oslone na materac. Wyglada jak normalne przescieradlo z gumka dookola. Tylko ze ta oslonka to z jakiegos tworzywa jest. Ale nie z pcv. Niby antyalergiczny. Zobaczymy. Darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada, nie? ;) Plus taki, ze nie trzeba prac (ale mozna). Wystarczy przetrzec wilgotna szmatka i na to zalozyc juz normalne przescieradlo. Takze taka oslonka wystarczy tylko jedna.

Ja dzis w koncu dopadlam "spadochrony" na moje "melony", z funkcja karmienia. Ufff. No i w przyzwoitej cenie. Co prawda nie sa idealne, ale nie chce wydawac 189 zl na jeden. Wyszlo, ze jakbym jeszcze jeden kupila to za 3 dalabym tyle co za ten jeden idealny. Dzis przyszly tez te muszle. ;) Zostaly dla mnie tylko pizamy i oklady zelowe na piersi i rogal do karmienia. I bedzie wsio. No i malemu dokonczyc wyprawke. Kolo poporodowe zakupie po porodzie, bo nie wiem czy sie przyda.
 
Martuska ja kupilam miekki rozek, ale niektore mamy radza ten utwardzany aby lepiej trzymac dzieciaka
 
ja mam miekki, ale jakbym go nie dostala w spadku to bym go wogole nie kupila. ;)
 
Martuśka ja też mam miękki, przy pierwszym dziecku był niezawodny:)) Bardzo dobrze sie trzymało malucha tak poręczniej mój M bardzo lubił w tym trzymac, mówił, ze mu bezpieczniej:))))
 
reklama
a grube macie te rozki? Bo moj to z polarku. :p Takze raczej posluzy jako kolderka niz jako nosidlo, bo mi sie w nim maly ugotuje. :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry