reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Czesc dziewczyny,

Dolaczam sie do waszego grona i gratuluje serdecznie tym kobitkom ktorym juz sie udalo:-) i zycze powodzenia tym wszystkim ktore rowniez jak ja sie staraja a raczej nie zabezpieczaja co jest w moim przypadku trafnym stwierdzeniem. Ja nie sprawdzam kiedy mam owulacje, przytulamy sie kiedy mamy ochote i miejmy nadzieje ze owocem naszej milosci bedziemy mogli sie wkrotce cieszyc. Bardzo milo czyta sie to forum. Szczegolnie poczatki roznych watkow o staraniach o dzieciatko gdyz sa to watki z 2005 roku a kalendarzyki w podpisach sa zaktualizowane i mozna zauwazyc ze dzieci juz sie narodzily i maja np. roczek.
Fantastycznie bedzie z wami przezywac te chwile wzruszenia jak wreszcie pojawia sie utesknione II kreseczki,

Pozdrawiam was cieplutko i do nastepnego zaklikania,
Lacosta
 
dzien dobry...
ja poprosze o kolejna zmiane testowania na 10 lipca.... @ wlasnie przylazla jak zwykle bez zadnego opoznienia....
 
Pragnę przekazać wszem i wobec że się...........UDAŁO!!!!
Dzisiejszy teścik wyszedł pozytywnie :) Dołączam więc do lutówek - w końcu :)
 
reklama
Drogie staraczki! Moje ostatnie testowanko 17.06 okazało się pozytywne. Jeszcze nie dowierzałam, bo kreska delikatna, ale dziś dostałam wyniki betki i JEST FASOLECZKA! Wszystkim życze tego samego!:)))
 
Do góry