reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Dzięki Wam dziewczyny za gratulacje!!!
Trzymam za Was wszytkie kciuki, pamiętajcie- wiara czyni cuda!!!
 
Agawa GRATULUJĘ i pewnie spotkamy się na lutóweczkach!:)) Powodzenia dla Wszystkich Staraczek!:)
 
Agawa, Najka Gratuluje z calego serducha i troszke wam zazdroszcze. Tez by juz chciala zeby bylo ok a tu na zlosc nie wychodzi. Jeszcze zaczelam robic od 2 dni testy owu i nic - od 2 dni ujemne.
Ja to juz zwatpilam :-:)-:)-:)-(
 
Madziudoczekasz się doczekasz. Wiem że jak zbytnio sie chce to nie wychodzi. Tylko z Kamilem było do strzału. teraz musieliśmy się napracować i prawdopodobnie jajeczkowanie miałam dużo później około tygodnia przed @ bo wtedy mnie brzuchho bolało do tego cykle raz 32 raz 27 dni i można był zwariować ale jak już wcześniej napisałam że jak teraz nie wyjdzie to robie 0,5 roku przerwy i w sumie pogodziłam sie z faktem ze na razie dzidzi nie będzie i może wogóle nie byc ze względu na "urodę" moich jajników - poprostu lubią mnozyć torbiele i wtedy było by kiepsko. Ale zmobilizowałam żona i udało się :)

najkaja RÓWNIEŻ CI GRATULUJE!!! no i fakt zobaczymy się w lutóweczkach całuski wszem posyłamy :)
 
Dzieki kochane.
Wy zawsze pocieszycie.
Uciekam robic tescik owu. Za max 10 min odezwe sie.

I w tym momencie mam dosc. Jak tu nie miec deprechy

4 dzien pod rzad wynik jemny testu owu.

Odechciewa mi sie wszystiego
 
reklama
Madzia-ujemny wynik testu owulacyjnego nie oznacza,ze owu nie ma.... odpusc je sobie i sprobuj sie wyluzowac - wiem,ze latwiej powiedziec jak zrobic,ale niestety to pomaga.....
 
Do góry