reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Witam wszystkie staraczki. Mam 35 lat. Mamy już dwie córeczki (8 i 6 lat), teraz rozpoczęliśmy starania o trzecie dziecko. Ciekawe jak długo to będzie trwało;-).
pozdrawiam:)
 
reklama
witajcie kochane,

ja również mam stwierdzony policystyczne jajniki, aktualnie biorę tabletki antykoncepcyjne w celu wyrównania poziomu hormonów, badania na prolaktyne FSH i LH miałam już robione 3 razy, z biegiem czasu niby są co raz lepsze. Lekarz stwierdził u mnie brak owulacji... A tak bardzo chcemy mieć dzidziusia...Czy któraś z was ma lub miała podobne dolegliwości?? Proszę powiedzcie mi coś więcej na ten temat...
 
Witam was znowu. Dziś mam 35 dzień cyklu a @ na razie brak, za to już cały tydzień boli mnie brzuch tak jakby @ miała za moment mnie odwiedzić. Tak bardzo chciałabym, żeby to była ciąża ale z drugiej strony znając moje ,,szczęście" to pewnie fałszywy alarm bo moje cykle trwają od 26 do 32 dni zazwyczaj, a ostatni trwał nawet 34 dni. Miałam zacząc starania od połowy marca, ale tak jakoś wyszło, że teraz z mężusiem myśleliśmy, że już dawno po dniach płodnych, raczej bardziej już spodziewałam się @ niż dni płodnych, i się już nie zabezpieczaliśmy. Po przytulankach zrobiłam test owulacyjny a tam pierwszego dnia dwie nie wyraźne krechy, drugiego dwie całkiem wyraźne. No i teraz cały czas mysle. Robilam wczoraj test wyszedł negatywny, ale do póki nie dostane @ będę mieć nadzieję, że będzie dzidziuś.
 
czesc wszystkim:)jestem szczesliwa mama niespelna dwuletniego szkraba i staramy sie z mezem o drugie.zobaczymy jesli szczescie dopisze to moze juz niedlugo:)pozdrawiam wszystkich
 
Dziewczyny,albo to zwykła, delikatna niestrawność, albo zafasolkowałam... Ależ bylibyśmy szczęśliwi, gdyby okazało się,że będziemy rodzicami:) nie chcę na razie nastawiać się na 100% powodzenie, ale wiecie jak to jest... delikatnie boląmnie oba jajniki,prawy bardziej promieniujedo środka brzucha. Wczoraj oglądałam Pierwszą Miłość i w pewnym momencie tak się jakoś dziwnie poczułam. Nigdy takiego czegoś nie czułam ( dole brzucha) Jak myślicie? testu na razie nie zrobię, bo nie mam czym dojechać do apteki:/ może jutro kupię, to sobie zrobię...;-)
 
My z mężem staramy sie o Groszka lub Fasolke od przeszło 3 lat :( Co miesiąc wydaje mi sie, że jestem w ciąży. Testy owulacyjne i ciążowe kupowałam już w ilościach hurtowych, bo jednego dnia potrafilam zrobic nawet 3 :( Teraz spóźnia mi się @ ale nie nastawiam się, że zaszliśmy w ciążę. Lepsze jest mile zaskoczenie niż kolejne rozczarowanie :( Gdzieś od tygodnia mam lekkie zawroty głowy, mdłości ale bez wymiotów i teraz od kilku dni odzywają się moje jajniki. Przy zblizającej się @ ból zawsze był nie do zniesienia, a teraz po prostu je czuję :/ Dzisiaj jeszcze dostałam lekkiej zgagi, ale tak czasami mam, nawet jak nie jestem w ciąży. Gdybym zaszła w ciążę... Mój mąz oszalałby z radości a ja razem z nim :)
 
wczoraj wieczorem i teraz miałam zgagę... ale to okropną. Rano wstałam miałam lekkie mdłości. Ogólnie takie zmiany nastroju mam, że szok... A może jednak to nie ciąża, tylko @ chce sobie przyjechać w odwiedziny?:/:crazy:
 
Witam Was kochane.Dolaczam sie do staraczek.O dzidzi staramy sie od grudnia 2009...jak na razie bez pozytywnych skutkow....ale.......cycki i sutki bola mnie tak ze sama sie dotknac nie moge,zgage mam codziennie,spie na stojaco tak od godziny 10-11(chociaz spie codziennie od 22 do 8) no i @ nie przychodzi juz 4 dzien,ze nie wspomne o tym ze przez ostatnie 3 dni bylam wsciekla jak osa i sama nie wiem na co........jeszcze troche i robie test.Trzymam za Was kciuki a Wy trzymajcie za mnie :-)))
 
Dziewczynki kochane........Dzis w nocy o 2:30 poszlam zrobic test bo obudzilam sie o 1 i nie moglam zasnac.Sikac strasznie mi sie chcialo..........zrobilam test a tu 2 kreseczki...........o 6:30 zrobilam drugi test i znow 2 kreseczki.....:-)))))))))))))))))))))))))))))
 
reklama
Anusia27 serdecznie gratuluje i życzę zdrówka tobie i malutkiej fasolce.

Ewelincia172 i jak kupiłaś test, czy dalej czekasz w niepewności?

Balbi_nka dalej ci się spóźnia?

Ja niestety dostałam w niedziele wieczorem @ ale jakiejś skąpej no i dzisiaj już mi się skończyła. Zazwyczaj mam 7 dni, a przez pierwsze trzy dni zalewa mnie na potęgę. Znowu robiłam test i też negatywny, więc w ciąży raczej nie jestem pewnie coś mi się pokręciło z hormonami i będę musiała odwiedzić lekarza jak taka sama sytuacja powtórzy się za miesiąc.
 
Do góry