reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Majusia, dalej czekam... jak dostanę takich objawów jak wymioty lub coś w tym stylu, to dopiero wtedy zrobię test... Nie chcę robić sobie złudnych nadziei po prostu. Dzisiaj po śniadaniu dostałam mdłości, od kilku dni jestem strasznie senna, nie mogę się skupić na robieniu pożadków:confused:. No nic mi się poprostu nie chce. Jak sobie przypalam papierosa, to czuję lekką niechęć, zaraz po tym dostaję zgagi... Odczuwam bóle migrenowe... Już sama nie wiem, robić ten test czy nie? Boję się kolejnego niepowodzenia.:-(
 
No to ja też się wpisuje na liste starających...mam nadzieje że u mnie 2 krechy będą w pierszym cyklu tak jak ta dwie poprzednie,oby nie przyszła ta wredna @@@@ ( mam na ok 17 marca)to pierwszy cykl starań - trzymajcie dziewczyny kciuki...pozdrowionka...ja również życze starającym sie 2 kreseczek...
 
Ewelincia172 ile ci się już spóźnia @?, bo objawy o których piszesz (zgaga, senność, te lekkie mdłości rano) mogą wskazywać na ciążę.Ja jestem człowiekiem raczej niecierpliwym i przy takich objawach i przy spóźniającej @ od razu biegłabym do apteki po test. Rozumiem cię doskonale, że nie chcesz się kolejny raz rozczarować, ale z drugiej strony jeżeli test miałby ci pokazać, że w twoim brzuszku zamieszkała mała fasolka to chyba nie ma na co czekać. Czekam na wiadomość i trzymam mocno kciuki za to żeby ta druga kreseczka pojawiła się na teście.
 
majusia221, z @ mam taki problem, że nie mam jej od pół roku i czekam na badania pod kątem zespołu policystycznych jajników. Jakiś czas temu zaczęłam brać castagnus i wiesiołek, po to, żeby pobudzić owulkę. Mdłości atakują mnie od rana do wieczora, wymiotów na razie brak, ale przedwczoraj gotowałam swój ulubiony barszcz ukraiński i jak chciałam go doprawić, wzięłam łyżeczkę do ust, to od razu zrobiło mi się niedobrze i dziwnie mi to pachniało (zupa). Od trzech dni mam ochotę na frytki. niczego innego nie tykam, bo mam jakiś wstręt. Zgaga dopada mnie wieczorem i po zapaleniu papierosa. Rozmawiałam z moją mamą i powiedziała, że mogę mieć też łagodniejszą wersję grypy żołądkowej, bo przy ciąży śluz jest żółtawo- zielonkawy o galaretowatej konsystencji. Ja mam obecnie śluz biały lejący się. Sama nie wiem co o tym myśleć. Do apteki daleko, bo mieszkam na wsi, a samochód jest zepsuty:wściekła/y: Wiem, że niektóre z was staraczek doświadczyły przynajmniej jednej ciąży, jeżeli możecie mi pomóc w stwierdzeniu czy jestem w ciąży, czy nie, to bardzo Was kochane kobitki proszę... Będę wdzięczna.;-)
 
reklama
Ewelincia no to naprawdę nieciekawie z tym twoim okresem, mam nadzieje, że badania pokażą że jednak wszystko jest ok, a to tylko jakieś chwilowe zachwianie równowagi organizmu. Nie trać nadziei jak przed ciążą miałam bardzo wysoki poziom prolaktyny i praktycznie szanse na to, że bez leczenia zajdę w ciąże, ale jakoś nie myślałam o tym bardzo no i udało się przy pierwszym cyklu starań, ciąże zniosłam dobrze i moja kochana córeńka urodziła się duża i zdrowa. Co do moich pierwszych objawów ciązy zanim test pokazał dwie upragnione kreseczki to: cały czas jadłam chleb, wyjątkowo mi wtedy smakował i pachniał nigdy przedtem ani później tak nie miałam, a do chleba pastę jajeczną z ogórkami i tuńczykiem, gdy już dowiedziałam się, że jestem w ciąży doszedł okropny wstręt do mięsa nie jadłam go do końca ciąży, nie mogłam na nie patrzeć ani wąchać. Kiedy np: mój mąż piekł sobie kurczaka, ja uciekałam z domu bo okropnie mnie mdliło, tak samo było z zapachem papierosów chociaż przed ciążą popalałam sobie od czasu do czasu to w ciąży na papierosy nie mogłam patrzeć. Raczej nie wymiotowałam w ciąży tylko mnie mdliło od tak jak napisałam wyżej dymu papierosowego i zapachu mięsa i przez pierwsze trzy miesiące bolała mnie bardzo głowa. To chyba wszystkie moje objawy. Co do śluzu to nie pamiętam jak to u mnie było na początku ciąży, ale gdzieś tam wyczytałam, że w ciąży śluz ma wygląd biało mleczny. Mam nadzieję, że u ciebie to jest jednak ciąża. Pozdrawiam.
 
Do góry