reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Buzi@k i Ataata robiłam test przed chwilą bo jak zwykle nie wytrzymałam i wyszłam I krecha tak jak myślałam , ale jestem jeszcze przed @ i tym się pocieszam że test był zrobiony za wcześnie:) Następny zrobie w dniu @ gdzieś około 27 o ile @ się nie pojawi oczywiście :)
 
Czesc dziewczyny! Widze ze tu napieta sytuacja:-D , nie robcie testow wczesniej niz w dzien @ albo i po (ja w dzien @ robilam i tylko go zmarnowalam bo po 2 godz. przylazla:wściekła/y: ) bo nawet jak pisza ze sa taaak wspaniale to i tak nie wykarza nic wczesniej, lepiej sie uzbroic w cierpliwosc i czekac:tak: , takze musimy sie wspierac dziewuszki i miec gleboka nadzieje ze tym razem to bedzie to!!!
Pozdrawiam goraca wszystkie starajace:-)
 
czesc Wszystkim Kochaniutkim Staraczkom!!!!
Renatko co do cierpliwości ...to niestety ....ale nie wytrzymałam ...juz dzis rano zrobiłam sobie teścik ....niestety pospieszyłam sie ....nie dostrzegłam nawet cienia drugiej kreseczki :((
będę próbowac jeszcze w dniu@ ....mam nadzieje ze z lepszym skutkiem :)

wg testów owu miałam 17 dnia cyklu ...trochę poźno ...tak mnie sie przynajmniej wydaje .....ale zobaczymy ....w końcu przciez dzis dpiero 24 dzień cyklu ....oj ...alez ja jestem wyrywna :))
 
sugar_and_spice lepiej wyrzuć te testy tylko niepotrzebnie się stresujesz.:-)
U mnie testy, śluz i temperatura dokładnie określiły owu przytualana były i co z tego jak efektów nie ma
 
Ja w tym miesiącu tempki nie mierzę, testów nie kupuję - zacznę przeżywać jak mi się @ spóźni.
Po ostatnich dwóch miesiącach postanowiłam nie wpadać w obsesję :tak:


Pozdrowionka dla wszystkich staraczek!!!
 
reklama
Mam tylko nadzieję, że wytrzymam - ale jestem dobrej myśli, zresztą przez [racę nie będę miała czasu nawet za dużo rozmyślać hehe:tak:
 
Do góry