reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Jak człowiek na coś czeka, to strasznie się dłuży. Ja już nie mogę się doczekać terminu kolejnej @. Będzie wiadomo, czy się udało w pierwszym cylku starań, czy kolejne testy owulacyjne będą potrzebne (już profilaktycznie zakupiłam kolejnych 20).
 
reklama
Ewita trzymam kciuki i pozdrawiam. Najważniejsze to nic na siłę!!
Kurcze po dwóch staraniach zaczynam mieć filozoficzne podejście do życia hehe:laugh2:
 
Ewita ja równierz trzymam kciuki:-)
Wiecie co dziewczyny apropo testów owulacyjnych: mam małe pytanie: Nigdy ich nie robiłam...:zawstydzona/y: -to sie kupuje pojedynczo czy są jakoś pakowane po pare sztuk?? I ile cuś takiego kosztuje??? Bo ja zielona w te sprawy, a może by sie przydało...
 
W poprzednim cyklu używałam testów owu ale nic z tego nie wyszło:baffled:
Ja kupiłam w aptece (ok. 20zł dokładnie nie pamiętam :zawstydzona/y:) ale tańsze są na allegro w moich było 5 testów.
 
Buzi@k, z mojego poprzedniego testowania też nic nie wyszło, ale nie wiem, czy dobrze wszystko robiłam. Niby wg instrukcji, ale jakaś chyba lipna była, bo we wszystkich innych testach było napisane co innego. Teraz kupiłam u innego sprzedawcy (Sklep Starania) i mam nadzieję, że tym razem pokażą się dwie wyraźne krechy. No oczywiście jeszcze istnieje jeszcze możliwość, że już zafasolkowałam, ale jakoś nie wydaje mi się, aby było tak pięknie.

Ataata! Ja testy kupiłam na Allegro. Można tam kupić w kompletach i na sztuki. Cena jednego testu to około 2 zł. Polecam Sklep Starania. Bardzo szybko realizują zlecenia i łatwo nawiązać z nimi kontakt w razie dodatkowych pytań. Poza tym chyba dużo Staraczek korzysta z tego właśnie sklepu i wydaje mi się, że są zadowolone.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie!
 
ewita nie wydaje mi się żeby sklep starania miał aż tak dobrą opinię jak piszesz... Wystarczy popatrzeć na komentarze jakie otrzymują, w których jak mantra wytykane są te same błędy, niedociągnięcia, itd. Ja korzystałam z usułg tego sklepu, tylko wtedy miał jeszcze inną nazwę i powiem, że zadowolona nie byłam, nic a nic. Przesyłka niekompletna, a pani właścicielka mnie okrzyczała na allegro jak dałam jej negatywny komentarz...
Ja zamawiałam w deal_time i hcLGH oba sprawdzone, oba godne polecenia, przesyłki szybko, zero problemów. Jeden test był uszkodzony, napisałam, w zamian przysłano mi 3 nowe na ich koszt.
A swoją drogą, wszyscy sprzedają te same testy, więc po co ryzykować z nieuczciwym sprzedawcą.
 
reklama
A pewnie, że przepłacasz :-)
Jakiś czas temu jak kupowałam test ciążowy Pan aptekarz zaproponował mi test paskowy a nie płytkowy, patrzę, oglądam, a to identyczny test jak te sprzedawane na allegro, tyle tylko, że dodatkowo opakowany w kartonik. Cena tego testu to 10 zł. Pytałam się Pana chyba z 5 razy o ilość testów w pudełeczku, Pan za każdym razem odpowiadał "jeden", a ja mu kazałam opakowanie dobrze obejrzeć :-D :-D :-D Po czym stwierdziłam, że to zdzierstwo, wzięłam paczkę tampaxów i wyszłam :-)

A tak na poważnie... czy to nie zdzierstwo? Brać za jeden test 10 zł? Jeden jedyny samotny w wielkim pudełku? To ja już wolę dać ludziom na allegro zarobić... bo tam taki test kosztuje 2 zł.
 
Do góry