reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Od wczoraj od wieczora mam śluz taki własnie biało mleczny i taki ni grudkowaty, ni lejący się...:/ nie wiem normalnie... Może jutro będę miała autko z naprawy, to kupię test...
 
reklama
Witam, po 2 latach nieobecności, widze same nowe staraczki, no cóż pora na mnie i powrót do starań. Musze sie troche rozejrzec co tu sie zmieniło
u mnie bardzo wiele...
zaczynam sie starać od nowa, zobaczymy co z tego wyjdzie jestem na CLO drugi cykl, w poniedzialek mialam 12 dc i 18mm pęcherzyk lada dzien przyjdzie owu ... naturalnie sie nie udalo przez tyle czasu ze stracilam nadzieje , ale moze teraz stanie sie cud..
trzymam kciuki za wszystkie starające i mam nadzieje ze razem pójdzie nam łatwiej
pozdrawiam
 
Witam serdecznie, chciałam dołączyć do grona staraczek ;-))). My również staramy się z męzem o pierwszego dzidziusia ale nie jest to wcale takie proste. Aczkowlwiek może się uda. Będę do Was zaglądała ;-))))).
 
Hej dziewczyny u mnie już niedługo dni płodne więc zaczynam staranka.

Ewelincia robiłaś już test?

adolfina trzymam za ciebie mocno kciuki, oby tym razem się udało.

moniek83 na pewno się uda.

Trzymam kciuki za nas wszystkie i mam nadzieję, że już nie długo każda z nas, bez wyjątku będzie mogła pochwalić się dwiema pięknymi kreskami na teście ciążowym.
 
Witam...też staramy się z mężem o drugie dziecko od grudnia 2009. Od wczoraj mam @ a byłam prawie pewna że tym razem się udało a tu przyszła. Prawdopodobnie mam PCO, narazie nie mam potwierdzone badaniami, w grudniu i w styczniu brałam Clo a w lutym zrobiłam przerwę na 2-3 miesiące...teraz tez zaczęłam brać Castagnus (ale to już z własnej inicjatywy), mam bardzo nieregularne cykle, ten ostatni trwał właśnie 36 dni (owulacje miałam dopiero w 21-23 dniu cyklu, mierze temperaturę i obserwuje śluz:), mam wiec nadzieje że Castagnus mi troszkę wyreguluje a jak by jeszcze pomógł w zajściu..:) pozdrawiam wszystkie staraczki:)
 
Ostatnia edycja:
witajcie dziewczyny.
Chciałabym dołączyć sie do was i do oczekiwania na mały cud, w przyszłym miesiącu mam zamiar podjąc pierwszą próbę starań,juz mam córke która ma 2,6 roku i juz chyba czas najwyzszy na rodzeństwo :) mam nadzieje ze uda mi się zostać mama styczniową,bo tak to wypadnie według moich obliczeń :)
życzę wszyskim powodzenia i pozytywnych myśli :)
 
Witam Wszystkich Bardzo cieplutko. Chciałabym dołączyć się do Was. od 2 lat staramy się z Mężusiem o dzidziusia. Byłam już w ciąży, ale niestety zostałam mamą Aniołka. moim problemem są cykle bezowulacyjne. Biorę cały czas Duphaston i luteinę (od 16 do 26 dc) ale narazie jedynie uregulowało mi to cykle. Przez wiele miesięcy robiłam pomiary temp. badania śluzu i testy owu, ale to była tylko strata czasu i płonne nadzieje że może się uda. 22 03 byłam u mojej p. doktor i zdecydowałyśmy że od przyszłego cyklu zacznę brać clo. najpierw musimy wziąć z Mężem witaminki Prenatal pro baby - ponoć super działają. potem Mężuś robi badania i jak chłopaki będą podrasowane maxymalnie to ja wezmę clo działamy. Trochę się boję bo poczytałam o clo i możliwych skutkach ubocznych ale i tak podjęłam decyzję że warto ponieść ryzyko. może któraś z Was przechodziła już ten etap i może mi coś więcej napisać o tym leku i całej terapii. Strasznie się boję że i tym razem nie będzie efektów:(
 
witam staraczki ja tak przelotem do was wpadłam bo przeglądam forum ale chcę wam życzyć udanych łowów w staraniach
 
reklama
Hej, hej:-D

My z Kubą również staramy się o dziecko. Dość krótko, bo od tygodnia, ale może coś z tego będzie.:-) Mam nadzieję.
 
Do góry