reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Jeżeli @ się nie pojawi to w piątek kolejne testowanko;) a jeżeli nic nie wyjdzie znowu to zobaczymy może pójde zrobic bete;)
 
reklama
Narazie jedyny objaw jaki można podpasować pod ciąże i pod @ tedż to ogromny apetyt , wcinam wszystko co mi wpadnie pod ręke;/ i ból piersi do tego stopnia że wywaliłabym najchetniej stanik przez okno:D:D więc może coś z tego bedzie ale nie chce robić sobie wielkich nadziejii bo to może być fałszywy alarm:)
 
Doticzko lepiej sie nie nakręcać, ja tak zrobiłam miesiąc temu:-( i nici. A piersi to mi tak wywaliło, że mi wypadały ze stanika, jak sie do snu kładłam to musiałam je układać żeby nie uciskać, już nie wspomne że praktycznie chodzić nie mogłam bo tak bolały.
No ale to wcale nie znaczy że Ty nie jesteś w ciąży, bo mam nadzieje że jesteś :-)
Heh tak tu głupio gadam żeby sie nie nakręcać a sama robie to od rana i nie wiem czy to sobie wmawiam... Niby owulacja dzisiaj a mi sie wydaje że była już 2 dni temu... i tak dziwnie mnie od wczoraj jajnik boli, no i jeszcze coś czego nigdy nie miałam -boli mnie podbrzusze i jak chodze to mam wrażenie że mi w środku wszystko lata i chlupie :baffled:
ale to pewnie tylko autosugestja więc zobaczymy za 2 tygodnie (jak wytrzymam tyle bez testu)
 
Ataata tak wiem co to znaczy "nakręcić się" miała tak ostatnim razem , dlatego teraz wiem czego mogę się spodziewać i nie robie test za testem tak jak ostatnio. Teraz zrobiłam tylko 1 wyszedł negatywnie , jak za kilka dni @ nie przyjdzie najwyżej go powtórze i zobaczymy co dalej;)


Buzi@k dzieki za wsparcie;):-)
 
Kajunia widze po suwaczku że Twój bobasek w drodze, życze wszystkiego najlepszego dla Ciebie i fasoleczki i dziekuje za pamięć:)

asialc dzieki za wprarcie :) na pewno się przyda;) Pozdowionka:)
 
Doticzka trzymam kciuki za to zebys jak najszybciej stad spadla:-) , glowa do gory, testowanko i raporcik:tak: !
Ataata madre slowa "nie nakrecac sie" tylko powiedz kochana jak to zrobic:laugh2: , bo to sie latwo nam mowi jak to nas nie dotyczy, po czym robimy dokladnie to samo:tak: , prawda?:-D :-D . Ja sama wiem zeby nie szalec z testami ale i tak przed @ je robie! I gdzie tu sens ;-) Co zrobic tak to dziala.
Zycze Wszystkim i sobie duzo cierpliwosci i II kresek:-) !
Buzka
 
Doticzka , Jagus co tam u Was? Jakies wiesci?

Masz racje Ataata "zmienna jest" i to jak, wiem po sobie rano humorek:-) po poludniu handerka:wściekła/y: , a najgorsze jest to ze ja juz bym chciala miec te II kreski bo se zaczynam cos wciskac:eek: , ostatnio @ byla test:no: a ja bym jeszcze raz zrobila bo a moze jednak...no i objawow sie dopatruje:sick: ... eee tam szkoda gadac :-(
Do potem.
Buzki
 
reklama
Czesc Dziewczyny!
Nie odzywałam sie przez ostatnie kilka dni bo niestety mnie z nóg ścieło.Jestem na L-4 do pponiedziałku.Wczoraj zrobiłam ostatkiem sił test ....niestety tylko I kreseczka :(( NeGaTiVe :((
a dzis jak przyczajony tygrys zaatakowała mnie @, strasznie sie czuję, wszystko mnie boli....
pozdrawiam goraco ....i prosze o kolejną date testowanka ...juz za miesiac mam zamiar mieć lepsze wiesci
Całuski dla Wszystkich
pa
 
Do góry