reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Wtajemniczonych

reklama
Ostatnio rzadko zaglądam, a Wy płodzicie postów a postów :D
Dziekuję zatem za uwzględnienie we wtajemniczonych i lecę oglądać nasze wrześniowe maluszki, które coraz mniej niestety tymi maluszkami są. Jeszcze trzy miesiące i zaczną się pierwsze urodzinki :eek:
 
Agutko, może pomyślisz, że upierdliwa jestem, ale co z tym ukryciem wątków:confused::confused::confused: Odpisała Ci w ogóle coś adminka:confused::confused::confused: No bo ile czasu może to trwać:dry::baffled::unibrow:Ty weź ją pogoń, co:-p;-):cool2:
 
Renee,matko! :szok: Jaka Ty upierdliwa jestes! :wściekła/y: :wściekła/y: :laugh2: :-D :laugh2: :-p

Adminka mi nie odpisala do tej pory. :baffled: Mysle,ze spowodowane jest to tym,ze ostatnio na BB byly problemy z serverem,no i pewnie miala rece pelne roboty przez to. No,ale zaraz do niej napisze. ;-)
 
Tak,jak sie domyslalam,chodzilo o problemy zwiazane z BB. :baffled: Dostalam odpowiedz,na ktora od razu,odpowiedzialam :)confused:). :-p ;-) Teraz juz,chyba,wszystko bedzie tak,jak nalezyz naszym ukrywaniem sie. ;-) :-D :-p

Ja mam prośbę, prześlij mi jeszcze raz. Mamy sajgon dzięki provaiderowi i jak myśle, że mam przeszukiwac całą poczte to mi gorzej. Poprosze wyslij, a ja sie tym od razu zajmę
ania
 
Muszę Wam powiedzieć, że fora na których wątki zdjęciowe są ogólnodostępne można na palcach jedej ręki policzyć:baffled:, nawet majówki 2007, przyszłe mamy czerwiec 2007 i lipiec 2007 mają już utworzony dział zamknięty ze zdjęciami:dry::baffled:, a my:eek::confused::unibrow::dry:Zaczynam podejrzewać, że adminka nas po prostu najzwyczajniej w świecie olewa:no::baffled::unibrow::sad::-(, no bo nie wierzę, że to naprawdę tyle czasu musi trwać:no::baffled::wściekła/y:
 
Jejku ale mi miło ze o mnie pamietalyscie!!!! :-) Dziekuje :-)
Bardzo bym sie cieszyła jak by te watki zostaly zamkniete i jak juz tak sie stanie to OBIECUJE napisac o naszej rodzince i wkleic fotki w watku "Teraz my" :-)
 
reklama
Jejku ale mi miło ze o mnie pamietalyscie!!!! :-) Dziekuje :-)
Bardzo bym sie cieszyła jak by te watki zostaly zamkniete i jak juz tak sie stanie to OBIECUJE napisac o naszej rodzince i wkleic fotki w watku "Teraz my" :-)
No tak tylko czy to w końcu nastąpi:confused::confused::dry::dry::baffled::baffled: Tym bardziej teraz gdy Moderatorka nam zwiała:-:)-:)-:)-p;-):-)
 
Do góry